Válečný

Pojištění majetku a úrazu Yingdataihe Hunan dvě společnosti nezákonně hradí výdaje na pohostinství

souhrn

Čínská ekonomická síť, Peking, 13. června Webové stránky Čínské regulační regulační komise dnes oznámily správní správní rozhodnutí Hunan Insurance Regulatory Bureau ve věci Yingda Taihe Property Insurance Co., Ltd. Xiangtan Center Branch a Yingda Taihe Property Insurance Co., Ltd. Changsha Yuelu District Větev. Yingdatai a Hunan Property and úrazová pojišťovna dostaly pokutu 200 000 juanů a 21% příslušně Hunan Insurance Regulatory Bureau za nezákonné proplácení výdajů na zábavu.

Pojištění majetku a úrazu Yingdataihe Hunan dvě společnosti nezákonně hradí výdaje na pohostinství

Pojištění majetku a úrazu Yingdataihe Hunan dvě společnosti nezákonně hradí výdaje na pohostinství-0

  Čínská ekonomická síť, Peking, 13. června Webové stránky Čínské regulační regulační komise dnes oznámily správní správní rozhodnutí Hunan Insurance Regulatory Bureau ve věci Yingda Taihe Property Insurance Co. , Ltd. Xiangtan Center Branch a Yingda Taihe Property Insurance Co.

Pojištění majetku a úrazu Yingdataihe Hunan dvě společnosti nezákonně hradí výdaje na pohostinství-1

  , Ltd. Changsha Yuelu District Větev. Yingdatai a Hunan Property Insurance Company dostaly pokutu ve výši 200 000 juanů a 210 000 juanů podle Hunan Insurance Regulatory Bureau za nelegální náhradu výdajů na zábavu. Po vyšetřování společnost Yingda Taihe Property Insurance Co.

Pojištění majetku a úrazu Yingdataihe Hunan dvě společnosti nezákonně hradí výdaje na pohostinství-2

  , Ltd.

Pojištění majetku a úrazu Yingdataihe Hunan dvě společnosti nezákonně hradí výdaje na pohostinství-3

   Xiangtan Center Branch uhradila výdaje prostřednictvím „Nepřímých nároků na cestovní výdaje“ od listopadu 2015 do května 2016. Po vyšetřování šlo skutečně o výdaje na zábavu. Regulační úřad Hunan Insurance Regulatory Bureau uložil společnosti v souladu se zákonem pokutu 200 000 juanů.

Pojištění majetku a úrazu Yingdataihe Hunan dvě společnosti nezákonně hradí výdaje na pohostinství-4

   Regulační úřad Hunan Insurance Regulatory Bureau věří, že výše uvedené chování společnosti Yingda Taihe Property Insurance Co. , Ltd. Xiangtan Center Branch porušilo článek 86 zákona o pojištění Čínské lidové republiky (revidovaný v roce 2015). Podle článku 170 „Zákona o pojištění Čínské lidové republiky“ (revidovaný v roce 2015) má Hunan Insurance Regulatory Bureau v úmyslu uložit společnosti pokutu ve výši 200 000 juanů a doručit jí „Advance Punction Advance Notice“.

Pojištění majetku a úrazu Yingdataihe Hunan dvě společnosti nezákonně hradí výdaje na pohostinství-5

   podle zákona.

Pojištění majetku a úrazu Yingdataihe Hunan dvě společnosti nezákonně hradí výdaje na pohostinství-6

   Yingda Taihe Property & Casualty Insurance Co.

Pojištění majetku a úrazu Yingdataihe Hunan dvě společnosti nezákonně hradí výdaje na pohostinství-7

  , Ltd.

Pojištění majetku a úrazu Yingdataihe Hunan dvě společnosti nezákonně hradí výdaje na pohostinství-8

   Changsha Yuelu District Branch složil „Obchodní a správní výdaje - Cestovní výdaje“ v roce 2016Výdaje na náhradu subjektu, po prošetření, jsou ve skutečnosti výdaji na zábavu. Regulační úřad Hunan Insurance Regulatory Bureau uložil společnosti v souladu se zákonem pokutu 210 000 juanů.

Pojištění majetku a úrazu Yingdataihe Hunan dvě společnosti nezákonně hradí výdaje na pohostinství-9

   Regulační úřad Hunan Insurance Regulatory Bureau věří, že výše uvedené chování Yingda Taihe Property Insurance Co. , Ltd.

Pojištění majetku a úrazu Yingdataihe Hunan dvě společnosti nezákonně hradí výdaje na pohostinství-10

Changsha Yuelu District Branch porušilo článek 86 „Zákona o pojištění Čínské lidové republiky“ (revidovaný v roce 2015). Podle článku 170 „Zákona o pojištění Čínské lidové republiky“ (revidovaného v roce 2015) má Hunan Insurance Regulatory Bureau v úmyslu uložit společnosti pokutu ve výši 210 000 juanů a doručit jí „oznámení o správní sankci“ v souladu se zákonem. .