Průmysl

Qijiang: Otevřete „čtyři kroky“ města a zahrajte reformní hnutí „rozšiřování moci a posilování města“

souhrn

Hualong.com, 13. června v 16:00 (korespondent Huang Qiu) Město Datong se jako jediný pilot reformy „Rozšiřování moci a posilování města“ v okrese Qijiang ve městě Chongqing úzce zaměřuje na strategické nasazení “ Čtyři okresy a jedno město "v okrese Qijiang od provedení reformy." V ​​souladu se zásadou "odpovědnost a práva jsou konzistentní" důsledně prosazujte reformní proces "rozšiřování moci a posilování města". Stranícký výbor tomu přikládá velký význam,Celkový plán a koordinace postupu.

Qijiang: Otevřete „čtyři kroky“ města a zahrajte reformní hnutí „rozšiřování moci a posilování města“

Qijiang: Otevřete „čtyři kroky“ města a zahrajte reformní hnutí „rozšiřování moci a posilování města“-0

 Hualong. com, 13. června v 16:00 (korespondent Huang Qiu) Město Datong se jako jediný pilot reformy „Rozšiřování moci a posilování města“ v okrese Qijiang ve městě Chongqing úzce zaměřuje na strategické nasazení “ Čtyři okresy a jedno město "v okrese Qijiang od provedení reformy.

Qijiang: Otevřete „čtyři kroky“ města a zahrajte reformní hnutí „rozšiřování moci a posilování města“-1

 " V ​​souladu se zásadou "odpovědnost a práva jsou konzistentní" důsledně prosazujte reformní proces "rozšiřování moci a posilování města". Stranícký výbor tomu přikládá velký význam,Celkový plán a koordinace postupu. Město Datong založilo kancelář vedoucí skupiny pro reformu „Rozšiřování moci a posilování města“. Sekretářka výboru městské strany Liu Gang sloužila jako ředitelka kanceláře, starosta města a předseda lidového kongresu jako zástupci ředitelů kanceláře a vedoucí okresů sloužil jako členové kanceláře.

Qijiang: Otevřete „čtyři kroky“ města a zahrajte reformní hnutí „rozšiřování moci a posilování města“-2

  Předseda lidového kongresu byl konkrétně odpovědný za pilotní komplexní práci na podpoře reforem; současně čerpal štíhlou sílu z městaPro urychlení pilotní práce na komplexních reformách v malých a středních městech byl zřízen zvláštní úřad a byla formulována prováděcí stanoviska.

Qijiang: Otevřete „čtyři kroky“ města a zahrajte reformní hnutí „rozšiřování moci a posilování města“-3

  Za účelem lepšího provedení komplexní pilotní práce na reformu jsme opakovaně informovali příslušné okresní útvary, aby kontaktovali pilotní práci na reformě, výbor městské strany studoval pilotní práci na reformě 5krát a organizoval příslušný personál, aby studoval pilotní reformu pracovat v Songkanu, Jiangjin Baisha, Guizhou a dalších místech. zkušenosti. Integrujte institucionální nastavení a optimalizujte shodu personálu.

Qijiang: Otevřete „čtyři kroky“ města a zahrajte reformní hnutí „rozšiřování moci a posilování města“-4

  Po provedení reformy „rozšíření moci a posílení města“ byla v souladu se zásadou „zjednodušení“ provedena reforma organizace.

Qijiang: Otevřete „čtyři kroky“ města a zahrajte reformní hnutí „rozšiřování moci a posilování města“-5

  Původních 18 úřadů bylo rozděleno podle jejich odpovědnosti a funkcí a zaměstnanci byli racionálně rozděleni sloučit je do „7 kanceláří, 1 týmu a 1 centra“. Mezi nimi je v čele reformy Centrum veřejných služeb v Datongu.

 Připravte večírek, živobytí lidí, vesnická obydlí a další okna, implementujte proces „pět jedna“ (jedno patro, jeden přístav, jedno mýto za okno, jedno schválení sítě, jednorázová služba), abyste maximalizovali pohodlí pro masy Manipulace s věcmi, skutečně dosáhnout „pohodlí“ a „efektivity“.

  Decentralizace moci probíhá spořádaně a moc se dědí spořádaně. Na základě otevření původních 96 správních pravomocí města,Okres Qijiang přenesl na město Datong 77 správních pravomocí se zaměřením na správní zkoumání a schvalování, vymáhání správního práva a služby obživy lidí, konkrétně 14 oddělení včetně okresního plánovacího úřadu, úřadu pro správu půdy a bydlení a komise pro městské a venkovské stavby .

  Aby bylo zajištěno, že decentralizovaný orgán může být „propuštěn, přijat a dobře spravován“, po spojení s příslušnými odděleními na úrovni okresů bylo ve městě Datong provedeno týdenní obchodní školení.

 Po školení, s výjimkou decentralizace moci okresním obecním a krajinským úřadem prostřednictvím přímého povolení, podepsaly ostatní útvary správní pověřovací smlouvy s městem Datong a položily tak pevný právní základ. Podle statistik je mezi decentralizovanými mocnostmi více než 600 položek zpracováváno ve schvalování bydlení na venkově, vymáhání obecního práva a souvisejících schváleních pro osoby se zdravotním postižením.

 Spoléhání se na realizaci projektu k dosažení cíle silného města. Od zavedení reformy dosáhlo Datong Town cíle „Strong Town“ prostřednictvím „rozšiřování moci“ a podpory „projektů“.

  Za účelem stabilního a stabilního pokroku v reformě okresní výbor a vláda okresu zvýšily podporu pro město Datong. Komise pro rozvoj a reformu okresu provedla projekt vodovodního potrubí Chashuwan, Centrum pro těžbu komunitních služeb v Songzao a projekt opravy a renovace střediska veřejných služebV roce 2017 bylo do klíčových projektů zahrnuto devět projektů, včetně komplexního zlepšení chodníků přes ulici Outer Ring Avenue, s celkovou investicí zhruba 360 milionů juanů. V současné době je vodovod Chashuwan v zásadě dokončen, počáteční renovace přinesla komplexní renovace vnějšího okruhu a další klíčové projekty neustále napredují.

  Realizace této řady projektů výrazně podpoří rozvoj ekonomiky města. Současně může také umožnit obyčejným lidem skutečně si užít dividendy z reformy.

.