Hra

Pokrajinský protidrogový úřad uspořádal tiskovou konferenci

souhrn

Pokrajinský protidrogový úřad uspořádal tiskovou konferenci

Pokrajinský protidrogový úřad uspořádal tiskovou konferenci-0

  Ráno 13.

Pokrajinský protidrogový úřad uspořádal tiskovou konferenci-1

   června uspořádal Úřad výboru pro kontrolu narkotik v S'-čchuanu tiskovou konferenci, na které informoval o činnostech protidrogové kontroly v provincii od roku 2016 a představil tento měsíc kampaň na kontrolu drog v provincii. Na briefingu se zúčastnil Liang Xiaohui, výkonný zástupce ředitele provinčního úřadu pro kontrolu narkotik a kapitán sboru narkotik a protidrogů odboru veřejné bezpečnosti. Podle zpráv je rok 2016 tříletým obdobím protidrogových represí a nápravy v provincii.

Pokrajinský protidrogový úřad uspořádal tiskovou konferenci-2

   “Druhý rok operace „Lee Sword" je také těžkým rokem pro protidrogovou kampaň. Všechny lokality a útvary se zaměřily na cíl „odstranění štítku o drogových problémech ze S'-čchuanu a vybudování celonárodního protidrogového vzorce" a dělají vše pro to, aby bojovaly proti „protidrogovému boji a kontrolovaly zdroj. “ Čtyři bitvy „Žádné zneužívání drog a rehabilitace a protidrogová propaganda“ účinně obsahovaly šíření drogProtidrogová práce dosáhla pozoruhodných výsledků. V roce 2016 se účinnost protidrogových zákonů v provincii umístila na čtvrtém místě v zemi.

Pokrajinský protidrogový úřad uspořádal tiskovou konferenci-3

   Od roku 2016 provincie prolomila 12210 případů drogové kriminality, zatkla 15 226 osob podezřelých z drog, zadržila 2 124,12 kg různých drog, zničila 509 gangů pro výrobu a obchodování s drogami, zničila 105 doupat pro výrobu drog a úspěšně prolomila Liangshan. Řada butikových případů, jako je 11. 5 Případ obchodování s drogami ", Čcheng-tu" 2.

Pokrajinský protidrogový úřad uspořádal tiskovou konferenci-4

  22 Případ nelegálního prodeje drog ", Deyang" 4. 10 Případ nelegálního prodeje drog "a podobně. Od roku 2016 provincie zavedla národní a provinční drogovou komunitu rehabilitační komunitní rehabilitace Ve městech a čtvrtích je k dispozici 7 demonstračních jednotek, 28 demonstračních míst a 3 369 komunitních rehabilitačních pracovišť pro léčbu drogové závislosti. Rehabilitační práce dosáhla pozoruhodných výsledků.

Pokrajinský protidrogový úřad uspořádal tiskovou konferenci-5

   Valné shromáždění oznámilo, že tématem letošního „Národního měsíce protidrogové koncentrované reklamy“ je: „Shromážděte se pro lásku, přijměte budoucnost, žádné drogy a nelitujte. “ Během akce proběhly dvě rozsáhlé protidrogové veřejné blaho aktivity se budou konat v Čcheng-tu a Liangshanu.

Pokrajinský protidrogový úřad uspořádal tiskovou konferenci-6

   Ukažte úspěchy protidrogové práce naší provincie v posledních letech, s typickými případy,Propaganda a podávání zpráv o vyspělých osobnostech a dalších pozitivních modelech a vzorech jako předmět, propagace a hlášení pohyblivých příběhů lidí vědomě odolávajících zneužívání drog a rozhodně bojujících proti trestné činnosti související s drogami, zvyšovat povědomí o drogách v zemi usilovat o vytvoření protidrogové atmosféry veřejného mínění a vytvořit novou situaci ve vzdělávání v oblasti drogové prevence.

Pokrajinský protidrogový úřad uspořádal tiskovou konferenci-7

, Vynakládat veškeré úsilí na vytvoření harmonického a stabilního sociálního prostředí pro vítězství 19. Národního kongresu Komunistické strany Číny. .