Sdružení

Technologie pomáhá Ben Xiaokangovi

souhrn

Tianshan Net News. Ve vesnici Kayirte ve čtvrti Tiemaike v okrese Fuyun je 414 domácností s 1382 lidmi s obdělávanou oblastí 8 650 akrů. Je osázena hlavně pšenicí. Je to typické předměstí a horská zemědělská chudá vesnice. V letošním roce byla autonomní oblast Kayirte Village označena jako vesnice na zmírnění chudoby. Jak pomoci lidem zbavit se chudoby a zbohatnout? Jedná se o vědu a technologii oblasti Altay, která má lidem pomoci zbavit se chudoby.

Technologie pomáhá Ben Xiaokangovi

Technologie pomáhá Ben Xiaokangovi-0

 Tianshan Net News.

Technologie pomáhá Ben Xiaokangovi-1

  Ve vesnici Kayirte ve čtvrti Tiemaike v okrese Fuyun je 414 domácností s 1382 lidmi s obdělávanou oblastí 8 650 akrů. Je osázena hlavně pšenicí. Je to typické předměstí a horská zemědělská chudá vesnice.

Technologie pomáhá Ben Xiaokangovi-2

  V letošním roce byla obec Kaierte určena autonomní oblastí jako vesnice na zmírnění chudoby. Jak pomoci lidem zbavit se chudoby a zbohatnout? Je umístěna ve Vědeckotechnickém úřadu v Altay District, jak pomoci lidem zbavit se chudoby a zbohatnout. State Grid Altay Power Supply Company je důležitým úkolem před vesnickým pracovním týmem a vesnickým týmem „dvou výborů“ „Visit Huiju“.

Technologie pomáhá Ben Xiaokangovi-3

  Technologické školení ke zlepšení dovedností „Orná půda na obyvatele je malá a období bez mrazu je krátké“ je největší „úzké místo“ omezující rozvoj zemědělské ekonomiky ve vesničanech ve vesnici Kaierte. Změna struktury výsadby a zvýšení výnosu na mu je vize, po které farmáři a pastevci touží,Je to také nejlepší způsob, jak se zemědělci a pastevci zbavit chudoby a zbohatnout a zvýšit příjmy a efektivitu. V polovině března vesnická pracovní skupina postupně pozvala na Kayirt komisaře pro vědu a technologii v autonomním regionu, odborníka na zemědělství v okrese Fuyun Zhumatai Hajibai atd.

Technologie pomáhá Ben Xiaokangovi-4

 , A zahájila večerní přednášky pro více než 600 zemědělců a pastevců ve 4 vesnicích. Proveďte školení o nových zemědělských produktech znalost. Odborníci zasílají nové poznatky o technologii pěstování a šlechtění ke dveřím farmářů a pastevců,Pomocí snadno srozumitelného a populárního jazyka, kombinace teorie s praxí, kombinace ilustrací a textů a začlenění metod do příkladů mohou vesničané získat svátek nových znalostí, aniž by opustili domov.

Technologie pomáhá Ben Xiaokangovi-5

  V přednáškovém sále si někteří vesničané berou poznámky vážně, a někteří vesničané jsou příliš pozdě na to, aby si dělali poznámky.

Technologie pomáhá Ben Xiaokangovi-6

  Přehrál jeho DV video. V současné době má obec za účelem výsadby a údržby půdy 8 650 akrů orné půdy.

Technologie pomáhá Ben Xiaokangovi-7

 2900 akrů bylo pěstováno jako vojtěška, 5200 akrů bylo pěstováno jako pšenice a 550 akrů bylo pěstováno jako fazole a zelenina. S cílem zabránit vesničanům „nahradit obilí k pěstování“ před výskytem vysokého výskytu chorob a hmyzích škůdců, pracovní skupina pro vesnici, vláda města a úřad pro zmírnění chudoby koordinovaly 58 tun vysoce kvalitních semen pšenice z jižního Sin-ťiangu . Prodávejte chudým domácnostem za cenu 0,5 juanu, což farmářům ušetří náklady na výsadbu 24.

Technologie pomáhá Ben Xiaokangovi-8

 360 000 juanů. Vesničan Turesbek řekl: "Znali jsme semena, ale neočekávali jsme, že existuje tolik vědeckých důvodů pro zemědělství. Děkuji za pomoc pracovního týmu. " Je těžké dosáhnout speciálních průmyslových odvětví, která by lidem pomohla zbohatnout a zbavit se chudoby a zbohatnout.

Technologie pomáhá Ben Xiaokangovi-9

  „Držení skupiny pro teplo“ je jediný způsob, jak zbohatnout.

Technologie pomáhá Ben Xiaokangovi-10

  Vesnická pracovní skupina vedla vesničany, aby požádali o registraci, a založili charakteristické kazašské družstvo pro zpracování potravin a hospodářská zvířata a družstvo pro chov drůbeže.

Technologie pomáhá Ben Xiaokangovi-11

 Přilákal více než 20 vesničanů, aby se připojili, a vytvořili tak model rozvoje skupiny kapitálové společné investice, spolupráce a sdílení zisku. Charakteristické kazašské družstvo pro zpracování potravin každoročně nakupuje pšenici, tarmi, černý rybíz a další plodiny vesničanů, a to prostřednictvím pražení, vaření v páře, balení a OEM, čímž se v kraji, supermarketech měst a turistických scénických místech Keketuohai vyrábějí speciální zemědělské produkty. Turistická scénická oblast Kayirte a kazašský speciální obchod s potravinami prodávají, zpracovávají 15 tun speciálních potravin ročně a dosahují příjmu 225 000 juanů. Družstva pro chov hospodářských zvířat a drůbeže chovají hlavně domácí kuřata a dobytek.

  Poháněn průmyslem cestovního ruchu v malebném místě Coco Tuohai na úrovni 5A, poptávka po stravování a zelených potravinách v okolí postupně rostla. Podepsali také objednávky s vesničany na pomoc při nákupu a prodeji. Vesničané mohou získat prodej zvířat a drůbežích produktů, aniž by opustili své domovy. Očekává se, že roční tržby budou 1,1 milionu juanů.

  Obě družstva přimějí 27 vesničanů ke zvýšení jejich ročního příjmu o 10 000 juanů. Usiluje o dobrý život.

  Viceprezident družstva, Ano, Kendall, řekl: „Nevěděli jsme, co máme dříve vychovávat.

 Nevím, komu prodat. Díky družstvům budou naše informace lepší a prodejní kanály budou širší. V budoucnu pomůžeme více vesničanům zbohatnout.

  „Rád pomáhám Qinrun Minxin.

  Během inspekce domácnosti vesnický tým zjistil, že děti z některých rodin byly přijaty na vysokou školu a čelily předčasnému ukončení studia, protože si nemohly dovolit školné. Tváří v tvář problémům v chudých domácnostech,Členové pracovního týmu ve vesnici mu pomohli najít cesty a přijít s nápady.

  Pracovní tým ve vesnici zmobilizoval kolegy a přátele kolem mě a brzy se objevily zprávy. Paní Zhang, vedoucí oddělení zákaznických služeb společnosti Nanjing Yistuo (Hua Ruijie), viděla informace o chudých domácnostech v kruhu přátel WeChat a kontaktoval pracovní tým ve vesnici. , Poskytovat těmto dětem nepřetržitou pomoc při párování po mnoho let. Vesnická pracovní skupina vybrala 4 rodiny potřebných studentů v Kayirtu a poskytla paní Zhangové informace o potřebných studentech.

  Během několika dní zavolala společnost Estor Company, aby potvrdila, že bude nadále pomáhat dvěma rodinám obtížných studentů po dobu delší než 3 roky.

  Než se obě děti vrátily do školy, dar byl poskytnut včas, aby mohli pokračovat vrátit se do kampusu a nadále si užívat jejich vzdělání Sluníčko a teplo. Po zveřejnění činů paní Zhangové v kruhu přátel věnovalo více než 10 podniků a jednotlivců, včetně vzdělávacího a školicího střediska Altay City Qihang, vinařství Qishan, společnosti Ehe Hydropower Company atd. , 20 000 juanů na pomoc 10 chudým studentům vstoupit do univerzitní haly. Vesnický pracovní tým také zřídil ve vesnickém výboru platební stanice pro elektřinu a vesničané již nechodí platit do 20 km vzdálené napájecí stanice.

 Každá rodina každý rok ušetří více než 200 juanů na zpáteční přepravě. „Pracovní tým Jiax (velmi dobrý), rád používá svůj mozek k provádění praktických a dobrých věcí pro lidi.

 “ Řekl starý vesničan Ahati, který platí účet za elektřinu.

.