Sdružení

„Hanzhong Sanyan“ má historii více než 2200 let a nyní se uchází o dědictví světového projektu zavlažování

souhrn

Ve dnech 8. až 9. června uspořádala Národní komise pro zavlažování a odvodnění odbornou skupinu, která se má vydat do města Hanzhong, aby provedla na místě hodnocení aplikace „Hanzhong Sanyan (Shanhe Weir, Wumen Weir a Yangfill Weir)“ pro projekt World Irrigation Project Dědictví. Během převodu hodnotícího týmu v Xi'anu se Wei Xiaokang, člen stranické skupiny a zástupce ředitele provinčního oddělení vodních zdrojů, setkal s týmem odborníků a podrobně představil konstrukci vodní kultury v provincii Shaanxi v nedávné době. let.Hanzhong

„Hanzhong Sanyan“ má historii více než 2200 let a nyní se uchází o dědictví světového projektu zavlažování

„Hanzhong Sanyan“ má historii více než 2200 let a nyní se uchází o dědictví světového projektu zavlažování-0

  Ve dnech 8. až 9. června uspořádala Národní komise pro zavlažování a odvodnění odbornou skupinu, která se má vydat do města Hanzhong, aby provedla na místě hodnocení aplikace „Hanzhong Sanyan (Shanhe Weir, Wumen Weir a Yangfill Weir)“ pro projekt World Irrigation Project Dědictví. Během převodu hodnotícího týmu v Xi'anu se Wei Xiaokang, člen stranické skupiny a zástupce ředitele provinčního oddělení vodních zdrojů, setkal s týmem odborníků a podrobně představil konstrukci vodní kultury v provincii Shaanxi v nedávné době.

„Hanzhong Sanyan“ má historii více než 2200 let a nyní se uchází o dědictví světového projektu zavlažování-1

   let.

„Hanzhong Sanyan“ má historii více než 2200 let a nyní se uchází o dědictví světového projektu zavlažování-2

  Žádost Hanzhong Sanyana o dědictví světového projektu zavlažování. Rozumí se, že „tři jezy Hanzhong“ jsou nejčasnějšími zavlažovacími projekty na ochranu vody v Hanzhongu.

„Hanzhong Sanyan“ má historii více než 2200 let a nyní se uchází o dědictví světového projektu zavlažování-3

   Všechny byly postaveny v západní dynastii Han a mají historii více než 2200 let. Po mnoha transformacích v minulosti stále vyvíjejí obrovské výhody zavlažování a protipovodňové ochrany.

„Hanzhong Sanyan“ má historii více než 2200 let a nyní se uchází o dědictví světového projektu zavlažování-4

Po založení Nové Číny vlády na všech úrovních opakovaněZavlažovací oblast „Hanzhong Sanyan“ byla přestavěna a transformována, čímž vznikla dnešní síť zavlažovacích a odvodňovacích projektů, která kombinuje skladování, odvodnění, zvedání a odvodnění. Celková plocha zavlažování Sanyan je 217 500 mu, což významně přispělo k rozvoji Hanzhongova zemědělství. .