Ekonomika

Bitcoinové, ethereové a technologické akcie propadly současně. Co se stalo?

souhrn

Možná vás překvapí, že i když americké technologické akcie zaznamenaly prudký výprodej, ceny virtuálních měn představované bitcoiny a ethereem také prudce poklesly. V pondělí odpoledne v obchodních hodinách v USA se cena bitcoinů, stejně jako akcie společnosti FANG, náhle propadla s poklesem přibližně o 13% najednou, což je největší vnitrodenní pokles od ledna 2015.500 $, to je ono

Bitcoinové, ethereové a technologické akcie propadly současně. Co se stalo?

Bitcoinové, ethereové a technologické akcie propadly současně. Co se stalo?-0

  Business Herald 21.

Bitcoinové, ethereové a technologické akcie propadly současně. Co se stalo?-1

   století může být překvapen, když zjistí, že zatímco americké technologické akcie zaznamenaly prudký výprodej, ceny virtuálních měn reprezentovaných bitcoiny a etherem také prudce poklesly. V pondělí odpoledne v obchodních hodinách v USA se cena bitcoinů, stejně jako akcie společnosti FANG, náhle propadla s poklesem přibližně o 13% najednou, což je největší vnitrodenní pokles od ledna 2015. 500 USD zmizelo . .

Bitcoinové, ethereové a technologické akcie propadly současně. Co se stalo?-2

  .

Bitcoinové, ethereové a technologické akcie propadly současně. Co se stalo?-3

   a právě minulý víkend prolomila jeho cena rekordní klíčovou psychologickou cenu 3 000 USD: Ether klesl ještě více, více než 15%: tento náhlý pokles může souviset s nedávným obdobím virtuální měny Mnoho lidí se obává, že rostou příliš rychle, stejně jako se díky nedávnému prudkému nárůstu technologických zásob zdá, že jsou na neudržitelných maximech.

Bitcoinové, ethereové a technologické akcie propadly současně. Co se stalo?-4

  „Vidíme, že na trhu panuje chamtivá nálada,“ řekl William Mougayar, autor knihy TheBusinessBlockchain.

Bitcoinové, ethereové a technologické akcie propadly současně. Co se stalo?-5

   „To není dobré pro celý systém virtuální měny. Nakonec se věci vrátí na normální úroveň. “ Navíc existují dva Hlavní virtuální směnárna zaznamenala technickou poruchu a obchodování bylo jednou zastaveno.

Bitcoinové, ethereové a technologické akcie propadly současně. Co se stalo?-6

  Coinbase vydal prohlášení, ve kterém uvedl: „Coinbase zažívá vysoký provoz, což způsobilo, že návštěvníci dostávali zprávy„ služba není k dispozici “. “ Objem obchodování burzy představuje 17% z celkového objemu obchodování bitcoinů ve Spojených státech. BTC-e také ve 14:00 východního času tweetoval, že web utrpěl útok distribuovaného odmítnutí služby (DDoS).

Bitcoinové, ethereové a technologické akcie propadly současně. Co se stalo?-7

   I když však dojde k jednodennímu propadu cen,Virtuální měny letos stále vykazují neuvěřitelný růst. Kumulativní nárůst bitcoinů je k dnešnímu dni stále více než 150% a po pondělním prudkém poklesu Ether klesl zpět na úroveň před dvěma obchodními dny: investoři obeznámení s virtuálními měnami vědí, že cenové výkyvy a propady jsou ve skutečnosti Normálnost .

Bitcoinové, ethereové a technologické akcie propadly současně. Co se stalo?-8

. . (Zdroj:Vidět a slyšet na Wall Street).