Technologie

Kašgar Staré Město: „Zlatá značka“ v malebných místech, obyvatelé žijí dobrý život

souhrn

Tianshan Net News (uvádí korespondent Li Xia He Min) V červnu 10:30 ráno, po slavnostním vstupu do scénické oblasti Kašgarské staré město, rezidentka starého města Saifudunla Tohuti, která provozuje přepravu tažených koňmi na brána města, začal rušný vstát. „Po uvítacím ceremoniálu při vstupu do města se většina turistů vydá naším kočárem a bude cestovat po starém městě.Příjem naší rodiny na jeden den může být

Kašgar Staré Město: „Zlatá značka“ v malebných místech, obyvatelé žijí dobrý život

Kašgar Staré Město: „Zlatá značka“ v malebných místech, obyvatelé žijí dobrý život-0

 Tianshan Net News (uvádí korespondent Li Xia He Min) V červnu 10:30 ráno, po slavnostním vstupu do scénické oblasti Kašgarské staré město, rezidentka starého města Saifudunla Tohuti, která provozuje přepravu tažených koňmi na brána města, začal rušný vstát. „Po uvítacím ceremoniálu při vstupu do města se většina turistů vydá naším kočárem a bude cestovat po starém městě.

Kašgar Staré Město: „Zlatá značka“ v malebných místech, obyvatelé žijí dobrý život-1

 Denní příjem naší rodiny může dosáhnout 800–1 000 juanů a nyní dny plynou lépe. Řekl La Tohuti šťastně autorovi. Sedí ve starém městě na kočáru s velmi lidovými zvyky, turisté Qinghai pan Jiang a jeho manželka se cítí svěží a La Tohuti je také improvizován.

Kašgar Staré Město: „Zlatá značka“ v malebných místech, obyvatelé žijí dobrý život-2

  Zahájil živého průvodce a on by ho nadšeně představil pokaždé, když navštívil scénické místo. „Kašgarova podivná přírodní scenérie, silné národní zvyky a nádherná historie a kultura mě přitahují, stejně jako nadšeného bratra Saifudunla Tohutiho.

Kašgar Staré Město: „Zlatá značka“ v malebných místech, obyvatelé žijí dobrý život-3

  Jsem velmi rád, že si zde mohu zahrát.

Kašgar Staré Město: „Zlatá značka“ v malebných místech, obyvatelé žijí dobrý život-4

 “ Turista Čching-chaj Jiang řekl pane. V malebné části starého města Kašgaru se nachází známé malé nádvoří zvané „Guli Happy Courtyard“. Hostitelka Saramati Guli Kari byla předtím průvodkyníKvůli dobrým vyhlídkám na scénické místo ve starém městě Kašgaru zahájila v březnu letošního roku na svém nádvoří turistickou recepci a po několika měsících ochutnala sladkost cestovního ruchu.

Kašgar Staré Město: „Zlatá značka“ v malebných místech, obyvatelé žijí dobrý život-5

  V „Guli Happy House“ mohou návštěvníci zůstat, jíst, pít čaj a sledovat zpěv a tanec.

Kašgar Staré Město: „Zlatá značka“ v malebných místech, obyvatelé žijí dobrý život-6

  Od začátku léta se podnikání „Guli Happy House“ zlepšuje a zlepšuje.

Kašgar Staré Město: „Zlatá značka“ v malebných místech, obyvatelé žijí dobrý život-7

 Hosteska Saramai Tigulli Kari uvedla, že její rodina má nedostatečné pracovní síly. Ve starém městě speciálně najala 6 sousedů, 4 lidé byli zodpovědní za provádění hudebních nástrojů, zpěv, zpěv a tanec a 2 lidé pomáhali vařit.

Kašgar Staré Město: „Zlatá značka“ v malebných místech, obyvatelé žijí dobrý život-8

  Je zřejmé, že v posledních letech se Kašgar úzce spoléhal na zlatý znak „scénické oblasti Kašgar Staré město 5A“, aby mobilizoval a povzbudil obyvatele starého města, aby se věnovali odvětví služeb cestovního ruchu.

Kašgar Staré Město: „Zlatá značka“ v malebných místech, obyvatelé žijí dobrý život-9

 Aby se pomohlo a podpořilo obyvatele starého města při uskutečňování podnikání a zvyšování příjmů spoléháním se na cestovní ruch, výrazně se zlepšila úroveň služeb cestovního ruchu a kapacita recepce cestovního ruchu v malebných místech starého města. V současné době bylo ve starém městě Kašgar v zásadě zrekonstruováno a otevřeno pro vnější svět 99 ulic.

Kašgar Staré Město: „Zlatá značka“ v malebných místech, obyvatelé žijí dobrý život-10

  Počet obchodních projektů v bloku se zvýšil z více než 800 před rekonstrukcí na více než 2 000 a počet zaměstnanců se zvýšil dosáhl více než 30 000.

Kašgar Staré Město: „Zlatá značka“ v malebných místech, obyvatelé žijí dobrý život-11

Od ledna do květnaKašgar přijal 830 000 domácích i zahraničních turistů s příjmy z cestovního ruchu 46 732 milionů juanů. Malebné místo „má zlatou medaili“ a obyvatelé starého města „žijí v dobrém domě a žijí dobrý život“ se stávají skutečným obrazem starého města Kašgar. .