Auto

Je snadné onemocnět, pokud v zimě neotevřete okno

souhrn

Hualong.com ve 20:50, 12. června, cítíte se po probuzení znuděně, nevolně a máte závratě? Má rodina často nachlazení? Nekouříte a jen zřídka přijdete do styku s pasivním kouřem, ale často cítíte v krku pocit cizího těla? Kaší dítě v rodině často a kýchá? Listy pokojových rostlin jsou náchylné k zažloutnutí a vadnutí a je obtížné, aby rostliny se silnou vitalitou normálně rostly?v případě

Je snadné onemocnět, pokud v zimě neotevřete okno

Je snadné onemocnět, pokud v zimě neotevřete okno-0

  Hualong. com ve 20:50, 12. června, cítíte se po probuzení znuděně, nevolně a máte závratě? Má rodina často nachlazení? Nekouříte a jen zřídka přijdete do styku s pasivním kouřem, ale často cítíte v krku pocit cizího těla? Kaší dítě v rodině často a kýchá? Listy pokojových rostlin jsou náchylné k zažloutnutí a vadnutí a je obtížné, aby rostliny se silnou vitalitou normálně rostly?Pokud se ve vaší domácnosti vyskytnou výše uvedené situace, je to pravděpodobně způsobeno příliš malým počtem oken.

Je snadné onemocnět, pokud v zimě neotevřete okno-1

   Neotevření okna způsobí mnoho zdravotních rizik: nízký obsah kyslíku může snadno vést k hypoxii mozku a poté závratě, závratě a další příznaky; špatná cirkulace vzduchu může snadno rozmnožovat bakterie, zejména plísně, které jsou velmi škodlivé pro lidské zdraví a jsou snadné objevit se v místnosti. šváb,Mravenci, roztoči atd . ; mohou také způsobit, že se jedovaté mlhy, jako je formaldehyd, plyn a ropné výpary v domácnosti, nevypouštějí včas, což je škodlivé pro lidské zdraví; psychologicky to může vést k negativním emocím, jako je autismus Deprese.

Je snadné onemocnět, pokud v zimě neotevřete okno-2

   Podle měření je v prostředí, kde jsou dveře a okna zavřená a znečištěný vzduch, počet bakterií na metr krychlový vzduchu až desetitisíce a po otevření oken zůstávají jen tisíce bakterií větrání. Vytvořte si dobrý zvyk každodenního otevírání oken pro ventilaci, což je velmi důležité pro zdraví celé rodiny.

Je snadné onemocnět, pokud v zimě neotevřete okno-3

   Větrání však musí věnovat pozornost i metodám. Yang Li navrhl, že když je chladné počasí a není žádný opar, je nejlepší otevřít okno dvakrát denně ráno a večer po dobu přibližně 30 minut. Při otevírání oken neotevírejte po dlouhou dobu všechny dveře a okna, zejména pokud jsou v domácnosti starší lidé, aby nedošlo k paralýze obličeje a mozkové mrtvici a dalším chorobám. V této době by měli senioři a děti také minimalizovat aktivity u okna.

Je snadné onemocnět, pokud v zimě neotevřete okno-4

   Pokud je okno obráceno k posteli starších osob nebo dětí, lze otevřít pouze malou štěrbinu, která generuje proudění vzduchu.

Je snadné onemocnět, pokud v zimě neotevřete okno-5

   Mnoho lidí má ve zvyku otevírat okna pro ventilaci ráno. Ve skutečnosti by okna měla být otevírána pro ventilaci v noci, zejména v ložnicích. Otevřete okno v noci, jednou je vyhnout se dennímu výfuku automobilu,Znečištění ovzduší produkované továrnou má lepší kvalitu vzduchu; zadruhé může zvýšit obsah kyslíku ve vzduchu, který vede ke spánku; zatřetí může upravit vnitřní teplotu a vlhkost.

Je snadné onemocnět, pokud v zimě neotevřete okno-6

   Před spaním byste ale měli upravit velikost okenního spínače, abyste zabránili nachlazení, mrtvici a paralýze obličeje. Dveře a okna však nelze při spánku pevně zavřít, jinak bude kyslík v místnosti stále méně a méně. Způsobovat problémy se spánkem. Shi Ming, hlavní lékař Šanghajského centra tradiční čínské medicíny pro nespavost, navrhl, že je nejlepší otevřít dveře a otevřít malou štěrbinu v okně, když spíte, aby byl zajištěn dostatek kyslíku v místnosti a zabránilo vlhkému prostředí vzduch by zůstal v místnosti a způsoboval poškození.

Je snadné onemocnět, pokud v zimě neotevřete okno-7

   Aby se zabránilo větru foukat přímo na tělo, je nejlepší nemířit přímo do okna. Nebo zatáhněte závěsy a zakryjte to. Dokonce i v zamlžených dnech otevřete okna pro ventilaci.

Je snadné onemocnět, pokud v zimě neotevřete okno-8

   V oknech každé místnosti můžete otevřít malou štěrbinu, abyste mohli větrat. Obecně lze říci, že podmínky atmosférické difúze jsou lepší od 1 hodiny odpoledne do 4 hodiny odpoledne a koncentrace znečišťujících látek je nízká, což je nejlepší čas pro ventilaci. Pokud žijete na kraji silnice, ve vzduchu je prach a PM2.

Je snadné onemocnět, pokud v zimě neotevřete okno-9

  5 Obsah je relativně vysoký a je třeba se vyhnout dlouhodobým oknům. Čističe vzduchu a zvlhčovače vzduchu mohou být vhodně zvoleny pro zlepšení ovzduší v místnosti.

Je snadné onemocnět, pokud v zimě neotevřete okno-10

.