Politický

Jak jíst pomeranče „malí žlutí lidé“? Znalosti o jídle „těžká chuť“

souhrn

Hualong.com, 12. června, 20:50, jako člen „velkého potravinářského impéria“ můžeme vždy vidět spoustu novinek způsobených „jídlem“. Nedávno dáma, která miluje jíst pomeranče, zežloutla, protože jí příliš mnoho pomerančů. Někteří lidé navíc zjistí, že barva jejich výkalů také zčervenala po konzumaci dračího ovoce s červeným srdcem.Někteří lidé jedli houby enoki

Jak jíst pomeranče „malí žlutí lidé“? Znalosti o jídle „těžká chuť“

Jak jíst pomeranče „malí žlutí lidé“? Znalosti o jídle „těžká chuť“-0

  Hualong.

Jak jíst pomeranče „malí žlutí lidé“? Znalosti o jídle „těžká chuť“-1

  com, 12. června, 20:50, jako člen „velkého potravinářského impéria“ můžeme vždy vidět spoustu novinek způsobených „jídlem“. Nedávno dáma, která miluje jíst pomeranče, zežloutla, protože jí příliš mnoho pomerančů.

Jak jíst pomeranče „malí žlutí lidé“? Znalosti o jídle „těžká chuť“-2

   Někteří lidé navíc zjistí, že barva jejich výkalů také zčervenala po konzumaci dračího ovoce s červeným srdcem.

Jak jíst pomeranče „malí žlutí lidé“? Znalosti o jídle „těžká chuť“-3

  Někteří lidé dokonce jedli houbu enoki a zjistili, že se objevila ve výkalech neporušená po otočení v těle. Jaké jsou tedy důvody těchto „divných“? Pokud budete jíst příliš mnoho pomerančů, stanete se „malým žlutým mužem“? Pokud budete jíst příliš mnoho pomerančů, stane se z vás „malý žlutý muž“, což znamená, že jste oranžová nemoc. Podle Fan Zhihong obsahují pomeranče karoten,Po nadměrném požití nemůže být karoten přijatý lidským tělem vypuštěn a je uložen v podkožním tuku, takže pokožka zožltne. „Teoreticky konzumace příliš velkého množství potravin obsahujících karoten, jako jsou dýně, mrkev, mango a červené sladké brambory, způsobí zežloutnutí každého.

Jak jíst pomeranče „malí žlutí lidé“? Znalosti o jídle „těžká chuť“-4

   Proto byste měli při jídle věnovat pozornost kontrole množství. Kromě ovlivnění vzhledu oranžově žlutá nemoc,Lidské zdraví nepoškodí. Pokud kůže zožltne, pleť se bez jídla pomalu vrátí do normálu.

Jak jíst pomeranče „malí žlutí lidé“? Znalosti o jídle „těžká chuť“-5

   "Fan Zhihong řekl. Ve skutečnosti je karoten pro lidské tělo dobrý.

Jak jíst pomeranče „malí žlutí lidé“? Znalosti o jídle „těžká chuť“-6

   Po požití normálního množství karotenu se na obličeji objeví červené a žluté odstíny. Tato situace je ve skutečnosti normální, dodal Fan Zhihong. Jezte červenou pitayi. Setkání "„Krevní moč"? Fan Zhihong řekl, že výkaly zčervenají po konzumaci červené pitaye, což je ve skutečnosti „protože".

Jak jíst pomeranče „malí žlutí lidé“? Znalosti o jídle „těžká chuť“-7

   Někteří lidé však mají červenou moč, zatímco někteří lidé mají červenou stolici. O rozdílech mezi těmito dvěma fanoušky Zhihong vysvětlil že za normálních okolností jsou to, co se vylučuje stolicí, látky, které tělo neabsorbuje, a to, co se vylučuje močí, jsou látky, které tělo absorbuje. Rychlost absorpce betatinu v lidském těle není vysoká, neabsorbovaná část bude vylučována stolicí a část, která není po absorpci metabolizována na jiné látky, bude vylučována močí. Fan Zhihong navíc uvedl, že fialově červené květy, červená řepa a červená řepa obsahují také betainy.

Jak jíst pomeranče „malí žlutí lidé“? Znalosti o jídle „těžká chuť“-8

   Kromě betainů existuje také chlorofyl, který může způsobit změnu barvy lidských výkalů. Jak vznikla přezdívka „Seeyoutomorrow"? Každý zná přezdívku „Seeyoutomorrow". Tato přezdívka pochází z charakteristiky, že bude po konzumaci neporušená. Podle Fan Zhihonga je to proto, že Flammulina velutipes je lidským tělem obtížně strávitelná.

Jak jíst pomeranče „malí žlutí lidé“? Znalosti o jídle „těžká chuť“-9

   Jeho obsah vlákniny je extrémně vysoký,Kromě toho jsou šlachy vláken relativně tuhé, nelze je snadno žvýkat a jsou objemné po vstupu do lidského těla. Obecně řečeno, objemná vlákna mají lepší účinek na podporu střevního traktu, prevenci zácpy, podporu gastrointestinální motility a regulaci imunity.

Jak jíst pomeranče „malí žlutí lidé“? Znalosti o jídle „těžká chuť“-10

účinek. Po přečtení těchto málo znalostí „těžké chuti“ víte, jak vědecky připravit „velké jídlo“Dosud?.