Znalost

„Skupina WeChat“ nahrazuje slovo „velký řečník“, vesničané v Dachengu v Hebei, zůstali daleko od domova a „organizace“

souhrn

Zpravodajská agentura Xinhua, Shijiazhuang, 13. června (reportér Qi Leijie) Liu Quanyi, tajemník stranické odbočky ve vesnici Liugezhuangqiao Village v okrese Dacheng v provincii Che-pej, se stal jako mladí lidé opravdovým „vedoucím“. Každý den tráví spoustu času přejížděním po obrazovce telefonu. Liu Quanyi je „Nechte velký roh mostu Gezhuang, pokud máte co říct“Majitel skupiny WeChat. Hrál WeChat, ne pro

„Skupina WeChat“ nahrazuje slovo „velký řečník“, vesničané v Dachengu v Hebei, zůstali daleko od domova a „organizace“

„Skupina WeChat“ nahrazuje slovo „velký řečník“, vesničané v Dachengu v Hebei, zůstali daleko od domova a „organizace“-0

 Zpravodajská agentura Xinhua, Shijiazhuang, 13. června (reportér Qi Leijie) Liu Quanyi, tajemník stranické odbočky ve vesnici Liugezhuangqiao Village v okrese Dacheng v provincii Che-pej, se stal jako mladí lidé opravdovým „vedoucím“.

„Skupina WeChat“ nahrazuje slovo „velký řečník“, vesničané v Dachengu v Hebei, zůstali daleko od domova a „organizace“-1

  Každý den tráví spoustu času přejížděním po obrazovce telefonu. Liu Quanyi je „Nechte velký roh mostu Gezhuang, pokud máte co říct“Majitel skupiny WeChat. Hrál WeChat ne pro zábavu, ale pro kontaktování a obsluhu vesničanů. Hlavní události ve vesnici, národní politika ve prospěch lidí, výběr morálních modelů města a dojemných činů, recitační soutěž kraje .

„Skupina WeChat“ nahrazuje slovo „velký řečník“, vesničané v Dachengu v Hebei, zůstali daleko od domova a „organizace“-2

 . .

„Skupina WeChat“ nahrazuje slovo „velký řečník“, vesničané v Dachengu v Hebei, zůstali daleko od domova a „organizace“-3

  tyto informace se týkaly vesničanů, on a členů týmu „dvou výborů“ ve vesnici je okamžitě převede do skupiny WeChat. „Ve vesnici Lugezhuangqiao je 203 domácností. V současné době je v mé skupině WeChat 213 lidí.

„Skupina WeChat“ nahrazuje slovo „velký řečník“, vesničané v Dachengu v Hebei, zůstali daleko od domova a „organizace“-4

  V zásadě zaručuji, že ve skupině bude alespoň jedna osoba z každé domácnosti. Organizaci můžete kdykoli a kdekoli najít, pokud máte co “řekl Liu Quanyi. Kdysi byl „velký roh“ standardním vybavením venkovských oblastí naší země a byl mostem mezi úředníky vesnice a vesničany.

  S vývojem doby„Velký roh“ se postupně vytratil z historické scény a vesničané se odcizili také vesnické vesnické pobočce a sousedům z jiných důvodů, například z důvodu práce.

  Chytré telefony a internet se dnes dostaly do tisíců domácností. Ať už se jedná o mladé vesničany ve věku 20 až 30 let, nebo lidi středního a staršího věku ve věku 40 až 50 let, všichni hráli WeChat.

  Síť opět spojí vesničany roztroušené na jihu a na severu oblohy,Pobočky venkovských stran a vesnické výbory také nalezly nové mosty, které by se spojily s masami. Liu Guoqiang, který žije ve vesnici Liugezhuangqiao, trpěl mentálním postižením již od dětství a žije tím, že si vezme cvočky. Jednoho dne, v 9 hodin, se Liu Guoqiang ještě nevrátil domů, jeho bratr Liu Guochi rychle požádal Liu Quanyi o pomoc. Upravené informace Liu Quanyi byly zaslány skupině WeChat a brzy poté, co vesničan odpověděl, že viděl Liu Guoqiang poblíž vesnice.

 Poté, co se dozvěděli zprávy, Liu Guochi a vesničané je rychle hledali a nakonec našli Liu Guoqianga, který byl po několika hodinách nezvěstný. Skupiny Wechat se nyní stávají „veřejnou vývěskou“ a „online zasedací místností“ pro záležitosti venkova ve venkovských oblastech. Vesničané budou společně diskutovat o hlavních problémech a menších problémech ve vesnici; pokud bude ve vesnici práce, budou v pořádku vesničané reagovat pozitivně, když se ve skupině WeChat ozve výkřik; politika přínosů pro lidi na vyšší úrovni a záležitosti vesnice informace o zveřejnění,Bezbariérové ​​uvolnění za každého počasí .

 .

 .

  V současné době zřídila většina měst a vesnic v okrese Dacheng pracovní skupiny WeChat.

  Liu Wenkai, člen výboru městské strany Quancun, uvedla, že města a vesnice nasadily do vesnice práci a vesnické kádry mobilizovaly vesničany a už se nemuseli setkávat na různých úrovních, aby mohli komunikovat. Trvá jen pár minut nasaďte úkol přímo vesničanům a efektivita práce se výrazně zvýšila. Prostřednictvím internetu se vesničané také znovu shromáždili.

.