Průzkum

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“

souhrn

Místo první dobroty, respekt všech čtvrtí. Jako čtvrť prvního druhu potřebuje Peking jasnou oblohu. Vyčištění „čtyř větrů“ je o přežití večírku a uskutečnění čínského snu. Od kongresu jedenácté strany v Pekingu se inspekční a kontrolní orgány na všech úrovních ve městě zaměřily na dohled a odpovědnost, svědomitě praktikovaly „čtyři formy“ a tvrdě spolupracovaly.Nevzdávejte se ani centimetr země a snažte se vyřešit porušení v zájmu mas

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“-0

 Místo první dobroty, respekt všech čtvrtí. Jako čtvrť prvního druhu potřebuje Peking jasnou oblohu. Vyčištění „čtyř větrů“ je o přežití večírku a uskutečnění čínského snu.

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“-1

  Od kongresu jedenácté strany v Pekingu se inspekční a kontrolní orgány na všech úrovních ve městě zaměřily na dohled a odpovědnost, svědomitě praktikovaly „čtyři formy“ a tvrdě spolupracovaly. Aniž bychom se vzdali jakékoli země, budeme tvrdě pracovat na řešení problémů nezdravých praktik a korupce, které narušují zájmy mas.

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“-2

  Budeme se zabývat konkrétně slovy „vláda nedělá věci“ a „dělat věci pro úředníky“ lidé cítí novou atmosféru a nové změny v hlavním městě konkrétními činy.

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“-3

  V této zdlouhavé bitvě o nápravu „čtyř větrů“ dosáhla pekingská městská komise pro disciplinární inspekci a městský dozorčí výbor plodných výsledků a předala uspokojivé vysvědčení. Dávejte pozor na uzly a vynakládejte přesné úsilí na potlačení nezdravého jevu. „Kolik stojí ve vašem obchodě krabička mooncakes? Jaký je prodej? Které jednotky se dají koupit? Kolik musíte na osobu utratit jíte v obchodě? “12.

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“-4

  září 2016 V odpoledních hodinách zorganizovala městská komise pro kontrolu disciplíny v Pekingu několik zvláštních inspektorů pro práci s průmyslem a obchodem, daněmi, obchodem, veřejnou bezpečností,Úřad pro kontrolu potravin a léčiv a další správní kontrolní útvary vytvořily inspekční tým a přišly do špičkové hotelové restaurace poblíž stanice metra Guomao, která prodávala drahé měsíční koláče a známou restauraci z pečených kachen poblíž Dělnického stadionu. a další záležitosti týkající se provádění otevřených a neohlášených návštěv. Nahlédnutím do příslušných poznámek o prodeji,Inspekční tým našel jednotlivé stopy, u nichž bylo podezření, že překračují standardní příjem a stravování a pití z veřejných prostředků, a uchoval příslušné důkazy, které byly předány příslušným útvarům k dalšímu ověření. Jedná se o mikrokosmos neohlášených návštěv Městské komise pro kázeňskou kontrolu a dozor v posledních letech.

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“-5

  V uplynulých pěti letech Pekingský městský výbor vytvořil 15 prováděcích stanovisek založených na provádění ducha osmi ústředních předpisů. Vytrvejte v tom, co říkáte, a dodržujte pravidla, prohlubujte se ve vytrvalosti a vytrvejte v prohlubování. Agentury pro kontrolu disciplíny a dohled na všech úrovních v Pekingu budou spolupracovat na důležitých uzlech, jako je Nový rok, jarní festival, festival uprostřed podzimu, národní den atd. , Přijímají neomezený čas, nevítají a neposlouchají zprávy, chodí přímo na místo činu, přímá kontrola a přímé vystavení „tří ne-tří rovin“.

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“-6

  “Způsob provádění dozoru a kontroly. Vytvořit řadu speciálních inspekčních týmů pro koordinaci průmyslových a obchodních, daňových a jiných oddělení a zvláštních inspektorů, seriózní vyšetřování a vypořádání se s veřejnými prostředky, veřejné cestování, svatby a pohřby a další tvrdohlavé nemoci a provádění špičkových restaurací, velkých supermarketů , školicí střediska atd.

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“-7

  Náhodné kontroly na místě a vstupte hluboko do platforem elektronického obchodování, jako je Jingdong Mall, Shounong a venkovské farmy pro otevřené a neohlášené návštěvyZintenzivnit vyšetřování a trestání problému „čtyř větrů“, „šlápnutí na červenou čáru“ a „vloupání do minového pole“ proti větru a kázeňským přestupkům, a předat vodítka okresním komisím pro kázeňskou kontrolu, městské komisi SASAC pro kázeňskou kontrolu obecní školská komise pro kázeňskou kontrolu a další příslušné útvary pro ověřování. Zjistili jsme, že jsme jeden vyšetřovali a jednali spolu, nikdy jsme nezměkčili, nikdy netolerovali, zlepšili účinnost dohledu nad disciplínouZastrašování. Konstrukce pracovního stylu je hlavním tématem, které je neustále uchopeno a neustále aktualizováno.

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“-8

  Pouze neustálým uchopením můžeme použít dobrý styl večírku a vlády k vedení lidového stylu a vytvoření dobré sociální atmosféry. Pekingská městská komise pro disciplinární inspekci trvala na vydávání oznámení a zasílání čistých vládních textových zpráv na důležité uzly, nepřetržitém opakování disciplinárních požadavků, vytyčení červené linie disciplíny během prázdnin a vyzývání stranických organizací na všech úrovních ve městě, aby hlavní odpovědnost. Posílit připomenutí vzdělávání, inspekce disciplín a kontrolní agentury na všech úrovních vážně plnit své kontrolní povinnosti, rozhodně skoncovat s „festivalovými chorobami“ a striktně zabránit tomu, aby se „čtyři větry“ odrazily. Bylo provedeno několik zvláštních vyšetřování nových trendů a nových výkonů „čtyř větrů“, bylo provedeno tříúrovňové propojení města, okresu a místní úrovně, byla vylepšena síťová platforma pro hlášení stížností a role zvláštních inspektoři.

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“-9

 Inovujte metody hlášení „klikněte za běhu“ a „jedním kliknutím“, abyste se ponořili hluboko do neviditelných mutací „čtyř větrů“ a zasáhli je, když se objeví. Uchopení šoku a zastrašování není měkké a uchopení vzdělání se neuvolní. Pekingská městská komise pro disciplinární inspekci plně hrála úlohu „reflektorů“ médií a dohledu nad masovým veřejným míněním a vystavovala „čtyři větry“ slunci, takže problém stylu se nemá kam schovat. V květnu 2017 bylo prostřednictvím sítě Pekingské disciplíny a dohledu a oficiálního účtu WeChat „Qingfeng Peking“ oznámeno 616 typických případů porušení disciplíny a práva 132krát.

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“-10

  Kromě toho zvýšené úsilí o podávání zpráv o duševních problémech, které porušovaly osm ústředních předpisů, zejména v důležitých časových bodech, jako je Nový rok a jarní festival, a trvala na týdenních zvláštních expozicích, které hrály významný odstrašující účinek. Od 18.

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“-11

  národního kongresu Komunistické strany Číny informovala Městská komise pro disciplinární inspekci 367 osob s duševními problémy, které porušovaly osm ústředních předpisů. Striktně se ujměte vedení a shromažďujte lidi kolem nezdravých zvyků, abyste podpořili aspirace lidí; zrušení politiky je proti aspiracím lidí. Podpora veřejnosti je největší politikou. Od jedenáctého kongresu strany ve městě výbory městských stran na všech úrovních neustále posilovaly smysl pro zodpovědnost za hlavní orgán a zodpovědnost za dohled nad komisí pro disciplinární kontrolu.

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“-12

 Pozitivní vítr dosáhl pozoruhodných výsledků v boji proti korupci a smysl pro zisk lidí se neustále zlepšoval.

[Podívejte se na Peking v protikorupční kampani] Peking: Rozhodně vyhrajte bitvu o nápravu „čtyř větrů“-13

  Na některých místech však přenos odpovědnosti stále není zaveden a problém poškození zájmů mas není stále účinně vyřešen. Uchopte klíč, určete podstatu problému, zaujměte cílený přístup a předepište správný lék. Pokud se v okolí mas vyskytnou nějaké nevyřešené problémy, soustředí své úsilí na provedení zvláštní správy v určitém časovém období.

 Výsledky klíčových úkolů posunou celkovou práci vpřed a průlomy v klíčových odkazech budou řídit řešení nevyřešených problémů.

  Za tímto účelem Pekingská městská komise pro kázeňskou kontrolu prosazovala rozšíření stranického stylu a čisté vlády na místní obyvatele, zvýšila vyšetřování a řešení porušení disciplíny a práva členy a kádry venkovských místních členů a kádrů, přísně vyšetřovala a řešila nezdravé věci praktik a korupce v širokém měřítku a zaměřil se na vyšetřování a řešení pochybení ve správě služeb. Jezte a berte karty, svévolné poplatky, svévolné pokuty, svévolné rozdělování a porušování kázně v oblastech, jako jsou prostředky na živobytí lidí, vyvlastňování půdy a kolektivní „tři kapitál“. Zaměřen na vyšetřování a stíhání Liang Da, bývalého člena výboru vesnice Kangying ve čtvrti Sunhe, okres Chaoyang (podvádění 189 milionů juanů jako náhradu za demolici národní pozemkové banky), a Chen Wanshou, účetní ve vesnici Huanghoudian, Xibeiwang Město, okres Haidian (zneužití finančních prostředků 1.

 1,9 miliardy juanů), bývalý člen pobočky strany ve vesnici Gaolizhuang Village, Huaxiang, okres Fengtai, bývalý předseda a generální ředitel společnosti Investment Management Company Gaolizhuang (za úplatky přijal 16,25 milionů juanů), bývalý ředitel Centra pro správu venkova v Jiuxian Town, Yanqing District Yuan Xueqin (korupce a zneužití více než 25 milionů juanů z veřejných prostředků), Guo Xiaowan, bývalý tajemník stranické pobočky Foman Village, Changyang Town, Fangshan District (zneužití veřejných prostředků ve výši 20 milionů juanů) a další otázky porušení kázně a zákona. Lidé se trápí tím, co dělám. V roce 2016 provedla pekingská městská komise pro kázeňskou inspekci v předchozím roce zvláštní akci „Vážně vyšetřujte a trestejte nezdravé trendy a porušování zákonů a kázeň u členů a kádrů strany venkova“ v souladu s požadavky Ústřední vláda prováděla „nápravu a vyšetřování a trestání nezdravých praktik, které porušují zájmy mas“ ve městě. A korupce „zvláštní práce, překročí standard a překročí rámec pro získávání finančních prostředků od mas,Do zaměření zvláštní práce bylo zahrnuto devět aspektů, jako jsou výdaje na rozdělení, zaměřené na vyšetřování případů porušení zákonů a disciplín a „korupčních“ případů korupce, které narušují zájmy mas.

  Seržant Han Xu z policejní stanice Shuangjing pobočky městské kanceláře veřejné bezpečnosti v Chaoyangu shromáždil dary od servisního cíle, Peng Dali, bývalý ředitel zdravotního střediska Qinghe v okrese Haidian, zpronevěřil finanční prostředky jednotky,Xiao Jian, bývalý tajemník stranické pobočky vesnice Liangjianfang ve městě Doudian v okrese Fangshan, byl vyšetřován kvůli podvodnému získání finančních prostředků . .

 .

  Kdokoli poškozuje zájmy mas, bude vyšetřován a potrestán vážně! Od roku 2015 bylo ve městě podáno celkem 480 případů, uzavřeno bylo 391 případů a 404 osobám byla přidělena stranická a vládní kázeň nebo správní odpovědnost.

  Převezměte iniciativu k jednání a meč označuje „být úředníkem, ale nedělat to“ a „být úředníkem v nepořádku“Nečinnost a chaos jsou korupce. „Kádry strany jsou všichni státní zaměstnanci lidu a měli by být ve svých pozicích, aby hledali svou vlastní vládu. Jsou čestní a pilní, čistí a zodpovědní.

 “ Uvedl generální tajemník Xi na shrnutí praktických činností v oblasti vzdělávání ve straně Setkání.

  Na základě provádění práce „Dva standardy a jedno zlepšení“ provedla v letech 2015 a 2016 pekinská městská komise pro disciplinární inspekci dva po sobě jdoucí roky ve správních agenturách a institucích města s administrativním řízením a funkcemi veřejné služby. Zvláštní řídící práce v oblasti „pro úředníky a ne pro úředníky“ se zaměřením na nečinnost a chaos v klíčových pracovních oblastech, jako je ekologické prostředí a ochrana historického a kulturního dědictví, správa měst, bezpečnost potravin a drog a provádění politik ve prospěch lidí Náprava. Ve městě bylo vyšetřeno a řešeno celkem 749 souvisejících otázek a celkem 849 lidí dostalo stranické a politické sankce nebo správní odpovědnost.

 V posledních pěti letech přijala Městská komise pro disciplinární inspekci řadu nápravných opatření založených na realizaci, udržování a rozvoji základních zájmů nejširší masy lidí: —— Provádění zvláštních činností odstraňování členských karet, a úspěšné dosažení „nulového držení“ navrženého Ústřední komisí pro kázeňskou kontrolu.

  cíl „nulové zprávy“; - provést „seriózní vyšetřování a trestání korupce a odpadu ve školicím středisku“Byly provedeny zvláštní akce za účelem dohledu a kontroly používání veřejných prostředků ve školicím středisku k jídlu a pití, zábavě, falešnému vystavování více faktur a vydávání položek z veřejných prostředků a přísnému řešení disciplinárních porušení zjištěných během kontroly; speciální projekt na téma „Nezdravé trendy v renovaci klubu, 37 klíčových soukromých klubů ve městě dokončilo opravu a dohlíželo na členy okresů na úrovni krajů a nad nimi a na vedení kádrů“Slib nevstupovat do soukromých klubů nebo je neopouštět, nepřijímat a držet členské členské karty soukromého sektoru a vědomě přijímat dohled nad stranickou organizací a masami; - provádět záležitosti, jako je svévolné vybírání poplatků, pokuty a rozdělování nevybíravých jmen „a jmenování různých typů servisních institucí pro monopolizaci provozu. Speciální opravné práce, dohled a naléhání na příslušné jednotky, aby vážně napravily a reformovaly; —— ProveďteZvláštní náprava problému s odečtením majetku lidí a rozhodná náprava chování, jako je neplacení dluhů lidem, neplacení nedoplatků, „bělení“, podvodné dluhy . .

 . Blokovací opatření, jedno po druhém, jsou skutečně hmatatelné.

Zvláštní nápravná práce pekinské městské komise pro disciplinární inspekci dosáhla hmatatelných výsledků, které si lidé pochvalovali,Členové strany a kádry jsou spokojeni. Chystá se dvanáctý stranický kongres v Pekingu a orgány pro kontrolu disciplíny a dohledu musí prokázat houževnatost „nepřetržité dlouhodobé práce“, odvahy převzít odpovědnost, jít vpřed a tvrdě pracovat na pokračování konsolidace výsledky kampaně „čtyři větry“. ! (Text / Beijing Discipline Inspection and Supervision Network Suo Nan).