Právní

„Road One Show“ One Belt One Road “Pákistánský charakteristický podnikový projekt pořádaný v Qianhai

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), 13. června. Nedávno se na Workshopu snů o mládí v Qianhai Shenzhen-Hong Kong uskutečnil speciální Roadshow Qianhai pro charakteristické podnikové projekty v Pákistánu. To je společně sponzorováno Shenzhen Securities Information Co., Ltd., stoprocentní dceřinou společností Shenzhen Stock Exchange (dále jen „Shenzhen Stock Exchange“), a Qianhai Financial Holdings Co., Ltd.

„Road One Show“ One Belt One Road “Pákistánský charakteristický podnikový projekt pořádaný v Qianhai

„Road One Show“ One Belt One Road “Pákistánský charakteristický podnikový projekt pořádaný v Qianhai-0

  Securities Times (www. stcn. com), 13. června.

„Road One Show“ One Belt One Road “Pákistánský charakteristický podnikový projekt pořádaný v Qianhai-1

   Nedávno se na Workshopu snů o mládí v Qianhai Shenzhen-Hong Kong uskutečnil speciální Roadshow Qianhai pro charakteristické podnikové projekty v Pákistánu. To je spolufinancováno Shenzhen Securities Information Co. , Ltd.

„Road One Show“ One Belt One Road “Pákistánský charakteristický podnikový projekt pořádaný v Qianhai-2

  , stoprocentní dceřinou společností Shenzhen Stock Exchange (dále jen „Shenzhen Stock Exchange“), a Qianhai Financial Holdings Co. , Ltd. , Čína High-tech Platforma finančních informačních služeb Zone Technology,Roadshow pro přeshraniční projekt „Pás a silnice“, který společně uskutečnilo Mezinárodní centrum kapitálových služeb Qianhai.

„Road One Show“ One Belt One Road “Pákistánský charakteristický podnikový projekt pořádaný v Qianhai-3

   Akce se zúčastnili a přednesli projevy příslušné osoby odpovědné za Shenzhen Securities Information Co. , Ltd. a Qianhai Financial Holdings Co.

„Road One Show“ One Belt One Road “Pákistánský charakteristický podnikový projekt pořádaný v Qianhai-4

  , Ltd. Aktivity roadshow se provádějí ve formě „živého roadshow + webového vysílání“ a živého vysílání současně prostřednictvím platformy technologických a finančních informačních služeb v čínské high-tech zóněRealizovat meziregionální synchronní komunikaci. Jedna z největších pákistánských makléřských společností a investičních bank - pákistánská společnost Elixir Securities Company představila hostům místní investiční prostředí a speciální projekty v oblasti zdravotní péče, průmyslu spotřebního zboží, infrastruktury, energie a elektřiny. Roadshow se zúčastnilo 18 zástupců podniků a investičních institucí.

„Road One Show“ One Belt One Road “Pákistánský charakteristický podnikový projekt pořádaný v Qianhai-5

  V roce 2014 zahájilo Centrum pochodně ministerstva vědy a technologie a burza v Shenzhenu „Technologický plán pro růst malých a středních podniků 2. 0“. Platforma technologických a finančních informačních služeb v čínské high-tech zóně je síťová platforma a servisní okno, které nese svoji investiční a finanční dokovací funkci. Platformu konstruuje a provozuje společnost Shenzhen Securities Information Co.

„Road One Show“ One Belt One Road “Pákistánský charakteristický podnikový projekt pořádaný v Qianhai-6

  , Ltd.

   prostřednictvím internetu, mobilního klienta a profesionálního systému živého vysílání videa,Poskytujte řešení roadshow „na místě + online“. Platforma realizuje personalizované a přizpůsobené inteligentní párování a přesný posun mezi finančními potřebami podniků technologických inovací a preferencemi investičních institucí, buduje ekonomickou, efektivní a transparentní dokovací platformu pro informace o investování a financování a poskytuje veřejné blaho a služby otevřené platformy podnikání a inovace. V současné době,Burza cenných papírů v Shenzhenu spolupracuje s domácími i zahraničními finančními institucemi na neustálém zlepšování funkcí platformy přeshraničních kapitálových služeb. Prostřednictvím online roadshows a offline docků podporuje ukotvení přeshraničních investičních a finančních projektů, podporuje vznik přeshraniční kapitál a aktivně slouží v hlubším a širším rozsahu.

Stavba „Jeden pás, jedna cesta“. (Securities Times News Center).