Regionální

Sedm kroků před spaním vás zlepší, čím více budete spát

souhrn

Hualong.com, 13. června v 17:00 1. První krok před spaním: Je přísně zakázáno jíst večeři před spaním. Nechci ráno vstávat a zjistit, že mám oteklou tvář jako chlebový chléb. Dvě hodiny před spaním se absolutně musím zdržet jídla, zvláště pokud obsahuje jídlo. Potraviny s vysokým obsahem soli vám pravděpodobně způsobí otoky. 2. Druhý krok před spaním: pečlivě si vyberte nápoj před spaním, i když se říká, že pijete trochu vína před spaním

Sedm kroků před spaním vás zlepší, čím více budete spát

Sedm kroků před spaním vás zlepší, čím více budete spát-0

 Hualong. com, 13. června v 17:00 1. První krok před spaním: Je přísně zakázáno jíst večeři před spaním.

Sedm kroků před spaním vás zlepší, čím více budete spát-1

  Nechci ráno vstávat a zjistit, že mám oteklou tvář jako chlebový chléb. Dvě hodiny před spaním se absolutně musím zdržet jídla, zvláště pokud obsahuje jídlo. Potraviny s vysokým obsahem soli vám pravděpodobně způsobí otoky. 2.

Sedm kroků před spaním vás zlepší, čím více budete spát-2

  Druhý krok před spaním: Před spaním pečlivě vybírejte, i když se říká, že pití malého množství vína před spaním pomůže spánku a zdraví,Příliš mnoho však nafoukne cévy a způsobí otoky. Zvláště míchané likéry, sladké sodové šťávy atd.

Sedm kroků před spaním vás zlepší, čím více budete spát-3

  Jsou náchylnější k otokům. Pokud opravdu chcete pít nějaké chutné nápoje, zkuste fenyklový čaj, mátový čaj nebo heřmánkový čaj, který vám pomůže zmírnit plynatost, nebo zkuste grapefruitový džus s trochou hořčice, což je také dobré pro pokožku, ale Nepřehánějte to!Uvolněte otoky očí 3.

Sedm kroků před spaním vás zlepší, čím více budete spát-4

  Třetí krok před spaním: Opatrně odstraňte make-up a dvakrát si umyjte obličej. Nechci zjistit, že se oční make-up neodstraní, když druhý den vstanu a stanou se panda eyes. Můžete dvakrát denně si umyjte obličej.

Sedm kroků před spaním vás zlepší, čím více budete spát-5

  Poprvé použijte k odstranění make-upu krémový odličovač a poté použijte gel na čištění obličeje, abyste odstranili mastné skvrny. Po umytí obličeje si naneste prostředky na péči o pokožku a okamžitě zvlhčete, aby nedošlo k nadměrnému vysušení pokožky. 4.

  Čtvrtý krok před spaním: Dopřejte svým očím trochu kofeinu. Aby se snížil otok očí a zlepšily se tmavé kruhy, existuje mnoho tipů, jako je nanášení čajových sáčků, nanášení horkých lžiček atd. Tyto fámy jsou také založeny na principu, protože kofein v čajovém sáčku má za následek zmenšení krevních cév, takže může zesvětlit tmavé kruhy. Ale samozřejmě nedoporučujeme používat čajové sáčky,Místo toho si můžete vybrat oční krémy, které obsahují stejné přísady, a při jejich používání se budete cítit v pohodě.

  Cvičení 5. Pátý krok před spaním: nepříjemné akné zmizí. Když se akné na obličeji blíží, můžete před spaním nanést na akné silnou vrstvu protizánětlivého přípravku a poté použít léčivá prodyšná páska, která ji nalepí.

  Lehce zatlačte a akné se následujícího dne zmenší a zčervená a otekne. Pokud chcete zakrýt jizvy po akné při ranním líčení, můžete také vyzkoušet malý tajný recept celebrity Sun Yunyun: nejdříve naneste korektor, zatlačte práškem, abyste naposledy pokazili vadu, abyste zajistili, že jizvy nejsou viditelné.

  6. Šestý krok před spaním: Dělejte malá cvičení v posteli Drobná cvičení si dejte do postele před spaním, 3 až 5 minut může zústat další den. Stejně jako sladká sestra Patty Hou zvedne nohu před spaním,Zvedněte ji, dokud není noha znecitlivělá, než ji odložíte; kromě toho, jako je protahování meridiánu žlučníku, protahování, jízda ve vzduchu, kopání zad . .

 . všechny způsobují zvedání hýždí a tenkých stehen. Dokonalý účes 7. Krok 7 před spaním: Jděte do postele s dokonalým účesem.

Po umytí nechoďte spát, aniž byste si vlasy nefoukali nebo neformálně nefoukali, i když si můžete trochu odpočinout,Ale vstávání další den bude plýtvat více času tříděním vašich rozcuchaných vlasů! Doporučuje se vlasy česat a upravovat před spaním. Neohýbejte se, když je ohýbáte, foukáte, narovnáváte nebo natáčíte, a otřete si některé zvlhčovací a stylingové přípravky. Hualong. com komplexní.