Hra

[Sloup rodiny a země] Gu Songfen: Letectví slouží zemi s neustálým úsilím

souhrn

Akademik Gu Songfen čte v kanceláři anglické letecké materiály vytištěné z internetu (vyfotografováno 27. dubna). (Vydala zpravodajská agentura Xinhua) Zprávy CCTV: Gu Songfen je jediným akademikem Čínské akademie věd, známým leteckým konstruktérem a aerodynamikem v oblasti letectví v mé zemi. On a jeho tým vyvinuli první vlastnoručně navržený vysokorychlostní stíhač v mé zemi.V oblasti letectví se angažoval 66 let a na této cestě tvrdě pracoval

[Sloup rodiny a země] Gu Songfen: Letectví slouží zemi s neustálým úsilím

[Sloup rodiny a země] Gu Songfen: Letectví slouží zemi s neustálým úsilím-0

 Akademik Gu Songfen čte v kanceláři anglické letecké materiály vytištěné z internetu (vyfotografováno 27.

[Sloup rodiny a země] Gu Songfen: Letectví slouží zemi s neustálým úsilím-1

  dubna).

[Sloup rodiny a země] Gu Songfen: Letectví slouží zemi s neustálým úsilím-2

  (Vydala zpravodajská agentura Xinhua) Zprávy CCTV: Gu Songfen je jediným akademikem Čínské akademie věd, známým leteckým konstruktérem a aerodynamikem v oblasti letectví v mé zemi. On a jeho tým vyvinuli první vlastnoručně navržený vysokorychlostní stíhač v mé zemi. V oblasti letectví po 66 let překonal potíže a do země významně přispěl. Není to tak dávno, co zprávy o prvním letu C919, velkého letadla vyráběného v tuzemsku, učinily čínský letecký sen znovu.

[Sloup rodiny a země] Gu Songfen: Letectví slouží zemi s neustálým úsilím-3

  87letý Gu Songfen před ním je jedním ze zastánců vývoje domácích velkých letadel a je jeho celoživotním snem sloužit zemi leteckou dopravou. V roce 1951 Gu Songfen vystudoval Šanghajskou univerzitu Jiaotong se zaměřením na letecké inženýrství. V té době byla kariéra letadel v mé zemi prázdná a Gu Songfen, který byl rozhodnut sloužit v zemi letectvím, brzdil svůj energetický návrh čínského vlastního letadla. V roce 1956 začala moje země sama vyvíjet své první proudové letadlo.

[Sloup rodiny a země] Gu Songfen: Letectví slouží zemi s neustálým úsilím-4

  26letý Gu Songfen byl zodpovědný za aerodynamické uspořádání, které souviselo s celkovým výkonem letadla.

[Sloup rodiny a země] Gu Songfen: Letectví slouží zemi s neustálým úsilím-5

  Všechno začalo od nuly, Gu Songfen byl ohromen výbuchem energie. Tvrdě jsem pracoval na vývoji vlastní metody aerodynamického návrhu Číňanů. Akademik Gu Songfen je držitelem stíhacího modelu J-8II. (Foto reportéra zpravodajské agentury Xinhua Li Xina 27.

[Sloup rodiny a země] Gu Songfen: Letectví slouží zemi s neustálým úsilím-6

  dubna) Gu Songfen se nebojí strádání ani smrti v práci. 5.

[Sloup rodiny a země] Gu Songfen: Letectví slouží zemi s neustálým úsilím-7

  července 1969 uskutečnilo svůj první letoun letadlo J-8. Byl to první vlastnoručně navržený vysokorychlostní a vysokorychlostní stíhač v mé zemi. Ale v letovém testu,Letadlo narazilo na obrovské otřesy problémů. Co když není k dispozici žádné zkušební zařízení? Aby se problém objasnil, Gu Songfen osobně vzal cvičné letadlo a přímo ho sledoval.

[Sloup rodiny a země] Gu Songfen: Letectví slouží zemi s neustálým úsilím-8

  Společnost Gu Songfen již dlouhou dobu poskytuje poradenství a rozhodování v různých oblastech, jako je všeobecné letectví a velká letadla. Na začátku 21. století navrhl spolu s několika vyššími akademiky zemi rozvojovou myšlenku rozvoje velkých letadel naší země.

[Sloup rodiny a země] Gu Songfen: Letectví slouží zemi s neustálým úsilím-9

 A usilovat o podporu současného vývoje vojenských a civilních velkých letadel.

[Sloup rodiny a země] Gu Songfen: Letectví slouží zemi s neustálým úsilím-10

  V dnešní době je Gu Songfen, který dosáhl svého stáří, stále pilný a vytrvalý. Jeho probíhající projekty úzce souvisejí se strategickým uspořádáním leteckého průmyslu mé země.

[Sloup rodiny a země] Gu Songfen: Letectví slouží zemi s neustálým úsilím-11

Odpovědný redaktor: Qiao Leihua SN098.