Zápas

Jinan: „Starý řidič“ se pokusil uniknout po řízení pod vlivem alkoholu a dopravní policie ho srazila

souhrn

Dráha pro autobusy je vyhrazena pro autobusy. Včera v 16:57 však z nějakého důvodu dál zabíral pruhu pro autobusy stříbrošedé auto. Když se dostalo na křižovatku Jingyiwei a Jinan, bylo přijato naší brigádou v centrální oblasti Jinan. Policie se zastavila. Pojďte a řekněte nám policii o vaší situaci, proč musíte jet v pruhu pro autobusy, ale když otevřete dveře,Silný pach alkoholu přichází, řidiči

Jinan: „Starý řidič“ se pokusil uniknout po řízení pod vlivem alkoholu a dopravní policie ho srazila

Jinan: „Starý řidič“ se pokusil uniknout po řízení pod vlivem alkoholu a dopravní policie ho srazila-0

  Dráha pro autobusy je vyhrazena pro autobusy. Včera v 16:57 však z nějakého důvodu dál zabíral pruhu pro autobusy stříbrošedé auto. Když se dostalo na křižovatku Jingyiwei a Jinan, bylo přijato naší brigádou v centrální oblasti Jinan. Policie se zastavila.

Jinan: „Starý řidič“ se pokusil uniknout po řízení pod vlivem alkoholu a dopravní policie ho srazila-1

   Pojďte a řekněte nám policii o vaší situaci, proč musíte jet v pruhu pro autobusy, ale když otevřete dveře,Silný pach alkoholu se objevil a řidič Guan řekl, že se v poledne napil se svým přítelem a právě poslal svého přítele do sousedství.

Jinan: „Starý řidič“ se pokusil uniknout po řízení pod vlivem alkoholu a dopravní policie ho srazila-2

   Nic neříkej, vystup z auta na prohlídku. Právě když šel s policistou ke kufru auta, Guan ve skutečnosti utekl, škoda, že ho policista chytil zpět poté, co neutekl pár kroků.

Jinan: „Starý řidič“ se pokusil uniknout po řízení pod vlivem alkoholu a dopravní policie ho srazila-3

   Policie vzala Guana zpět na brigádu k dechové zkoušce,Následně policie provedla krevní test na Guan. Při ověřování jeho totožnosti provedla policie nový objev. Ukázalo se, že v březnu 2016 byla Guan Mou, která řídila motorové vozidlo pomocí kovaného motorového vozidla, zadržena na místě městskou brigádou a podle toho s ní bylo zacházeno. , Guan Mou získal řidičský průkaz motorového vozidla v červenci loňského roku,Nebyl to ani rok, co jsem dostal osvědčení a dodržoval zákon, a řídil jsem motorové vozidlo s alkoholem.

Jinan: „Starý řidič“ se pokusil uniknout po řízení pod vlivem alkoholu a dopravní policie ho srazila-4

   Po testování byl výsledek krevního testu řidiče Guana 72, což je považováno za řízení pod vlivem alkoholu. Bude mu uložena pokuta 1 000 juanů a bude zaznamenána penalizace ve výši 12 bodů. Řidičský průkaz motorového vozidla získal 20. července 2016 .

Jinan: „Starý řidič“ se pokusil uniknout po řízení pod vlivem alkoholu a dopravní policie ho srazila-5

Za méně než jeden rok bude řidičský průkaz zrušen. Reportér Wang Ying, interní reportér Ru Yanan [odpovědný redaktor:Yang Fan, Lin Shaorong, Wang Ying] šéfredaktor: Qiao Leihua SN098.