Finance

„Kód běžné ceny“ Bank of East Asia: vytáhněte 100 milionů fixních vkladů nebo jednorázových 30 miliard vkladů

souhrn

Jak se stát VIP banky? bohatý! Nejméně stovky tisíc volných peněz v bance musí zůstat celý rok potichu v účetnictví banky, aby splnily požadavek průměrných denních aktiv. Jak se stát zaměstnancem banky? bohatý! Stále bohatý! Nebo super neporazitelná síť, která může vytáhnout desítky milionů vkladů kdykoli a kdekoli!Nedávno Bamei obdržel původní Bank of East Asia Corp

„Kód běžné ceny“ Bank of East Asia: vytáhněte 100 milionů fixních vkladů nebo jednorázových 30 miliard vkladů

„Kód běžné ceny“ Bank of East Asia: vytáhněte 100 milionů fixních vkladů nebo jednorázových 30 miliard vkladů-0

 Text / Jak se žena z finančních drbů stane VIP v bance? bohatý! Nejméně stovky tisíc volných peněz v bance musí zůstat celý rok potichu v účetnictví banky, aby splnily požadavek průměrných denních aktiv. Jak se stát zaměstnancem banky? bohatý! Stále bohatý! Nebo super neporazitelná síť, která může vytáhnout desítky milionů vkladů kdykoli a kdekoli!Nedávno Bamei obdržela zprávu od paní Cui, bývalé zaměstnankyně oddělení korporátního bankovnictví Bank of East Asia: Pohovoril s vedoucím oddělení panem Tangem a požádal ji, aby přivedla své příbuzné a přátele na Bank of East Asia for Deposit. Jinými slovy, průměrně je v knihách každý den v roce 100 milionů, nebo 100 milionů je pravidelně ukládáno každý rok,Nebo zadejte 30 miliard najednou. Paní Cui řekla: Pokud získáte vklad ve výši 100 milionů, provize se nezapočítá do vašeho výkonu, ale bude se počítat na Tangovo jméno.

„Kód běžné ceny“ Bank of East Asia: vytáhněte 100 milionů fixních vkladů nebo jednorázových 30 miliard vkladů-1

  Navíc tato miliarda juanů není aktuální nebo pevně stanovený termín, který lze kdykoli odebrat.

„Kód běžné ceny“ Bank of East Asia: vytáhněte 100 milionů fixních vkladů nebo jednorázových 30 miliard vkladů-2

  Jedná se o produkt správy majetku, který nelze předem vybrat.

„Kód běžné ceny“ Bank of East Asia: vytáhněte 100 milionů fixních vkladů nebo jednorázových 30 miliard vkladů-3

  I když přestanete, nemůžete si peníze vzít s sebou.

„Kód běžné ceny“ Bank of East Asia: vytáhněte 100 milionů fixních vkladů nebo jednorázových 30 miliard vkladů-4

 Abychom vyjádřili pozitivní pracovní přístup, většina zaměstnanců, kteří nejsou schopni dokončit 100 milionů juanů, se bude snažit přilákat stovky tisíc nebo miliony dolarů. Zaměstnanci, kteří nesplňují standard rezervní paměti pro skladování ve výši 100 milionů juanů, však stále nemohou projít zkušebním obdobím. Pokud paní Cui ví, někteří její kolegové, kteří se připojili současně, rezignovali poté, co pracovali měsíc, a někteří přetrvávali půl roku a stále se nedokázali stát řádným zaměstnancem.

„Kód běžné ceny“ Bank of East Asia: vytáhněte 100 milionů fixních vkladů nebo jednorázových 30 miliard vkladů-5

 Nakonec rezignoval.

  Ze stejné dávky zaměstnanců se stal řádným zaměstnancem pouze jeden. Při rozhovoru s paní Cui také vyjádřila, že není schopna vyhovět 100 milionům žádostí. Údajně Tang kontaktoval lovce hlav Fei Ge, který v té době představil paní Cui Bank of East Asia.

  Fei Ge vystoupil a navrhl, aby paní Cui mohla hovořit s vedoucím pobočky a „řídit se dohodou“, tj.

  zaslat luxusní zboží vedoucímu pobočky.

 Nakonec paní Cui podala Tang jako dárek dámské hodinky v hodnotě 100 000 juanů a Tang je dal vedoucímu pobočky. Zda se hodinky nakonec dostanou do rukou vedoucího pobočky, není známo.

  I po darování požádal Tang o kvótu 100 milionů. Pokud by to nedokázal, musel by dát další dárek. Když paní Cui nechtěla znovu rozdávat dárky,Tang marginalizuje paní Cui a nezajišťuje konkrétní práci. Přítel paní Cui chtěl vložit 500 milionů do pobočky, ale paní Cui obdržela oznámení, že je povinna upozornit klienta na změnu termínu.

  Klient však obdržel oznámení, že s postupem otevírání účtu nenastal žádný problém.

  Paní Cui řekla, že pan Tang překročil paní Cui, aby kontaktovala zákazníka, a požádal zákazníka, aby vydělal peníze. A správce účtu byl nahrazen samotným Tangem.

  Tang zároveň řekla paní Cui, že možná neprošla zkušební dobou, a doufala, že dobrovolně rezignuje. Dopis paní Cui o rezignaci Paní Cui dokonce poukázala na to, že když ohlásila chování Tang vedoucímu pobočky, vedoucí pobočky se nestarala o to, zda je incident pravdivý, a více se zajímala o to, zda rozhovor zaznamenala. Paní Cui informovala, že neexistuje žádný záznam. Poté, co se dozvěděla tuto informaci, byl to jen Tang, kdo donutil paní Cui rezignovat v soukromí, a vyšlo najevo, že HR přišla a požádala ji, aby rezignovala.

  Paní Cui podala zprávu ústředí Bank of East Asia pod svým skutečným jménem a údajně vyšetřování stále probíhá. Paní Cui navíc poslala Tangův dopis právníka poté, co rezignovala. Osm sester se prostřednictvím zasvěcených bank dozvědělo, že úkol ukládat manažery podnikových účtů nelze často provést osobním kouzlem správce účtů, a je zde mnoho faktorů.

  Kromě vztahu mezi manažerem zákazníka a zákazníkem závisí zákazník také na tom, kolik pohodlí a bezpečnosti může banka jako platforma poskytnout. Úspěch ukládání vkladů patří ke kombinovanému účinku mnoha ovlivňujících faktorů. Stanovení kolektivního cíle týmu je tedy normální operací. Věci podobné těm, s nimiž se setkala paní Cui, lze považovat za plnění kolektivních cílů týmu.

  Princip rozdělení po splnění kolektivního cíle určuje také vedoucí týmu. Nejde o to, že kdokoli vytáhne vklad, provizi proporcionálně rozdělí.

  Současně se Bamei také naučil od právnické profese:Šéf paní Cui jí navrhl, aby jí dala luxusní zboží ke konverzaci. Soud to neuznal. Soud uznal, že záznamové médium s právními účinky bylo: monitorování v pevných oblastech, telefony s funkcí záznamu a neúmyslně zaznamenaný obsah. Obsah záznamů záměrně pořízených bez souhlasu druhé strany lze použít pouze jako referenci a nelze je použít jako přímý důkaz.

 Na základě komplexní analýzy není výhra paní Cui velká.

  Po dlouhodobém pobytu na pracovišti vidím víceméně všechny druhy nešťastných věcí. Kromě principu spodního řádku existují i ​​různé drobnosti: zda jsou ochotni vystoupit na výroční schůzi, Byl vůdcem vyhrožován neúspěchem v každoročním hodnocení; také kvůli tomu, že byl nucen darovat,Ti, kteří nedarovali dost, ale vůdce si obul malé boty, došlo dokonce ke stížnostem na kluzkou podlahu jídelny, která způsobila jejich pád. Místo toho se museli omluvit vedoucímu oddělení odpovědnému za jídelna s tím, že jsou nepřiměřené. Stručně řečeno, existuje jen něco neočekávaného, ​​nic neočekávaného.

  Zasvěcenci v bankovním sektoru také řekli: Obecně řečeno, požadavky na výkon pro manažery podnikových účtů jsouPrůměrný denní průměr se pohybuje od 30 do 50 milionů. Pokud, jak řekla paní Cui, dokáže vytáhnout až 500 milionů vkladů, bude to ve většině bank vítáno. Může se změnit na nové prostředí a začít znovu.

  Setkali jste se někdy se špatnými věcmi na pracovišti? Neváhejte zanechat komentář. Zřeknutí se odpovědnosti: Obsah komplexně poskytovaný médii je odvozen z médií,Autorská práva patří původnímu autorovi, kontaktujte prosím původního autora a získejte povolení k opětovnému tisku.

  Názory článku představují pouze autora, nikoli pozici Siny. Pokud obsah zahrnuje investiční poradenství, slouží pouze pro informaci, nikoli jako investiční základ.

Investice jsou riskantní, proto buďte při vstupu na trh opatrní. Odpovědný redaktor: Populární doporučení Du Yan SF007 Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně,Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).