Mezinárodní

Muž vypáčil dveře a ukradl 2,5 tuny přeobjednávek a prodal je do recyklačních košů za cenu odpadového papíru

souhrn

Při úklidu 42letý Gao zjistil, že v domě v komunitě je uloženo velké množství knih a dlouho je nikdo nepřišel vyzvednout, a tak otevřel zámek dveří a prodal nové knihy v hodnotě 40 000 na 50 000 juanů a váží 2,5 tuny za cenu odpadového papíru. Dejte ho do koše. Nedávno prokuratura okresu Yanta stíhala Gao pro podezření z krádeže. Gao, muž ze S'-čchuanu, je zodpovědný za úklid v komunitě na Chi Road v Kunmingu.6. června loňského roku

Muž vypáčil dveře a ukradl 2,5 tuny přeobjednávek a prodal je do recyklačních košů za cenu odpadového papíru

Muž vypáčil dveře a ukradl 2,5 tuny přeobjednávek a prodal je do recyklačních košů za cenu odpadového papíru-0

  Při úklidu 42letý Gao zjistil, že v domě v komunitě je uloženo velké množství knih a dlouho je nikdo nepřišel vyzvednout, a tak otevřel zámek dveří a prodal nové knihy v hodnotě 40 000 na 50 000 juanů a váží 2,5 tuny za cenu odpadového papíru. Dejte ho do koše. Nedávno prokuratura okresu Yanta stíhala Gao pro podezření z krádeže. Gao, muž ze S'-čchuanu, je zodpovědný za úklid v komunitě na Chi Road v Kunmingu.

Muž vypáčil dveře a ukradl 2,5 tuny přeobjednávek a prodal je do recyklačních košů za cenu odpadového papíru-1

  Odpoledne 6. června loňského roku, když uklízel, zjistil, že v prvním patře továrny na komunální karton je místnost, která obsahuje spoustu neotevřených knih. V té době měl nápad prodat knihy za peníze. Po chvíli si knihu nikdo nepřišel vyzvednout, a tak se rozhodl knihu prodat.

Muž vypáčil dveře a ukradl 2,5 tuny přeobjednávek a prodal je do recyklačních košů za cenu odpadového papíru-2

   Dne 18. září téhož roku Gao našel Li, který sbíral zbytky, a falešně tvrdil, že ho šéf jmenoval, aby uklidil pirátské knihy v domě. Požádal Li, aby pomohl rozjet a prodat, a slíbil, že zaplatí polovinu prodejní ceny Li.

Muž vypáčil dveře a ukradl 2,5 tuny přeobjednávek a prodal je do recyklačních košů za cenu odpadového papíru-3

   Večer následujícího dne Gao předem pomocí kleští otevřel dveřní zámek domu. 20. večer večer Gao přivedl Li do místnosti a odnesl všechny uložené knihy na nákladní vůz poháněný Li.

Muž vypáčil dveře a ukradl 2,5 tuny přeobjednávek a prodal je do recyklačních košů za cenu odpadového papíru-4

   Li brzy transportoval všechny knihy do recyklační stanice odpadního papíru a prodal je za 2572 juanů. Gao nevěděl, že tyto knihy si pronajal a uložil viceprezident nemocnice v okrese Lianhu. Více než půl měsíce po spáchání trestného činu, kdy viceprezident nemocnice požádal řidiče, aby si knihu vzal, zjistil, že kniha je pryč a dům byl pronajat ostatním, aby tam mohli žít. Poté, co se policie dozvěděla o situaci, věřila, že Gao bylo podezřelé ze spáchání závažného trestného činu.

Muž vypáčil dveře a ukradl 2,5 tuny přeobjednávek a prodal je do recyklačních košů za cenu odpadového papíru-5

Během vyšetřování se Gao také přiznal. Po vyšetřování celkem ukradených knih činilo 2 450 kilogramů, přičemž nejnižší nákladová cena byla více než 46 000 juanů. Po vyřešení případu byly některé knihy obnoveny a vráceny. .