Právní

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice

souhrn

Xinhua News Agency, Šanghaj, 13. června (Reporter Sun Liping a Zhai Xiang) 12. prosince slavní hudebníci Gao Xiaosong a Dragonfly FM společně spustili placený audio program „Short and Big Finger North“. Od hudebníka po znalostní ekonomiku Sharer, Gao Xiaosong stál v Nové kolo platby za znalosti internetu je na prahu. „Neexistuje žádná duchovní kuřecí polévka pro úzkost,Kapsle duše bez úspěchu učení “, to je Gao Xiaosong

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice-0

 Xinhua News Agency, Šanghaj, 13. června (Reporter Sun Liping a Zhai Xiang) 12. prosince slavní hudebníci Gao Xiaosong a Dragonfly FM společně spustili placený audio program „Short and Big Finger North“.

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice-1

  Od hudebníka po znalostní ekonomiku Sharer, Gao Xiaosong stál v Nové kolo platby za znalosti internetu je na prahu. „Neexistuje žádná duchovní kuřecí polévka pro úzkost,Pro úspěšné učení neexistuje žádná kapsle duše. “Toto je pozice Gao Xiaosonga pro jeho zvukové programy a některé z nich jsou hodnocení hudby, literatury, filmu a dalších, stejně jako kultivační technika„ zabití draka a mládí “.

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice-2

  „krátký, velký“, „těsný“ je antonymem „vysoký, malý, volný. “ V 90. letech byly kampusové lidové písně propagované Gao Xiaosongem, Lao Langem atd. svěží a dojemné.

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice-3

 Zahustila paměť generace Číňanů.

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice-4

  S úpadkem hudebního průmyslu v době internetu se již Gao Xiaosong, který „ve svém životě napsal 90 písní“, začal transformovat. V roce 2012 zahájil Gao Xiaosong postupně dvě humanistické talk show „Xiao Shuo“ a „Xiao Song Qi Tan“. Jeho uvolněný a vtipný styl ho etabloval jako „intelektuála“ mimo literární ikonyObraz.

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice-5

  Je to jen to, že tentokrát zvukový program Gao Xiaosonga již není bezplatným modelem a roční platba dosahuje až 200 juanů. Je to prodej celebrit nebo platba za znalosti za peníze? „Koncept platby za znalosti je nyní velmi populární, ale není přesný.

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice-6

 “ Gao Xiaosong uvedl, že vlna platby za znalosti v domácím internetovém podnikání existuje už rok nebo dva. Ve skutečnosti však lidé nejsou ochotni platit za „znalosti“, ale „znalosti“.

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice-7

  „„ Znalosti “a„ znalosti “jsou dvě různé věci. Znalosti jsou relativně základní.

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice-8

  K získání„ znalostí “v současnosti existují obrovské bezplatné kanály a znalost je hodnota. To jsou znalosti a vize. Celý čas a moudrost cestovala přes tisíce hor a řek,Získané po přečtení deseti tisíc knih.

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice-9

  "Gao Xiaosong řekl s úsměvem. Data ukazují, že internetová vlna podpořila digitalizaci komunikace a také obohatila způsob, jakým lidé přijímají informace. Pouze v audio průmyslu se platby za obsah staly v uplynulém roce obecným trendem. IiMedia Consulting zveřejnil zprávu, že v roce 2016 je počet platících uživatelů obsahu v Číně 998 milionů.

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice-10

 „Lidé si zvykají platit za znalosti a spotřebovávat a sdílet znalosti prostřednictvím platforem. Díky platebnímu modelu byli mnozí producenti obsahu ochotni utrácet více času a energie na produkci obsahu a produkci systematického a dobře informovaného obsahu.

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice-11

  Vydláždilo to dobrou cestu pro znalosti sdílení. “řekl Zhang Qiang, předseda Dragonfly FM. Jak přesně stanovit cenu sdílení znalostí se však stále jeví jako obtížný problém.

Gao Xiaosong: Od „vy u stejného stolu“ k podílníkovi na znalostní ekonomice-12

  „To jsou všechny problémy vznikající v procesu technologického pokroku a technologie přirozeně ovlivní nové vzorce spotřeby znalostí. “ Gao Xiaosong odvážně předpovídal budoucnost znalostní ekonomiky: nejnovější blockchainová technologie vydaná na světě dále decentralizuje svět internetu. Nechte producenty obsahu přímo ověřovat autorská práva a volně obchodovat na sociálních platformách.

Bude to nová vlna placení za znalosti, dost na to, aby se změnila budoucnost kultury a umění. .