Válečný

2017 Shenzhen International Sports Expo se bude konat od 16. do 18. června

souhrn

Web Securities Times (www.stcn.com) 13. června. Reportérka Securities Times Yue Yanan. Díky plné implementaci politiky One Belt One Road a vyspělosti oblasti Velkého zálivu Shenzhen-Hong Kong-Macao vzkvétá sportovní průmysl v Shenzhenu. . Zejména v „Státní radě„ Několik stanovisek k urychlení rozvoje sportovního průmyslu a podpoře sportovní spotřeby “(Guo Fa [2014] č. 46),A „Guangdong

2017 Shenzhen International Sports Expo se bude konat od 16. do 18. června

2017 Shenzhen International Sports Expo se bude konat od 16. do 18. června-0

 Web Securities Times (www. stcn.

2017 Shenzhen International Sports Expo se bude konat od 16. do 18. června-1

 com) 13. června. Reportérka Securities Times Yue Yanan.

2017 Shenzhen International Sports Expo se bude konat od 16. do 18. června-2

  Díky plné implementaci politiky One Belt One Road a vyspělosti oblasti Velkého zálivu Shenzhen-Hong Kong-Macao vzkvétá sportovní průmysl v Shenzhenu. .

2017 Shenzhen International Sports Expo se bude konat od 16. do 18. června-3

  Zejména v „Státní radě„ Několik stanovisek k urychlení rozvoje sportovního průmyslu a podpoře sportovní spotřeby “(Guo Fa [2014] č. 46),Stejně jako „Třináctý pětiletý plán sportovního rozvoje v provincii Kuang-tung“ a „Třináctý pětiletý plán sportovního rozvoje v Shenzhenu“ byla vydána a provedena řada politických dokumentů podporujících rozvoj sportovního průmyslu, které výrazně podporoval sport v zemi a zvláštní ekonomické zóně v Shenzhenu. Toto odvětví urychluje rozvoj.

2017 Shenzhen International Sports Expo se bude konat od 16. do 18. června-4

  Sportovní výstava Shenzhen v roce 2017 vznikla.

2017 Shenzhen International Sports Expo se bude konat od 16. do 18. června-5

  Shenzhen Sports Expo 2017 je spolufinancován společnostmi Sports Media Group Co. , Ltd. a Shenzhen International Sports Expo Co.

2017 Shenzhen International Sports Expo se bude konat od 16. do 18. června-6

 , Ltd. Konalo se v hale 2 kongresového a výstavního centra v Shenzhenu od 16.

2017 Shenzhen International Sports Expo se bude konat od 16. do 18. června-7

  do 18. června 2017.

2017 Shenzhen International Sports Expo se bude konat od 16. do 18. června-8

  Jejím cílem je vytvořit sportovní platformu v Shenzhenu s charakteristikami „frontier · international · technology · fashion“ a komplexně předvést rozvoj sportu v Shenzhenu. Výstavní plocha je 15 000, a zahrnuje více než 20 sportovních projektů, téměř 200 sportovních značek, 3 hlavní sportovní fóra a 9 startů značek,Více než 20 akcí a zkušeností s projekty. Má 8 výstavních ploch včetně technologie a módy, speciálních sportů, vodních sportů, badmintonu, fotbalu, basketbalu, fitness a fitness a dětí.

2017 Shenzhen International Sports Expo se bude konat od 16. do 18. června-9

  Sportovní slavnost pro obyvatele Shenzhenu si brzy užijí všichni lidé.

2017 Shenzhen International Sports Expo se bude konat od 16. do 18. června-10

  Téma 1: Inovativní korouhvička Více než 20 mezinárodních sportů, shromáždění špičkových sportů Protože má Shenzhen status mezinárodní brány,Inkluzivní městská mysl a rozmanitá základna populárních sportů. Kromě tradičních sportů již v Shenzhenu přistáli nejmodernější sporty na světě a jsou hlavním obsahem, který tvoří sportovní vlastnosti Shenzhenu.

2017 Shenzhen International Sports Expo se bude konat od 16. do 18. června-11

  V tomto sportovním veletrhu jsou všechny druhy extrémních sportů, všechny druhy maratonů, plachtění, veslování, surfování, potápění, pozemní hokej, lukostřelba,Boje, golf, squash, tenis, horolezectví, motokáry, jízda na horském kole, fitness a fitness, venkovní sporty a volný čas a více než 20 mezinárodních špičkových sportů a tradičních sportů.

  Jeho cílem je vybudovat strategický uzel mezi předními světovými sportovními projekty a čínským sportem, otevřít mezinárodní a domácí sportovní trhy a vybudovat komplexní sportovní platformu v Shenzhenu.

 Téma 2: Počet montážních značek téměř 200 sportovních značek, multisystémová symbióza.

  Kromě představení a popularizace bohatých sportovních předmětů se na této výstavě Shenzhen Sports Expo spojilo velké množství sportovních značek první linie v Číně a exponáty. zahrnoval sportovní společnosti, sportovní technologie a sport. Různorodý sportovní systém včetně sportovního vybavení, sportovního vybavení, sportovního zboží, sportovního kapitálu, sportovních médií a sportovních služeb.

 Špičkové sporty, Anta, Red Bull, Huawei, sportovní okna, Riel, sportovní ryby, Yungao Golf, světová bojová liga Legend of Heroes, potápění, lovecká lukostřelba, Eagle Flying Nine Sky Squash, Goodfield Fitness Blue Sail Club, Guangzhou Running Muscle , Youmeng Baseball Club, Yayu Network Technology, Aokaisheng Investment,Více než 300 známých čínských značek, jako je Yisheng Sports Culture, je zde shromážděno, aby plně prokázalo diverzifikovanou symbiózu sportovního trhu v Shenzhenu, který je jedinečný a skvělý. Téma 3: Nová síla sportu Čína Mezinárodní fórum pro sportovní inovace na summitu, 9 konferencí, k vytvoření práva mluvit v mezinárodním sportu v rámci strategie One Belt One Road Politika One Belt One Road a „Shenzhen Sports Development“Pod vědeckým vedením 13. pětiletého plánu se Shenzhen Sports Expo zaměří na diskusi o budoucím strategickém směru rozvoje shenzhenského sportu a perspektivách různých sportovních projektů - „China International Sports Industry Innovation Summit Forum“ a jeho podřízené série fór. Například fórum pro rozvoj basketbalového průmyslu na místní úrovni, cesta k překonání ledu v boji Číny, fórum pro rozvoj průmyslu vodních sportů atd.

 Na této sportovní výstavě bude kolektivně na jevišti. Střídavě se objeví i dalších 9 jedinečných sportovních konferencí, které do Shenzhenu přinesou svátek sportovního diskurzu zaměřeného na budoucnost.

  Téma 4: Sport bez omezení Více než 20 akcí k vytvoření sportovního karnevalu pro obyvatele Shenzhenu. Kromě vystavování všeobjímajících sportovních produktů se tato výstava snaží také vytvořit karnevalové hřiště, které lidé v Shenzhenu milují.

 Na scéně bylo připraveno mnoho sportovních zážitků a herních interaktivních projektů, které byly brilantní a bohaté na ceny. Jako například „Hrdina atletiky“, „Nejsilnější mentor a učeň“, „Všemohoucí sportovní tým“, „Sportovní tým rodičů a dětí na lov pokladů“ a další tematické aktivity.

  A „pozemní hokejová hra“, „bojová ligová bojová hra“, „soutěž v extrémních sportech“, „Slavnostní předávání cen Runner Glory“„Drifting First Man Race Track“, „Spinning Bike Challenge“, „Football Challenge“, „Plank Challenge“, „Heroes of Shooting“, „Equipment Fitness Competition“, „Strive Running without Limits“, „„ Basketball Masters Sports Tournament "," Golf Green Tournament "," Jump King Jumping Rope Tournament "," Badminton Ball Machine Competition ", „30 Second Rope Skipping Extreme Challenge“, „Ping Pong Coach Invitational“ a mnoho dalších zajímavých zážitkových projektů na místě. Shrnuto, Shenzhen Sports Expo plně integruje výhody sportu v Shenzhenu, bude usilovat o utváření vlastní sportovní výstavy lidí v Shenzhenu, bude usilovat o vybudování velké platformy služeb sportovních zdrojů v Shenzhenu a bude usilovat o vytvoření mezinárodní sportovní výměny Belt and Road plošina,Snahy o vytvoření „vysočiny sportovní diskurzivní síly“, která ovlivňuje svět.

Náležitě přispějte k dalšímu intenzivnímu rozvoji sportovního průmyslu v Shenzhenu. (Securities Times News Center).