Sportovní

Zhonghui Payment znovu zopakovala vypořádání a zahrnovala částku až 360 milionů

souhrn

Zhonghui Payment znovu zopakovala vypořádání a zahrnovala částku až 360 milionů

Zhonghui Payment znovu zopakovala vypořádání a zahrnovala částku až 360 milionů-0

  Zdroj: V platebním průmyslu někteří obchodníci společnosti Zhonghui Pay nedávno zaznamenali zpoždění v platbách za vypořádání kvůli opakovanému příchodu plateb zúčtování od některých obchodníků. Poté vydal oficiální web Zhonghui také oznámení. Uvádí se, že někteří obchodníci obdrželi zdvojnásobené nebo ztrojnásobení přijatých finančních prostředků, což zahrnovalo přibližně 600 milionů juanů ve vypořádacích fondech, z nichž bylo kvůli selhání opakovaně vyplaceno přibližně 300 milionů juanů.

Zhonghui Payment znovu zopakovala vypořádání a zahrnovala částku až 360 milionů-1

  Někdo v kruhu přátel prozradil, že to bylo 360 milionů. Podle veřejných informací byla společnost Zhonghui Payment zaregistrována a založena v září 2009 a obdržela „povolení k platebnímu podnikání“ vydané centrální bankou v lednu 2013. Její obchodní činnost zahrnuje celostátní internetovou platbu a získávání bankovních karet.

Zhonghui Payment znovu zopakovala vypořádání a zahrnovala částku až 360 milionů-2

   Dříve byla centrální banka 5. ledna 2016 zrušena z důvodu závažných rizikových nehod a vážného porušení, které způsobilo velké ztráty, Zhonghui Payment. Bylo pozastaveno podnikání se získáváním bankovních karet ve 12 provinciích (autonomní oblasti a obce), včetně Heilongjiang, Jilin, Ningxia, Gansu, Qinghai, Xinjiang, Tibet, Hainan, Shenzhen, Xiamen, Ningbo a Dalian.

Zhonghui Payment znovu zopakovala vypořádání a zahrnovala částku až 360 milionů-3

   V září loňského roku vydal úřad Čínského výboru pro řešení sporů UnionPay „Oznámení o poskytování falešných materiálů pro nesprávnou manipulaci s platbami Zhonghui“ členským institucím.

Zhonghui Payment znovu zopakovala vypořádání a zahrnovala částku až 360 milionů-4

  Z obsahu zprávy vyplývá, že Zhonghui Payment odpovídá za relativně vysoký podíl sporů o transakce UnionPay. Hlavními problémy jsou vysoký podíl falešných obchodníků, nekontrolovatelný a vysoký podíl transakcí s padělanými kartami a předkládání falešných transakčních materiálů Kancelář pro řešení sporů UnionPay.

Zhonghui Payment znovu zopakovala vypořádání a zahrnovala částku až 360 milionů-5

   Zřeknutí se odpovědnosti: Obsah komplexně poskytovaný společností Wemedia je odvozen od společnosti Wemedia a autorská práva patří původnímu autorovi.

Zhonghui Payment znovu zopakovala vypořádání a zahrnovala částku až 360 milionů-6

  Kontaktujte prosím původního autora a získejte povolení k opětovnému tisku. Názory článku představují pouze autora, nikoli pozici Siny. Pokud obsah zahrnuje investiční poradenství, slouží pouze pro informaci, nikoli jako investiční základ. Investice jsou riskantní, proto buďte při vstupu na trh opatrní.

Zhonghui Payment znovu zopakovala vypořádání a zahrnovala částku až 360 milionů-7

Odpovědný redaktor: Populární doporučení Xie Haipinga Odložte veřejný účet Sina Finance na 24hodinové nepřetržité vysílání nejnovějších finančních informací a videí,Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).