Vzdělání

Okres Emin dělá vše pro to, aby odvedl dobrou práci při jednotné kontrole nemocí pšenice a hmyzích škůdců a včel

souhrn

Přehlídka prevence a kontroly dronů. Tianshan Net News (Fotograf Wang Jianguo, korespondent) 9. června se ve městě Karayemul bude konat místo jednotné kontroly chorob pšenice a hmyzích škůdců a včel pšeničných kmenů v kraji Emin. Rozumí se, že v letošním roce se očekává, že okres Emin bude mít rozlohu více než 300 000 mu včelích kmenů pšenice, což bude představovat asi 70% celé plochy pro pěstování pšenice. Asi za 10 dní se objeví dospělé včelí kmeny.Je zabít stonky pšenice

Okres Emin dělá vše pro to, aby odvedl dobrou práci při jednotné kontrole nemocí pšenice a hmyzích škůdců a včel

Okres Emin dělá vše pro to, aby odvedl dobrou práci při jednotné kontrole nemocí pšenice a hmyzích škůdců a včel-0

  Přehlídka prevence a kontroly dronů. Tianshan Net News (Fotograf Wang Jianguo, korespondent) 9. června se ve městě Karayemul bude konat místo jednotné kontroly chorob pšenice a hmyzích škůdců a včel pšeničných kmenů v kraji Emin. Rozumí se, že v letošním roce se očekává, že okres Emin bude mít rozlohu více než 300 000 mu včelích kmenů pšenice, což bude představovat asi 70% celé plochy pro pěstování pšenice.

Okres Emin dělá vše pro to, aby odvedl dobrou práci při jednotné kontrole nemocí pšenice a hmyzích škůdců a včel-1

   Asi za 10 dní se objeví dospělé včelí kmeny. To je nejlepší čas na zabití včelí pšenice Na schůzce na místě byl oznámen současný výskyt, monitorování, prevence a kontrola chorob pšenice a hmyzích škůdců v okrese Emin a bylo provedeno cvičení v oblasti postřiku dronem. Doposud zemědělský úřad okresu Emin plně využíval různé formy, jako je televize, internet, karty s pokyny, palubní noviny, schůzky na místě a propagace trhu.

Okres Emin dělá vše pro to, aby odvedl dobrou práci při jednotné kontrole nemocí pšenice a hmyzích škůdců a včel-2

  Provádějte školení a propagační práce na souvisejících technologiích, jako je průzkum, sledování a kontrola včelích včel a distribuujte více než 8 000 propagačních materiálů. Široce propagujte rizika a kontrolní metody a technická opatření včelího kmene pšenice, neprodleně vedte a mobilizujte masy k provádění prevence a kontroly a okamžitě odvádějte dobrou práci při nasazování a koordinaci prevence a kontroly používání pesticidů včelí pšenice strojů a odesílání a přepravy chemických látekRezervní práce.

Okres Emin dělá vše pro to, aby odvedl dobrou práci při jednotné kontrole nemocí pšenice a hmyzích škůdců a včel-3

   Zhang Jianping, výzkumný pracovník na rozšiřovací stanici zemědělské technologie v okrese Emin, uvedl: „Kontrola včelích kmenů pšenice spočívá hlavně v postřiku dospělého hmyzu. Poté, co dospělí kladou vajíčka, je obtížné kontrolovat vajíčka a larvy v Proto jsme posílili Field Monitoring zajišťuje účinnou prevenci a kontrolu škůdců a chorob včel.

Okres Emin dělá vše pro to, aby odvedl dobrou práci při jednotné kontrole nemocí pšenice a hmyzích škůdců a včel-4

Zou Shaohuan.