Počítač

Muž také řekl, že „dělat mnoho špatných věcí se nebojí chytání“ a byl zatčen pro podezření z krádeže

souhrn

Nedávno Fang, muž z města Yinglong Town, okres Nan'an, Chongqing, ohlásil domácí násilí. Jeho manželka se ohlásila policii. Před policií Fang také kázal, že „dělat příliš mnoho špatných věcí se nebojí je chytit“. Výsledkem bylo, že po vyšetřování a ověření policií byl Fang skutečně podezřelý z krádeže. V současné době byl Fang zatčen prokurátorem okresu Nan'an. Asi v 10 hodin 27. května zavolali lidé v oblasti spadající pod jurisdikci policejní stanice Nan'an Yinglong policii.Řekl, že byl vystaven domácímu násilí. Policie

Muž také řekl, že „dělat mnoho špatných věcí se nebojí chytání“ a byl zatčen pro podezření z krádeže

Muž také řekl, že „dělat mnoho špatných věcí se nebojí chytání“ a byl zatčen pro podezření z krádeže-0

 Nedávno Fang, muž z města Yinglong Town, okres Nan'an, Chongqing, ohlásil domácí násilí. Jeho manželka se ohlásila policii. Před policií Fang také kázal, že „dělat příliš mnoho špatných věcí se nebojí je chytit“. Výsledkem bylo, že po vyšetřování a ověření policií byl Fang skutečně podezřelý z krádeže.

  V současné době byl Fang zatčen prokurátorem okresu Nan'an. Asi v 10 hodin 27. května zavolali lidé v oblasti spadající pod jurisdikci policejní stanice Nan'an Yinglong policii.

 Řekl, že byl vystaven domácímu násilí. Policie se od policie dozvěděla, že 50letý manžel policisty Fang Mou byl ve všední dny nečinný.

  Požádal policistu Yu, kdyby neměl peníze.

  Kdyby Yu peníze nedal, pěstoval by.

  Ráno chtěl Fang Mou po vstávání jít ven, natáhl se a požádal Yu Mou o peníze, a Yu Mou řekl, že nemůže dát peníze, pokud si chce udržet svou rodinu. Fang Yu zastřelil, pokud neměl peníze. Yu se okamžitě ohlásil na policejní stanici Yinglong.

  Když policie dorazila na místo činu, Fang byl stále naštvaný a řekl, že se jedná o rodinnou záležitost a nebude policii povolen. Když ho lidé varovali, že páchání domácího násilí je také nezákonné a trestné, Fang řekl nepřesvědčivě: „Udělal jsem spoustu nezákonných a kriminálních věcí.

  Co můžete udělat a mít schopnost mě chytit?“ pláče jeho žena řekla policii:„Před nějakou dobou spáchal trestné činy a ukradl věci jiných lidí.

  Mohu svědčit a rychle ho chytit. “ Poté, co se policie krátce zeptala policie, přivedli Fanga na policejní stanici. Fakty činu jsou vyšetřovány a ověřovány. Na konci vyšetřování policejní stanice musel Fang přiznat své tři případy krádeží od ledna 2016 do ledna 2017.

 Mezi nimi v lednu 2016 Fang ukradl čtyři kruhy drátů z měděného jádra v železářství v Yinglongu, motocykl u vchodu do autobusového terminálu Chayuan v říjnu téhož roku a 600 z vesnické peněženky ve vesnici v Yinglong v lednu 2017. Yuan v hotovosti. Po ověření byly potvrzeny dva ze tří případů krádeže a obchodník neoznámil případ krádeže čtyřkruhového drátu s měděným jádrem. Potvrdilo se ale, že to bylo ukradeno.

  V současné době byl Fang zatčen prokurátorem okresu Nan'an pro podezření z krádeže.

.