Zdraví

Dian Jiang: „Všestranný“ Li Zhongming, „velký muž“ v obyčejném příspěvku

souhrn

Web Hualong.com ohlásil 13. června v 16:53 (korespondent Jiang Jianbo a Zhao Zhengji) zmínil Li Zhongminga, ředitele komunity Shuanggui ve městě Chengxi v okrese Dianjiang. Nikdo z místních lidí o tom nevěděl. Při provádění tematické činnosti „Znovu osvobození mysli a velká změna ve stylu práce“ pamatoval na účel strany a dodržoval zásadu „být upřímný a dělat věci na zemi“.Spojte se a vedte komunitu Shuanggui

Dian Jiang: „Všestranný“ Li Zhongming, „velký muž“ v obyčejném příspěvku

Dian Jiang: „Všestranný“ Li Zhongming, „velký muž“ v obyčejném příspěvku-0

 Web Hualong.

Dian Jiang: „Všestranný“ Li Zhongming, „velký muž“ v obyčejném příspěvku-1

 com ohlásil 13. června v 16:53 (korespondent Jiang Jianbo a Zhao Zhengji) zmínil Li Zhongminga, ředitele komunity Shuanggui ve městě Chengxi v okrese Dianjiang.

Dian Jiang: „Všestranný“ Li Zhongming, „velký muž“ v obyčejném příspěvku-2

  Nikdo z místních lidí o tom nevěděl. Při provádění tematické činnosti „Znovu osvobození mysli a velká změna ve stylu práce“ pamatoval na účel strany a dodržoval zásadu „být upřímný a dělat věci na zemi“.

Dian Jiang: „Všestranný“ Li Zhongming, „velký muž“ v obyčejném příspěvku-3

 Spojení a vedení všech členů týmu komunity Shuanggui, pilných, pracovitých a pracovitých, významně přispělo k rychlému rozvoji komunity a zrychlené výstavbě nové městské oblasti města Chengxi a plně hrálo průkopnické a příkladná role členů strany a kádrů. Je „dobrým pomocníkem“ stranického výboru a vlády. 12. května 2017, zdánlivě obyčejný den,Ale je předurčeno, aby to nebyl obyčejný den.

Dian Jiang: „Všestranný“ Li Zhongming, „velký muž“ v obyčejném příspěvku-4

  Těsně po 7:00 ráno Li Zhongming opustil dům předčasně v souladu s obvyklou praxí. Plánoval jít na hlavní ulici, aby udržel zvýšený limit, než šel do nové městské oblasti, aby koordinoval stavbu rekonstrukce chudinské čtvrti projekt. Kolem 7:50 však všechny šokoval telefonát. Ukázalo se, že Li Zhongming při údržbě omezeného vyvýšeného mostu náhle omdlel.

Dian Jiang: „Všestranný“ Li Zhongming, „velký muž“ v obyčejném příspěvku-5

 Naštěstí byl s pomocí příznivců rychle odeslán na ošetření do krajské nemocnice, který byl kvůli svému vážnému stavu převezen na jednotku intenzivní péče a tu noc před dočasným vyloučením z nebezpečí podstoupil kraniotomii. Večer vedli Zou Yang, tajemník stranického výboru města Chengxi, a Fu Qiang, starosta města Chengxi, stranický výbor a vládní tým do nemocnice k návštěvě Li Zhongminga a jeho rodiny. „Děkuji vám za vaši silnou podporu stranickému výboru a vládě a obvyklé práci soudruha Zhongminga.

Dian Jiang: „Všestranný“ Li Zhongming, „velký muž“ v obyčejném příspěvku-6

  Je‚ dobrým pomocníkem 'stranického výboru a vlády. Pro rychlý rozvoj Čcheng-si přinesl velké oběti.

Dian Jiang: „Všestranný“ Li Zhongming, „velký muž“ v obyčejném příspěvku-7

  Dobrý člověk je v bezpečí ve svém životě. Věřím, že se co nejdříve zlepší. “Při pohledu na Li Zhongminga, který byl stále v kómatu na nemocné posteli, řekl Zou Yang, tajemník výboru městské strany Chengxi, příbuzným Li rodina se slzami. Všichni přítomní byli touto situací dojati.

Dian Jiang: „Všestranný“ Li Zhongming, „velký muž“ v obyčejném příspěvku-8

  Asi v 7 hodin dne 13. května se Li Zhongming konečně probudil, ale první věta zněla: „Jak pokračuje projekt přesídlení v chudinské čtvrti?“.

Dian Jiang: „Všestranný“ Li Zhongming, „velký muž“ v obyčejném příspěvku-9

  Když viděla svého manžela, jehož tvář byla téměř nekrvavá, Zhou Biying, manželka, která čekala po jejím boku, nemohla skrýt své vzrušení, pršet slzy a nemohla snést slova viny. V současné době se stav Li Zhongminga postupně zlepšoval. Kdykoli je vzhůru, zeptá se své rodiny na nejnovější práci v komunitě a doufá, že se co nejdříve vrátí do zaměstnání, které zná již mnoho let. Vynikající schopnosti.

Dian Jiang: „Všestranný“ Li Zhongming, „velký muž“ v obyčejném příspěvku-10

  Je „vynikajícím vůdcem“ komunitního týmu. Komunita Shuanggui ve městě Chengxi je jádrem výstavby nové městské oblasti. Od roku 2014 s centrem testovacích jízd,Klíčové projekty, jako jsou starší byty a Zesheng Avenue, byly budovány jeden po druhém a úkoly komunitní práce se dramaticky zvýšily a jejich pracovní vytížení je někdy 3-5krát větší než u jiných komunit.

Dian Jiang: „Všestranný“ Li Zhongming, „velký muž“ v obyčejném příspěvku-11

  Abychom se ujali vedení při vývoji silnice, musí existovat dobrá „lokomotiva“.

  Jako vůdce komunity se soudruh Li Zhongming tváří v tvář komplikované práci nedopustil bezohlednosti: sjednotil se a vedl skupinu členů komunity, aby stanovila pracovní cíle a úkoly. Od lehkých po těžké, od jednoduchých po složité řešila jeden problém za druhým v oblasti získávání pozemků, kompenzace přesídlení a nápravy obecních objednávek. "Ředitel Li má jasné pracovní myšlení a vynikající schopnosti.

  Vždy dokáže zjednodušit složité věci. Vždy jde příkladem a dává příklad ve své práci. Má silný vliv na lidi, kteří kolem něj pracují. "Členové komunitního týmu ho rádi sledují a každý si rád vychází.

  “To je komentář sekretáře Wu Zhongbiho ze Shuanggui Community k soudruhu Li Zhongmingovi.

  Několik slov, ale plně to odráží jeho dobré osobnostní kouzlo Zástupcem je soudruh Li Zhongming.

  S úsilím komunitního týmu Shuanggui bude dokončeno a zprovozněno přesídlovací místo v chudinské čtvrti města Chengxi. Testovací centrum pro řízení se brzy otevře, hlavní stavba seniorského bytu byla dokončena, akce G243 (část Chengxi až Taiping), Zesheng Avenue a další klíčové projekty se zrychlují a nová urbanizační výstavba města Chengxi dosáhla počátečních výsledků .

  Komunita Shuanggui byla také jednomyslně uznána členy městského stranického výboru a vlády kvůli efektivnímu a pragmatickému týmu a zjevným pracovním výsledkům. Je „nejkrásnějším režisérem“ v očích mas.

  I když v komunitě dlouho nepracoval, Li Zhongming si vytvořil dobré pracovní návyky. Každé ráno vždy chodí ven brzy; vždy chodí domů každý den pozdě odejít z práce. S masami vždy jednal zdvořile, pozorně naslouchal a trpělivě vysvětloval, a to i tváří v tvář nepřiměřeným požadavkům mas. Neřekl ani ostré slovo do obličeje, místo toho často běžel do příslušných oddělení ve městě, aby jim pomohl problém co nejvíce vyřešit.

  „V těchto letech jsme pro rozvoj naší komunity Shuanggui běhali sem a tam, řešili opravy silnic, stavěli domy a žádali o příspěvky na pobyt. Je velmi oddaný a pragmatický. ,“Neočekávaně stále dělal věci pro naše lidi. “Když slyšel, že Li Zhongming byl hospitalizován, Xiao Chengde, kterému bylo více než sedmdesát let, si nemohl pomoci a povzdechl si palcem nahoru.

  Rozumí se, že v létě z roku 2016, aby se zajistilo, že klíčové projekty v nových městských oblastech, jako je Zesheng Avenue, testovací centrum řidičů a seniorský bytNebo aby urychlila postup, Li Zhongming vedl členy komunitního týmu a sociální kádry, aby často odolali vysoké teplotě 30 až 40 stupňů, šli hluboko do polí provádět geodetické práce, čištění mateřských škol, chodit do domova lidí ideologická mobilizace a jděte na stavbu koordinovat stavbu. Nikdy nezavolal.

  Utrpení, unavení po křiku, vždy tiše oddaní ve svém běžném postavení. Jak se říká, Bůh odměňuje tvrdou práci. Dlouhodobá tvrdá práce komunity Shuanggui vedená soudruhem Li Zhongmingem nebyla marná. Jejich svědomitý přístup, pracovitý duch a styl péče o masy posunuli široké masy komunity Shuanggui a staly se jejich hlubokým důvěra.

Lidé „poskytují silnou záruku hladkého a efektivního postupu v různých úkolech. .