Informace

CCTV "Impression · Silk Road" vstupuje do Wusu začíná dokumentací

souhrn

Tianshan Net News (Fotografováno zvláštním korespondentem Kang Li, Wang Yun, korespondentem Mao Yongem) 12. června bylo náměstí před obecní budovou Wusu v Sin-ťiangu extrémně živé a doprovázelo ho charakteristické zpívání a tanec etnického Sin-ťiangu. Hedvábná stezka „Konal se zde zahajovací ceremoniál„ Chůze do Xinjiang Wusu “. Rozsáhlý dokument „Dojem

CCTV

CCTV "Impression · Silk Road" vstupuje do Wusu začíná dokumentací-0

  Tianshan Net News (Fotografováno zvláštním korespondentem Kang Li, Wang Yun, korespondentem Mao Yongem) 12.

CCTV "Impression · Silk Road" vstupuje do Wusu začíná dokumentací-1

   června bylo náměstí před obecní budovou Wusu v Sin-ťiangu extrémně živé a doprovázelo ho charakteristické zpívání a tanec etnického Sin-ťiangu. Hedvábná stezka „Konal se zde zahajovací ceremoniál„ Chůze do Xinjiang Wusu “.

CCTV "Impression · Silk Road" vstupuje do Wusu začíná dokumentací-2

   Rozsáhlý dokument „Impression Silk Road“ společně natočený CCTV Micro Film Channel a Xinjiang TV Station reaguje na zemi “Iniciativa „Pás a silnice“, jejímž hlavním tématem je „přehodnocení nové Hedvábné stezky a vytvoření nového lesku“, zaznamenává zvyky, šťastný život lidí a multikulturní charakteristiky měst podél „Pása a silnice“.

CCTV "Impression · Silk Road" vstupuje do Wusu začíná dokumentací-3

   střílet ve městech a zemích podél Hedvábné stezky. Řekl Gong Hongxing, člen stálého výboru výboru městské strany Wusu, výkonný náměstek starosty a náměstek ministra politicko-právního výboru,„Impression • Silk Road“ vstoupil do oficiálního zahájení rozsáhlého dokumentu Wusu. Nejedná se pouze o klíčový program zahájený mezinárodním cestovním kanálem CCTV pro mikrofilmy, ale také o rychlý kanál pro Wusu pro vytváření cestovních informací a důležitý nosič pro politický, ekonomický a kulturní cestovní ruch.

CCTV "Impression · Silk Road" vstupuje do Wusu začíná dokumentací-4

   Bude to mít zásadní dopad na urychlení výstavby města Wusu jako regionálního centra distribuce cestovního ruchu a na podporu rozvoje odvětví kulturního cestovního ruchu. Výbor městské strany Wusu a městská lidová vláda vezmou servisní dokumentární film za svou odpovědnost, vytvoří uvolněnější politické prostředí, lepší prostředí služeb a lepší sociální prostředí, aby vytvořily dobré podmínky pro více společností, aby investovaly do Wusu . Doufáme, že filmovací tým a konstrukční jednotka projektu budou pečlivě organizovány a vědecky implementovány, aby bylo zajištěno vysoce kvalitní dokončení různých úkolů podle plánu. Xiang Kai, hlavní ředitel rozsáhlého dokumentu „Impression Silk Road“, řekl novinářům, že místa natáčení „Impression Silk Road“ ve Wusu zahrnovala několik velkých oblastí, jako je scénická oblast Daifu Monk, město Guertu a pastviny Bayingou.

, stejně jako inovace moderního průmyslu ve Wusu City, včetně lidových zvyků lidí Wusu žijících šťastně v ekologickém a přírodním prostředí. Odpovědný redaktor: Zou Shaohuan.