Technologie

Projekt podpory Xinjiang přebírá „výrobu, dodávky a marketing“, nový způsob snižování chudoby v hornaté oblasti Pamír

souhrn

Xinhua News Agency, Urumqi, 13. června (Reporter Yu Tao) Z práce na živobytí pro rozvoj ekonomiky nádvoří, rozšíření chovatelského průmyslu a vedení vesničanů ke vstupu do družstva ... Původní chudá domácnost Turdehan Aizmaimat se stala o několik let později. Bohaté domácnosti ve vesnici. 13. Turdehan Aizmaimat, který diskutoval o získávání jakého masa s podniky Shenzhen, novinářům řekl, žeZměny v zbohatnutí ve vesnici

Projekt podpory Xinjiang přebírá „výrobu, dodávky a marketing“, nový způsob snižování chudoby v hornaté oblasti Pamír

Projekt podpory Xinjiang přebírá „výrobu, dodávky a marketing“, nový způsob snižování chudoby v hornaté oblasti Pamír-0

 Xinhua News Agency, Urumqi, 13. června (Reporter Yu Tao) Z práce na živobytí pro rozvoj ekonomiky nádvoří, rozšíření chovatelského průmyslu a vedení vesničanů ke vstupu do družstva .

Projekt podpory Xinjiang přebírá „výrobu, dodávky a marketing“, nový způsob snižování chudoby v hornaté oblasti Pamír-1

 .

Projekt podpory Xinjiang přebírá „výrobu, dodávky a marketing“, nový způsob snižování chudoby v hornaté oblasti Pamír-2

 . Původní chudá domácnost Turdehan Aizmaimat se stala o několik let později. Bohaté domácnosti ve vesnici. 13.

Projekt podpory Xinjiang přebírá „výrobu, dodávky a marketing“, nový způsob snižování chudoby v hornaté oblasti Pamír-3

  Turdehan Aizmaimat, který diskutoval o získávání jakého masa s podniky Shenzhen, novinářům řekl, žeZměny v bohatství vesnice by měly začít sérií projektů na zmírnění chudoby „Long Flowing Water“, jimž pomohl Shenzhen v Xinjiangu. Rodina Turdehan Aizmaimat žije ve vesnici Sarela, Taheman Township, Tashkurgan Tajik Autonomous County, hluboko v Pamíru v Sin-ťiangu.

Projekt podpory Xinjiang přebírá „výrobu, dodávky a marketing“, nový způsob snižování chudoby v hornaté oblasti Pamír-4

  Vysoká nadmořská výška, neúrodná půda a drsné přírodní prostředí zde vždy byly nepřekonatelnou propastí, jak se sama zbavit chudoby. Od doby, kdy Shenzhenova pomoc Xinjiangu zahájila sérii projektů zmírňování chudoby „Long Flowing Water“, která vyřešila problém „výroby, zásobování a marketingu“, se dnes stále více vesničanů vydává na cestu prosperity jako Turdehan Aizimamat. Podle ústředí pomoci v Shenzhenu se v roce 2015 spojily Shenzhenské čtvrti Futian a okres Ta a poskytly pomoc Xinjiangu 200 milionů juanů.

Projekt podpory Xinjiang přebírá „výrobu, dodávky a marketing“, nový způsob snižování chudoby v hornaté oblasti Pamír-5

 Zaměřit se na podporu industrializace a kultivaci účinných „dlouhodobých“ cílených projektů na zmírnění chudoby.

Projekt podpory Xinjiang přebírá „výrobu, dodávky a marketing“, nový způsob snižování chudoby v hornaté oblasti Pamír-6

  Aby bylo možné kombinovat aktuální místní podmínky a pěstovat speciální zemědělský a chovatelský průmysl, pomohl Shenzhen Xinjiangu s nákupem sazenic chovného skotu, kuřat a kachen pro místní farmáře a pastevce s rozšířením výroby a pro každou chudou rodinu postavil 100 metrů čtverečních stájí pro hospodářská zvířata. Turdehan Aizmaimai novinářům s nadšením řekl:„Vláda rozdělila 10 kuřecích plůdků, které byly nyní chovány a poraženy; existují 3 jaky, které mohou porodit jedno dítě za dva roky. Čím více poražených v budoucnu, tím více vyděláme.

Projekt podpory Xinjiang přebírá „výrobu, dodávky a marketing“, nový způsob snižování chudoby v hornaté oblasti Pamír-7

 “ Zmírnění chudoby vyžaduje budování podpůrných projektů proti proudu. Místní chudé domácnosti budou podporovány a vydány cestou k vytvoření trendu udržitelného rozvoje.

Projekt podpory Xinjiang přebírá „výrobu, dodávky a marketing“, nový způsob snižování chudoby v hornaté oblasti Pamír-8

  “Řekl Zhong Lifeng, zástupce ředitele Úřadu pro zmírnění chudoby v okrese Ta. Společnost Shenzhen Aid Xinjiang investovala téměř 13,6 milionu juanů do projektů výstavby travních porostů na vybudování bazénů na vysoké úrovni v horských oblastech pro skladování meltwater z letních ledovců. V současné době bylo postaveno 20 000 mu travních porostů a oblast se brzy zdvojnásobí.

Projekt podpory Xinjiang přebírá „výrobu, dodávky a marketing“, nový způsob snižování chudoby v hornaté oblasti Pamír-9

  Zařízení na krmení pelet projektu pomoci Xinjiang je navíc více než polovinou projektu s projektovanou kapacitou 100 000 tun ročně. „Je zaručeno, že dobytek a ovce nebudou mít hlad poté, co budou hory v zimě uzavřeny silným sněhem. “ Řekl Zhong Lifeng.

Projekt podpory Xinjiang přebírá „výrobu, dodávky a marketing“, nový způsob snižování chudoby v hornaté oblasti Pamír-10

  Aby umožnil farmářům a pastevcům rychlejší prospěch, pomáhá Shenzhen Xinjiangu konkrétně pomáhat při zakládání družstev pro zemědělství a chov zvířat, zavádět pomocné podniky v Xinjiangu, nakupovat zemědělské a vedlejší produkty a pomáhat vesničanům sjednotit jejich prodej.

Projekt podpory Xinjiang přebírá „výrobu, dodávky a marketing“, nový způsob snižování chudoby v hornaté oblasti Pamír-11

  Turdehan Aizmaimat byl první, kdo vedl sousedy k tomu, aby si vzali svůj vlastní yakStal se akcionářem „družstva a implementoval standardizovaný chov. Čistý příjem Turdehan Aizimaimati dosáhl v roce 2016 více než 30 000 juanů, čímž se zcela rozloučil s chudobou. V tuto chvíli rozšiřuje výrobní kapacitu družstva jaků. “ Prodat Do Urumči, Pekingu a Shenzhenu, aby lidé z celé vlasti mohli jíst naše speciální hovězí maso v okrese Ta.

„Tuldehan Aizmaimat řekl. .