Znalost

Je fototerapická lampa používaná na manikúru škodlivá?

souhrn

Hualong.com.cn, 12. června, 20:50. Každý, kdo se věnuje umění nehtů, ví, že fototerapeutická lampa musí být mnohokrát ozařována v procesu nanášení laku na nehty, aby se rychle ztuhla. Víte, co fialové světlo vyzařuje fototerapeutická lampa je? Je to pro tělo škodlivé? Někteří lidé jsou zvyklí nejdříve na péči o ruce a poté na fototerapii. Po exfoliaci se pokožka ztenčí. Pokud nepoužíváte opalovací krém, můžete se lesknout přímo.

Je fototerapická lampa používaná na manikúru škodlivá?

Je fototerapická lampa používaná na manikúru škodlivá?-0

  Hualong. com. cn, 12.

Je fototerapická lampa používaná na manikúru škodlivá?-1

   června, 20:50. Každý, kdo se věnuje umění nehtů, ví, že fototerapeutická lampa musí být mnohokrát ozařována v procesu nanášení laku na nehty, aby se rychle ztuhla. Víte, co fialové světlo vyzařuje fototerapeutická lampa je? Je to pro tělo škodlivé? Někteří lidé jsou zvyklí nejdříve na péči o ruce a poté na fototerapii.

Je fototerapická lampa používaná na manikúru škodlivá?-2

   Po exfoliaci se pokožka ztenčí. Pokud nepoužíváte krém na opalování, je pravděpodobnější, že způsobí stárnutí pokožky. Přestože je lampa pro krátkodobou světelnou terapii neškodná, měla by být věnována pozornost také péči a údržbě rukou.

Je fototerapická lampa používaná na manikúru škodlivá?-3

V současné době se v nail artu většinou využívá fototerapie, přičemž se využívá principu, že koagulant se světelným efektem v laku na nehty se vyléčí pod ultrafialovým světlem. Vlnová délka ultrafialové lampy používané v lampě na nehty je obecně 320-400nm,Patří do řady ultrafialových paprsků s dlouhými vlnami, které nezpůsobí vážné poškození pokožky, ale způsobí její opálení a stárnutí. .