Internet

Čtyři hlavní účinky cibule na prevenci nemocí

souhrn

Hualong.com, 12. června, 20:50, cibule je častým návštěvníkem stolu. Kromě toho, že je to chutné jídlo, neměli bychom podceňovat její dietní účinek. Kromě vysoké hladiny bílkovin, vitamínů rozpustných ve vodě, sacharidů, vápníku, železa a selenu existují také fytochemikálie, jako jsou sloučeniny síry, flavonoidy, steroidy a prostaglandiny.Má řadu zdravotních účinků.

Čtyři hlavní účinky cibule na prevenci nemocí

Čtyři hlavní účinky cibule na prevenci nemocí-0

  Hualong.

Čtyři hlavní účinky cibule na prevenci nemocí-1

  com, 12. června, 20:50, cibule je častým návštěvníkem stolu. Kromě toho, že je to chutné jídlo, neměli bychom podceňovat její dietní účinek.

Čtyři hlavní účinky cibule na prevenci nemocí-2

   Kromě vysoké hladiny bílkovin, vitamínů rozpustných ve vodě, sacharidů, vápníku, železa a selenu existují také fytochemikálie, jako jsou sloučeniny síry, flavonoidy, steroidy a prostaglandiny. Má řadu zdravotních účinků.

Čtyři hlavní účinky cibule na prevenci nemocí-3

   Nutriční hodnota cibule Cibule má fialovou slupku, bílou slupku a žlutou slupku.

Čtyři hlavní účinky cibule na prevenci nemocí-4

   Obsah bílkovin, vlákniny, vápníku, fosforu, draslíku, sodíku, hořčíku, zinku, železa a dalších minerálů fialové kůže cibule je vyšší než u žluté a bílé kůže, ale obsah karotenu a vitaminu C v posledních dvou je mírně vyšší než fialová kůže. Obecně je nutriční hodnota fialové cibule vyšší než u bílé a žluté cibule. Jí trochu jinak.

Čtyři hlavní účinky cibule na prevenci nemocí-5

   Fialová cibule chutná kořeněně. Snažte se ji jíst syrovou. Doporučujeme smažit s masem, vejci nebo paprikou. Bílá cibule má vysoký obsah vlhkosti a sladkosti a lze ji použít do studených jídel a salátových salátů.

Čtyři hlavní účinky cibule na prevenci nemocí-6

   Žlutá cibule má jedinečnou kořeněnou vůni a lze ji použít jako koření při domácí polévce pro seniory. Čtyři hlavní účinky cibule zabraňují osteoporóze. Nejnovější zahraniční výzkum to zjistilCibule je nejlepší zelenina pro prevenci úbytku kostní hmoty a její preventivní účinek je ještě lepší než u léků.

Čtyři hlavní účinky cibule na prevenci nemocí-7

   Skvělé je, že zdravotní výhody cibule mohou být účinné již za 12 hodin.

Čtyři hlavní účinky cibule na prevenci nemocí-8

   Profesor kardiologie na Harvardské lékařské fakultě Dr. Kedor Gelwich v rámci prevence vysokého cholesterolu zdůraznil, že konzumace cibule nebo pití cibulového džusu může u pacientů se srdečními chorobami zvýšit hladinu dobrého cholesterolu. Pomozte předcházet ateroskleróze.

Čtyři hlavní účinky cibule na prevenci nemocí-9

   Cibule snižující krevní tlak je jediná rostlina obsahující prostaglandin A. Jedná se o přírodní ředidlo krve, které může dilatovat krevní cévy, snižovat viskozitu krve, snižovat krevní tlak, snižovat periferní krevní cévy a zvyšovat koronární průtok krve a předcházet trombóze. Snížení frekvence astmatických záchvatů. Výzkum německých odborníků to ukazujeCibule může snížit frekvenci astmatických záchvatů přibližně o polovinu.

Čtyři hlavní účinky cibule na prevenci nemocí-10

Cibule obsahuje nejméně tři protizánětlivé chemikálie, které mohou léčit astma. .