Cestovní ruch

Město Sanhui, Hechuan: Odeslání právního systému do areálu, péče o studenty

souhrn

Hualong.com, 13. června, 19:52, za účelem vytvoření prostředí pro zdravý růst nezletilých a podporu vytváření dobré atmosféry společného zájmu a péče o nezletilé v celém městě, zaslalo město Hechuan Sanhui právní systém školní areál a staral se o studenty. Získal širokou chválu od studentů, rodičů, učitelů a všech oblastí života. Město je náchylné k provozu v kombinaci s nezletilýmiTopící se nehoda

Město Sanhui, Hechuan: Odeslání právního systému do areálu, péče o studenty

Město Sanhui, Hechuan: Odeslání právního systému do areálu, péče o studenty-0

  Hualong. com, 13. června, 19:52, za účelem vytvoření prostředí pro zdravý růst nezletilých a podporu vytváření dobré atmosféry společného zájmu a péče o nezletilé v celém městě, zaslalo město Hechuan Sanhui právní systém školní areál a staral se o studenty. Získal širokou chválu od studentů, rodičů, učitelů a všech oblastí života.

Město Sanhui, Hechuan: Odeslání právního systému do areálu, péče o studenty-1

   Město je náchylné k provozu v kombinaci s nezletilýmiV případě utonutí úrazu, zastrašování a sexuálního obtěžování dívek uspořádali zástupci právního systému na školách více než 10 právních přednášek, pomocí živých případů vzdělávali studenty o tom, jak předcházet nehodám, a osvojili si znalosti poručnictví prostřednictvím komunikace a interakce s rodiči . Zároveň se podle potřeb škol a studentů mění tradiční způsob doručování,Provádění kurzů popularizace práva „na zakázku“, pořádání kurzů popularizace práva „pořádek“, zlepšování vhodnosti a účinnosti učeben právního řádu, otevírání 20 tříd dívek a více než 3 000 studentů ve městě bylo vzděláváno, což se zlepšilo schopnost sebeprevence studentů. Ve stejné době Městský úřad pro komplexní správu také čtyřikrát organizoval zaměstnance policejních stanic, průmyslových a obchodních úřadů a oddělení městské správy, aby napravili okolní prostředí školy. Standardizujte chování stánků kolem kampusu, kyvadlových autobusů a zábavních podniků, abyste vytvořili dobré vzdělávací prostředí.

Město Sanhui, Hechuan: Odeslání právního systému do areálu, péče o studenty-2

.