Majetek

Otázky ke zkouškám v polovině období jsou uzemněné a horké

souhrn

Včera byl první den přijímací zkoušky na střední školu v Chongqing. Zúčastnilo se jej 310 000 absolventů středních škol. Otázky ke zkoušce z čínštiny, fyziky a chemie byly velmi opodstatněné a držely krok s horkými místy. Představený osobou, která položila čínskou otázku při přijímací zkoušce na střední školu, je režim, objem otázek a skóre tohoto testu v zásadě podobné jako v předchozích dvou letech, s mírným snížením četby a zvýšením myšlení a celková obtížnost je o něco nižší než v loňském roce.Komplexní zkouška čínské základní gramotnosti studentů: čínské myšlení

Otázky ke zkouškám v polovině období jsou uzemněné a horké

Otázky ke zkouškám v polovině období jsou uzemněné a horké-0

  Včera byl první den přijímací zkoušky na střední školu v Chongqing. Zúčastnilo se jej 310 000 absolventů středních škol.

Otázky ke zkouškám v polovině období jsou uzemněné a horké-1

   Otázky ke zkoušce z čínštiny, fyziky a chemie byly velmi opodstatněné a držely krok s horkými místy. Představený osobou, která položila čínskou otázku při přijímací zkoušce na střední školu, je režim, objem otázek a skóre tohoto testu v zásadě podobné jako v předchozích dvou letech, s mírným snížením četby a zvýšením myšlení a celková obtížnost je o něco nižší než v loňském roce. Komplexní zkouška základní čínské gramotnosti studentů: schopnost čínského myšlení, schopnost čínského projevu, estetické ocenění a tvorba a kulturní dědictví a porozumění.

Otázky ke zkouškám v polovině období jsou uzemněné a horké-2

   Učitel Yan Yunjing ze střední školy v Nankai uvedl, že testovací papíry pečlivě sledují společenská místa, věnují pozornost místní kultuře a jsou velmi pevní.

Otázky ke zkouškám v polovině období jsou uzemněné a horké-3

   Otázka 3 Dopravní policie zahřívající srdce drží deštníky pro zraněné při automobilové nehodě a otázka 7 „Vyzvednutí dialektu“V příspěvku, kde je jako příklad použit „Jianzhaozha“, byli kandidáti uvedeni v dialektu Chongqing jako „Dengerhuang“, „Zhanghuaer“, „Poppa“ a „Baxinbachang“. Otázka eseje A-svazku je tradiční poloviční propozice: _make_long po dlouhou dobu. Svazek B je výroková kompozice: Já nejen patřím mně. Je vhodné, aby kandidáti vyjádřili,Ztělesňuje obsah zkoušky složení v životě a konkrétnosti, blízké životu kandidátů a usnadňuje kandidátům psát jejich skutečné pocity, skutečné myšlenky a skutečné temperamenty, vyhýbá se náhodným výmyslům a sténání bez nemoci.

Otázky ke zkouškám v polovině období jsou uzemněné a horké-4

   Otázky z fyzikálních testů citují spoustu materiálů kolem nich, se zaměřením na společenská horká místa, jako jsou přístroje pro monitorování koncentrace PM2,5, domácí velká osobní letadla C919 a čínská ocel s hrotem pera,První čínská domácí letadlová loď 001A, China-Europe Express, China Poetry Conference atd. , Díky integraci fyziky s jinými obory a sociálními hotspoty, odráží uplatnění fyziky. Yan Fuyong, učitel fyziky na střední škole v Chongqing č. 1, uvedl, že testovací otázky fyziky testují schopnost studentů zkoumat otázky a zároveň zkoumají schopnost studentů analyzovat a řešit problémy a naučit se vytvářet modely.

  Například pomocí obrázků v Tiangongkaiwu vytvořit velmi podobný model páky a prezentovat přenos znalostí a aplikaci v modelovém výzkumu.

   Není těžké vidět, že učitelé jsou povzbuzováni k inteligentnímu průzkumu ve vyučovacím procesu, který má studenty motivovat k diverzifikaci.

   He Li, učitel chemie z Chongqing No. 29 Middle School, představil, že testovací otázky z chemie následují Lide Shuren,S ohledem na základní hodnoty socialismu a vynikající tradiční kulturu mé země, jako je Oracle, kompas, keramika, černý prach, Silk Road, vysokorychlostní železnice atd.

  , Neexistují žádná dílčí, podivná a stará témata. Věnujte pozornost návratu k učebním materiálům, jako je průmyslová sůl, kuchyňská sůl, dusík ve vzduchu, grafit, diamant, fialový lakmusový papír a další látky, filtrační papír,Železná rez, komponenty ve vzduchu, benzín ethanol a fenomén otevírání korku láhve s koksem jsou přímo čerpány z učebnice. Otázky ke zkoušce z chemie jsou založeny hlavně na základních otázkách s malým podílem otázek s určitou mírou obtížnosti.

Poraďte studentům, aby věnovali pozornost sociálním horkým místům, věnovali pozornost propojení mezi předměty a životem, produkcí a obsah zahrnuje sdílená kola, nádhernou krajinu, čištění odpadních vod z kyseliny sírovéChemické znalosti, jako je kuchyňská chemie, tavení kovů, výroba čiroku, kukuřičná pasta, nákup tašek atd. , Odrážejí požadavky nového studijního plánu. Zkušební otázky také zvyšují teplo otázek tím, že vytvářejí scénu, například otázka 9 „Když matka upeče dort, vydává výbuch vůně, jaká je podstata molekuly?“.