Politický

Fujian: Big Data pomáhá farmářům čajů Wuyi získat úvěrové půjčky

souhrn

Xinhua News Agency, Fuzhou, 13. června (reportér Kang Miao a Huang Pengfei) Od podání žádosti o půjčku až po získání nezajištěného a nezajištěného úvěru ve výši 100 000 juanů, wuyishanský čajový farmář Xu Yanggui dokončil celý proces půjčky během 5 minut. Toto je pohodlí, které pěstitelům čajů přináší organická integrace internetových finančních technologií a zemědělského průmyslu. Agricultural Bank of China Fujian Branch vydala oznámení ve Wuyishanu 13. dne, aby se mohla spolehnout na internet

Fujian: Big Data pomáhá farmářům čajů Wuyi získat úvěrové půjčky

Fujian: Big Data pomáhá farmářům čajů Wuyi získat úvěrové půjčky-0

  Xinhua News Agency, Fuzhou, 13. června (reportér Kang Miao a Huang Pengfei) Od podání žádosti o půjčku až po získání nezajištěného a nezajištěného úvěru ve výši 100 000 juanů, wuyishanský čajový farmář Xu Yanggui dokončil celý proces půjčky během 5 minut. Toto je pohodlí, které pěstitelům čajů přináší organická integrace internetových finančních technologií a zemědělského průmyslu.

Fujian: Big Data pomáhá farmářům čajů Wuyi získat úvěrové půjčky-1

   13.

Fujian: Big Data pomáhá farmářům čajů Wuyi získat úvěrové půjčky-2

   pobočka Fujian Čínské zemědělské banky vydala finanční produkt Jinsui Kuai Nong Loan (Wuyi Tea Farmers), finanční produkt, který se opírá o internet a technologie velkých dat, v horách Wuyi.

Fujian: Big Data pomáhá farmářům čajů Wuyi získat úvěrové půjčky-3

  "Používáme internetové finanční myšlení k získávání údajů o čajových farmářích prostřednictvím externích a interních kanálů a poté analyzujeme velká data, abychom generovali zákazníky na seznamu povolených. Systém automaticky kontroluje a schvaluje půjčky, automaticky porovnává limity půjček, úrokové sazby a splatnosti, zjednodušuje obchodní procesy půjček a zvyšuje efektivitu. “Řekl Chen Zhanhong, viceprezident pobočky Fujian v Agricultural Bank of China.

Fujian: Big Data pomáhá farmářům čajů Wuyi získat úvěrové půjčky-4

   Farmáři Wuyishanského čaje začínají sbírat čaj každý rok v polovině dubna. Po mnoha postupech, jako je výroba zeleného čaje, byl v srpnu dokončen rafinovaný výpis. Finanční prostředky byly po dobu více než tří měsíců velmi omezené a chovatelé čaje neměli žádné zajištění, což ztěžovalo získání půjček. „Rychlá zemědělská půjčka Jinsui právě vyřešila tyto problémy a já použiji tuto půjčku na nákup zařízení na výrobu čaje.

Fujian: Big Data pomáhá farmářům čajů Wuyi získat úvěrové půjčky-5

  “ Řekl Xu Xianggui. Jako první várka pilotních bank finančních služeb „zemědělství, venkovské oblasti a zemědělci“Pobočka Fujian of Agricultural Bank of China pokračuje v inovaci finančních produktů a služeb „zemědělství, venkovské oblasti a zemědělci“, zejména při poskytování inkluzivních finančních služeb farmářům a přizpůsobování řady charakteristických produktů. V srpnu loňského roku zahájila Čínská zemědělská banka poprvé zemědělskou půjčku Jinsui Express na půjčku Tieguanyin v okrese Anxi v provincii Fujian.

Fujian: Big Data pomáhá farmářům čajů Wuyi získat úvěrové půjčky-6

Od té doby zemědělská banka v Číně využívá internetového finančního myšlení k nepřetržitému cílení na čaj, čaj,Různá průmyslová odvětví, například ovoce, provádějí různé analýzy, aby určily charakteristické kreditní modely, které zemědělci vítají. Ke konci května vydala zemědělská banka v Číně zkušební půjčky na rychlé zemědělství Jinsui v 10 provinciích, včetně Fujian, Zhejiang a Ningxia. 8 obchodních modelů včetně transakcí prostřednictvím dopisů a karet,Zůstatek půjčky činil 4,34 miliardy juanů. .