Majetek

Bývalý předseda dozorčí rady státních podniků v Sia-men byl vyloučen z veřejné funkce

souhrn

Xinhua News Agency, Xiamen, 13. června (Reporter Yan Zhihong) Městská komise pro inspekci a dohled nad disciplínou v Xiamen vydala 13. dne oznámení, že se souhlasem městského výboru Xiamen a lidové vlády města Xiamen, městské komise v Xiamen pro disciplinární inspekci a Úřad pro dohled nad městem Xiamen rozhodl o vyloučení ze strany Xiamen Chen Jingan, předseda dozorčí rady městských státních podniků a zástupce inspektora státních aktiv v Xiamen na úrovni předsednictva,Propuštění z veřejné funkce. Po vyšetřování

Bývalý předseda dozorčí rady státních podniků v Sia-men byl vyloučen z veřejné funkce

Bývalý předseda dozorčí rady státních podniků v Sia-men byl vyloučen z veřejné funkce-0

  Xinhua News Agency, Xiamen, 13. června (Reporter Yan Zhihong) Městská komise pro inspekci a dohled nad disciplínou v Xiamen vydala 13. dne oznámení, že se souhlasem městského výboru Xiamen a lidové vlády města Xiamen, městské komise v Xiamen pro disciplinární inspekci a Úřad pro dohled nad městem Xiamen rozhodl o vyloučení ze strany Xiamen Chen Jingan, předseda dozorčí rady městských státních podniků a zástupce inspektora státních aktiv v Xiamen na úrovni předsednictva,Propuštění z veřejné funkce.

Bývalý předseda dozorčí rady státních podniků v Sia-men byl vyloučen z veřejné funkce-1

   Při vyšetřování Chen Jingan porušil politickou disciplínu a postavil se proti organizační kontrole; porušil integritu a disciplínu, využil výhod své pozice k hledání výhod pro obchodní aktivity svých podřízených; porušil národní zákony a předpisy, využil výhod své pozice k hledání výhod pro ostatní v obchodních operacích atd. Příjem majetku, podezření ze spáchání trestného činu. Jako vedoucí kádr člena strany, Chen Jingan,Ztráta ideálů a přesvědčení vážně porušila kázeň strany a po 18. národním kongresu Komunistické strany Číny se to ani tak nesblížilo ani nezastavilo a okolnosti byly vážné.

Bývalý předseda dozorčí rady státních podniků v Sia-men byl vyloučen z veřejné funkce-2

V souladu s „Předpisy o disciplinárních opatřeních Komunistické strany Číny“ a „Předpisy o disciplinárních opatřeních státních zaměstnanců správních orgánů“ a dalšími příslušnými předpisy, po zasedání Stálého výboru městské komise pro kázeňskou kontrolu v Xiamen CPC a schůzka ředitele Úřadu pro dohled nad městem Xiamen,Bylo ohlášeno ke schválení městskému výboru Xiamen Komunistické strany Číny a Xiamenské městské lidové vládě a bylo rozhodnuto vyloučit Chen Jingana ze strany a z veřejné funkce a předat jeho podezřelé trestní záležitosti a stopy soudnímu orgány pro zacházení v souladu se zákonem. .