Žena

Hongkong se oficiálně stává novým členem Asijské infrastruktury investiční banky! Předplatné 7651 akcií

souhrn

13. června vláda zvláštní správní oblasti Hongkongu oznámila, že Hongkong se stal novým členem Asijské infrastruktury investiční banky. V současné době se počet členských zemí nebo regionů Asijské infrastruktury investiční banky zvýšil na 77. Hongkong byl přijat ke vstupu do AIIB v březnu 2017. Finanční výbor hongkonské legislativní rady schválil Hongkong na úpisu 7651 akcií AIIB na svém zasedání koncem května, včetně 1530 splacených akcií.

Hongkong se oficiálně stává novým členem Asijské infrastruktury investiční banky! Předplatné 7651 akcií

Hongkong se oficiálně stává novým členem Asijské infrastruktury investiční banky! Předplatné 7651 akcií-0

  Business Herald 21st Century Dne 13.

Hongkong se oficiálně stává novým členem Asijské infrastruktury investiční banky! Předplatné 7651 akcií-1

   června vláda zvláštní administrativní oblasti Hongkongu oznámila, že Hongkong se stal novým členem Asijské infrastruktury investiční banky.

Hongkong se oficiálně stává novým členem Asijské infrastruktury investiční banky! Předplatné 7651 akcií-2

   V současné době se počet členských zemí nebo regionů Asijské infrastruktury investiční banky zvýšil na 77. Hongkong byl přijat ke vstupu do AIIB v březnu 2017. Finanční výbor hongkonské legislativní rady schválil Hongkong s upisováním 7651 akcií AIIB na svém zasedání koncem května. Včetně 1530 akcií splaceného základního kapitálu (asi 1,2 miliardy hongkonských dolarů, splaceno do pěti let) a 6 121 akcií splaceného základního kapitálu.

Hongkong se oficiálně stává novým členem Asijské infrastruktury investiční banky! Předplatné 7651 akcií-3

   Po dokončení právních postupů se Hongkong oficiálně stal členem Asian Infrastructure Investment Bank. Hongkongský finanční tajemník Chen Maobo povede delegaci, která se poprvé zúčastní druhého výročního zasedání představenstva v jihokorejském Čedžu od 16. do 18.

Hongkong se oficiálně stává novým členem Asijské infrastruktury investiční banky! Předplatné 7651 akcií-4

   června jako člen asijské investiční banky pro infrastrukturu.

Hongkong se oficiálně stává novým členem Asijské infrastruktury investiční banky! Předplatné 7651 akcií-5

  Chen Maobo uvedl, že Hongkong má jedinečné výhody „jedné země, dvou systémů“, vyspělého, stabilního a likvidního finančního trhu a špičkových finančních talentů s mezinárodními zkušenostmi, které mohou pomoci AIIB při získávání finančních prostředků a financování infrastrukturních projektů; Hong Kongovo odvětví profesionálních a finančních služeb také může přispět do Asijské infrastruktury investiční banky.

Hongkong se oficiálně stává novým členem Asijské infrastruktury investiční banky! Předplatné 7651 akcií-6

.