Domácí

Žluté varování před vysokou teplotou: většina Pekingu dosáhne 35 ° C nad 14-16

souhrn

Zprávy CCTV: Podle zpráv z Čínské meteorologické sítě a Pekingského varovného centra vydala pekingská meteorologická observatoř žlutý varovný signál pro vysokou teplotu 13. června 2017 v 16:30 hodin. Očekává se, že denní maximální teplota ve většině částí Pekingu dosáhne 14–16. Nad 35 ℃ může 15. dosáhnout 37 ~ 38 ℃, věnujte prosím pozornost tomu, abyste zabránili úpalu a ochladili se. 1. Stiskněte příslušná oddělení a jednotky

Žluté varování před vysokou teplotou: většina Pekingu dosáhne 35 ° C nad 14-16

Žluté varování před vysokou teplotou: většina Pekingu dosáhne 35 ° C nad 14-16-0

  Zprávy CCTV: Podle zpráv z Čínské meteorologické sítě a Pekingského varovného centra vydala pekingská meteorologická observatoř žlutý varovný signál pro vysokou teplotu 13. června 2017 v 16:30 hodin.

Žluté varování před vysokou teplotou: většina Pekingu dosáhne 35 ° C nad 14-16-1

   Očekává se, že denní maximální teplota ve většině částí Pekingu dosáhne 14–16. Nad 35 ℃ může 15. dosáhnout 37 ~ 38 ℃, věnujte prosím pozornost tomu, abyste zabránili úpalu a ochladili se. 1.

Žluté varování před vysokou teplotou: většina Pekingu dosáhne 35 ° C nad 14-16-2

   Příslušné útvary a útvary připravují prevenci a ochlazení úpalu v souladu se svými povinnostmi,Vodní hospodářství, stavebnictví, zdravotnictví, elektrická energie a další útvary a jednotky by měly včas přijmout účinná opatření pro reakci; 2. Ti, kteří dlouhodobě pracují na čerstvém vzduchu v prostředí s vysokou teplotou, by měli přijmout nezbytná opatření k prevenci úpalu a ochlazení a připravovat osvěžující nápoje a léky na první pomoc při úpalu 3. auta by měla být udržována rozumně, dbát na bezpečnost silničního provozu při řízení a vyhnout se únavovému řízení;4.

Žluté varování před vysokou teplotou: většina Pekingu dosáhne 35 ° C nad 14-16-3

   Rodiny se staršími, slabými, nemocnými a mladými lidmi by si měly připravit běžně používané léky na prevenci a ochlazení úpalu a poskytnout pokyny k prevenci a ochlazení úpalu a určitou péči; noste na cestách slunečník, sluneční klobouk a sluneční brýle a používejte krém, abyste zabránili popálení pokožky silným světlem;Nepřetržité počasí s vysokou teplotou může lidi snadno unavit, podráždit a rozhněvat, proto je třeba dbát na regulaci emocí a zajištění přiměřeného odpočinku.

Žluté varování před vysokou teplotou: většina Pekingu dosáhne 35 ° C nad 14-16-4

Odpovědný redaktor: Zou Shaohuan.