Právní

Xinhualian a Alibaba a další společně investují do nového maloobchodu

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), 13. června. Nedávno společně založily společnosti Xinhualian Holdings a Alibaba, Yunfeng Investment, Mangrove Ventures, Minsheng Capital, Yuhang Industrial Fund a další společnosti Hangzhou Hanyun Xinling Equity Partnership a plně nasadily investice do nového maloobchodu. Založení společnosti Hangzhou Hanyun Xinling Equity Partnership má celkovou investici 15 miliard juanů,První fáze investice

Xinhualian a Alibaba a další společně investují do nového maloobchodu

Xinhualian a Alibaba a další společně investují do nového maloobchodu-0

  Securities Times (www. stcn. com), 13.

Xinhualian a Alibaba a další společně investují do nového maloobchodu-1

   června.

Xinhualian a Alibaba a další společně investují do nového maloobchodu-2

   Nedávno společně založily společnosti Xinhualian Holdings a Alibaba, Yunfeng Investment, Mangrove Ventures, Minsheng Capital, Yuhang Industrial Fund a další společnosti Hangzhou Hanyun Xinling Equity Partnership a plně nasadily investice do nového maloobchodu. Založení společnosti Hangzhou Hanyun Xinling Equity Partnership má celkovou investici 15 miliard juanů,První fáze investice je 8 miliard juanů. Xinhualian investoval 800 milionů juanů, což představuje 5,34% akcií; Alibaba investovala 1,5 miliardy juanů.

Xinhualian a Alibaba a další společně investují do nového maloobchodu-3

   Nový maloobchod navrhovaný společností Ma Yun odkazuje na podniky, které se spoléhají na internet, aby upgradovaly a transformovaly proces výroby, oběhu a prodeje komodit pomocí pokročilých technologií, jako jsou velká data a umělá inteligence, čímž přetvářejí obchodní strukturu a ekosystém.

Xinhualian a Alibaba a další společně investují do nového maloobchodu-4

  Nový model maloobchodu, který hluboce integruje online služby, offline zážitky a moderní logistiku. V současné době plánuje Hangzhou Hanyun Xinling Equity Partnership spojit získané online a offline podniky s moderní logistikou a vytvořit nový maloobchod. Agentura uvedla, že nový maloobchod povede v budoucnu nový obchodní model maloobchodního odvětví. Pokud jde o jednotlivé akcie,V krátkodobém horizontu se doporučuje věnovat pozornost maloobchodním společnostem v provincii Zhejiang, které mají obchodní vztahy s Ali, například Suning.

Xinhualian a Alibaba a další společně investují do nového maloobchodu-5

com; z dlouhodobého hlediska se doporučuje věnovat pozornost nepřetržitému procvičování online a offline integrace a podíl nemovitostí ve vlastním vlastnictví je relativně vysoký a ocenění je nízké Vysoce kvalitní akcie, jako je Ewushang A. (Securities Times News Center).