Regionální

Obchodní komora a Americká asociace pro vývoz sóji podepsaly memorandum o obchodní dohodě o sóji

souhrn

Prezident Bian Zhenhu se zúčastnil slavnostního podpisu čínsko-americké hospodářské a obchodní spolupráce. Zdroj: Potravinová a půdní obchodní komora & nbsp; 8. listopadu se ve Velké Británii konal slavnostní podpis čínsko-amerických dohod o hospodářské a obchodní spolupráci a obchodních smluv. Síň lidu v Pekingu. Svědectví se zúčastnili čínský vicepremiér Wang Yang, ministr obchodu Zhong Shan a americký ministr obchodu Ross, který doprovázel prezidenta Trumpa při jeho návštěvě Číny.Téměř 20 průmyslových skupin v Číně a Spojených státech

Obchodní komora a Americká asociace pro vývoz sóji podepsaly memorandum o obchodní dohodě o sóji

Obchodní komora a Americká asociace pro vývoz sóji podepsaly memorandum o obchodní dohodě o sóji-0

  Předseda Bian Zhenhu se zúčastnil slavnostního podpisu čínsko-americké hospodářské a obchodní spolupráce Zdroj: Obchodní a potravinářská komora 8.

Obchodní komora a Americká asociace pro vývoz sóji podepsaly memorandum o obchodní dohodě o sóji-1

   listopadu se ve Velké síni konal slavnostní podpis čínsko-amerických dohod o hospodářské a obchodní spolupráci a obchodních smluv. lidí v Pekingu. Svědectví se zúčastnili čínský vicepremiér Wang Yang, ministr obchodu Zhong Shan a americký ministr obchodu Ross, který doprovázel prezidenta Trumpa při jeho návštěvě Číny.

Obchodní komora a Americká asociace pro vývoz sóji podepsaly memorandum o obchodní dohodě o sóji-2

  Zúčastnili se zástupci téměř 20 průmyslových organizací a podniků z Číny a Spojených států, kteří podepsali dohody o spolupráci a obchodní smlouvy. Bian Zhenhu, předseda sdružení, a Jim Miller, předseda amerického sdružení pro vývoz sóji, podepsali memorandum o obchodní dohodě o sóji. Před podpisem přednesli projevy místopředseda vlády Wang Yang a ministr Ross.

Obchodní komora a Americká asociace pro vývoz sóji podepsaly memorandum o obchodní dohodě o sóji-3

Ceremonii předsedal předseda čínské rady Jiang Zengwei pro podporu mezinárodního obchodu. .