Regionální

Hechuan Sanhui: Městská ženská federace se stará o děti po sobě

souhrn

Členka organizace městského výboru strany a předseda Ženské federace soustrast propagačnímu výboru městského stranického výboru, který je pozadu, odpovědný za vedoucí školství a místopředsedu Ženské federace na plný úvazek (korespondent Ai Yisheng) péče o zdravý růst dětí, které zůstaly pozadu, posílení myšlení nezletilých

Hechuan Sanhui: Městská ženská federace se stará o děti po sobě

Hechuan Sanhui: Městská ženská federace se stará o děti po sobě-0

  Členka výboru městské strany a předsedkyně Ženské federace soustrast propagačnímu výboru levého městského stranického výboru odpovědného za vedoucí školství a místopředsedkyně soustrastu ženské federace ženským městským ženám na plný úvazek vedoucí federace a vedoucí střediska pro vzdělávání a správu a děti, které zůstaly pozadu. Hualong.

Hechuan Sanhui: Městská ženská federace se stará o děti po sobě-1

  com, 12. června, 20:50 (korespondent Ai Yisheng) Za účelem péče o zdravý růst dětí, které zůstanou pozadu, posílit ideologii a morální konstrukce nezletilých,Odpoledne 12. června navštívila Ženská federace města Sanhui ve středisku 40 venkovanských venkovských dětí. Na této akci rozdali vedoucí Městské federace žen a vedoucí Střediska pro vzdělávání a správu zbrusu nové školní batohy a papírnické zboží 40 levým dětem ve venkovských oblastech v centru a povzbudily levé děti, aby se učily být soběstačný a soběstačný a tvrdě studovat budoucí stavbu vlasti a rodného města.

Hechuan Sanhui: Městská ženská federace se stará o děti po sobě-2

  Li Xingqiong, rodič dětí, které zůstaly pozadu, řekl: "Straníckému výboru a vládě velmi záleží na našich vnoučatech. Nechávají také svá vnoučata jíst výživná jídla každý den, aby syn a snacha mohli pracovat v terénu s klidem v duši. Doufám, že syn a snacha se změní, když budou pracovat venku. Uvádí se, že ženská federace města přikládá velký význam zdravému růstu opuštěných dětí .

Hechuan Sanhui: Městská ženská federace se stará o děti po sobě-3

  Starat se o jejich životy a studia. Postupně provedla péči a soustrast více než 600 dětem opuštěným ve městě a zorganizovala více než 100 úřednic a učitelek ve školách, aby sloužily jako náhradní matky pro 577 dětí opuštěných.

Hechuan Sanhui: Městská ženská federace se stará o děti po sobě-4

   Vysoce chválen.

Hechuan Sanhui: Městská ženská federace se stará o děti po sobě-5

.