Technologie

Hydratační triky jsou účinné, pokud jsou implementovány

souhrn

Hualong.com v 17:00 13. června. Zvlhčení povrchu: absorpce vlhkosti a opětovné uzavření vody. Zvlhčovače by měly být chytré a flexibilní, aby zvládly složitý vztah mezi pokožkou a prostředím. Následující 15 bodů je pro vás důležitých: 1. Časté mytí obličeje sníží funkci přirozené zvlhčovací bariéry, čímž vytvoří pokožku. není schopen odolat suchému prostředí, což způsobuje jemné linie a citlivost Je třeba se vyvarovat.2,

Hydratační triky jsou účinné, pokud jsou implementovány

Hydratační triky jsou účinné, pokud jsou implementovány-0

 Hualong. com v 17:00 13. června. Zvlhčení povrchu: absorpce vlhkosti a opětovné uzavření vody.

Hydratační triky jsou účinné, pokud jsou implementovány-1

  Zvlhčovače by měly být chytré a flexibilní, aby zvládly složitý vztah mezi pokožkou a prostředím. Následující 15 bodů je pro vás důležitých: 1. Časté mytí obličeje sníží funkci přirozené zvlhčovací bariéry, čímž vytvoří pokožku.

Hydratační triky jsou účinné, pokud jsou implementovány-2

  není schopen odolat suchému prostředí, což způsobuje jemné linie a citlivost Je třeba se vyvarovat. 2.

Hydratační triky jsou účinné, pokud jsou implementovány-3

  Olejové čisticí produkty mají vysokou čistotu a silnou hydratační sílu. 3. Nezůstávejte v parní místnosti déle než 10 minut a poté co nejdříve po vyjití naneste zvlhčovací krém. 4.

Hydratační triky jsou účinné, pokud jsou implementovány-4

  Na obličej si vždy stříkejte sprej „voda z vodovodu“, který vypadá velmi vlhký, ve skutečnosti tiše ukradl vodu pod kůži. 5. Doplňovací voda obsahující alkohol podporuje těkavost vody,Suchá kůže je lepší se od ní držet dál.

Hydratační triky jsou účinné, pokud jsou implementovány-5

  6.

  Nekupujte produkty péče o pleť s příliš silnou vůní, zředí to vlhkost ve vzduchu a nepřímo sníží obsah vlhkosti v pokožce. 7.

  Mastné výrobky pro péči o pleť nejen nemohou zvlhčovat, ale také kvůli nerovnováze oleje a vody pokožku vysuší. V závažných případech se odlupuje. 8. V suchém počasí byste se měli vyhnout používání suchého pudru nebo lisovaného pudru k líčení pleti, která nemá ráda olej.

 Zahanbení „spodků“ není neobvyklé. 9.

  Nosit sluneční brýle a aplikovat balzám na rty je domácí úkol, který je třeba dodržovat na podzim a v zimě, protože „jemné“ sluneční světlo je viníkem vrásčitých očí a čím více ho olizujete, tím více suchého je také velkým problémem Vaše rty. 10.

  Neočekávaně, když máte červenou tvář nebo ztratíte nervy, dojde ke ztrátě vody kvůli několika stupňům teplotního rozdílu. Relaxace je tedy také klíčem k zvlhčení. Hluboké zvlhčení: zvlhčení a zabránění odpařování pokožky. Může dosáhnout působivých výsledků ve třech úkolech: zadržování vody a hydratace.

  Může také cirkulovat a obklopovat se, což je naším cílem.

  1. Voda převařená za studena má lepší hydratační účinek než voda převařená. Pití více každý den může pomoci udržet optimální hladinu snadno metabolizované vody.

 2. Před koupelí nebo sprchou se napijte sklenice studené vody, aby teplo neodpařovalo vlhkost pod kůží. 3.

  Výrobky pro péči o pleť obsahují vitamíny, takže zvlhčovací účinek bude zřetelnější. Vitamíny A, B1, B2, B6, C, E, F a H jsou dobré. 4.

  Noc je doba, kdy je posílena penetrace pokožkou. Spí dobře a dobře spí.

  Po vstávání je pokožka vodnatá. 5.

  Ovoce může doplnit vodu a vitamíny a hluboce zvlhčit pokožku.

  Samozřejmě to nelze vynechat. Jíst ovoce s vysokým obsahem cukru však spotřebuje vodu. Možná budete chtít jíst více ovoce, jako jsou citrusy, jahody, hrozny a jiné nesladké ovoce.

  6. Spěte déle než 12 hodin, vlhkost pokožky se odčerpá, takže lidé, kteří vždy zůstávají vzhůru celou noc, mají problém s uvolněnou kůží a nedostatkem vody.

 7. Vypití malé sklenice červeného vína před spaním zrychlí krevní oběh a zvýší absorpci zvlhčovačů pokožkou. 8.

  Nechejte počítač po dobu 5 minut každou 1 hodinu a nechejte pokožku chvíli odpočívat.

  9. Zvlhčování suché pokožky 2-3krát týdně, zejména na podzim a v zimě, je nezbytná zvlhčující maska ​​na obličej. 10. Měli bychom postupně zvyšovat používání zvlhčujících esencí, aromatických éterických olejů,Krém proti vráskám vyživuje.

Hualong. com komplexní.