Automatický

Takové „zelí“ obsahuje formaldehyd

souhrn

Hualong.com, 12. června, 20:50. Čínské zelí bylo do Japonska, Evropy a Spojených států zavedeno v 19. století. V dnešní době existuje mnoho druhů zelí. K severnímu zelí patří čínské zelí Shandong Jiaozhou, pekingské Qingbai, čínské zelí severovýchodního trpaslíka, velký syrový okraj Shanxi Yangcheng atd. Jižní zelí bylo zavedeno ze severu a jeho odrůdy zahrnují Wujinbai, zelí bource morušového, Cockscomb White, Xueliqing atd.Jsou všechny dobré produkty

Takové „zelí“ obsahuje formaldehyd

Takové „zelí“ obsahuje formaldehyd-0

 Hualong. com, 12.

Takové „zelí“ obsahuje formaldehyd-1

  června, 20:50. Čínské zelí bylo do Japonska, Evropy a Spojených států zavedeno v 19. století. V dnešní době existuje mnoho druhů zelí.

Takové „zelí“ obsahuje formaldehyd-2

  K severnímu zelí patří čínské zelí Shandong Jiaozhou, pekingské Qingbai, čínské zelí severovýchodního trpaslíka, velký syrový okraj Shanxi Yangcheng atd.

Takové „zelí“ obsahuje formaldehyd-3

  Jižní zelí bylo zavedeno ze severu a jeho odrůdy zahrnují Wujinbai, zelí bource morušového, Cockscomb White, Xueliqing atd. Jsou to všechno vynikající odrůdy.

Takové „zelí“ obsahuje formaldehyd-4

  Nutriční hodnota zelí je mimořádně bohatá: zelí obsahuje bílkoviny, tuky, sacharidy, vitamín B1, vitamín B2, vitamín C, karoten, vlákninu, lignin, vápník, fosfor, železo, měď, zinek, mangan, molybden, selen atd. . . .

Takové „zelí“ obsahuje formaldehyd-5

  Zelí obsahuje více bílkovin a vitamínů než jablka a hrušky a obsahuje také významné stopové prvky. Mezi nimi je obsah zinku vyšší než u obecné zeleniny, masa, vajec a dalších potravin. Není přehnané říci, že zelí je velmi výživná a oblíbená zelenina a je také pokladnicí stopových prvků požadovaných lidským tělem.

Takové „zelí“ obsahuje formaldehyd-6

  Říká se, že „stovka zeleniny není tak dobrá jako zelí“ a „zimní zelí je krásné jako bambusové výhonky“. Pokud se konzumuje s masem, může zvýšit lahodnost masa,Může také snížit dusitany v mase.

Takové „zelí“ obsahuje formaldehyd-7

  Říká se: „Maso je krásné vepřové, ale zelí je čerstvé. “ „Kompendium kompendia doplňků Materia Medica“ dynastie Qing: „Zelná šťáva je sladká, teplá a netoxická, prospěšná pro střeva a žaludek, zmírňuje potíže na hrudi, zmírňuje alkohol a žízeň. Pomáhá močit a vyprazdňovat a přestat kašlat, "řekl:„ Nejlepší je zimní šťáva ".

Takové „zelí“ obsahuje formaldehyd-8

  Jako u jarní bílé, zázvorové,Odvar z ředkviček a jiných odvarů může léčit nachlazení. Pokud je rozbitý, může vyléčit žaludeční potíže aplikací po epilaci po smažení na vnější část epigastrické dutiny.

Takové „zelí“ obsahuje formaldehyd-9

  Kořen zelí se stříbrným květem, purpurovým okřehkem, odvarem nebo rozbitím na postiženou oblast, může léčit kožní alergie, zejména u alergií na pokožku obličeje. Otravu plyny lze léčit také orálním podáváním šťávy ze zelného zelí a šťávy z ředkviček.

Takové „zelí“ obsahuje formaldehyd-10

  Mezi konkrétní účinky na zdraví patří následující aspekty:Protirakovinné a protirakovinné zelí obsahuje sloučeninu zvanou indol-3-formaldehyd, která podporuje tělo v produkci důležitého enzymu, který může účinně bránit růstu a šíření rakovinných buněk. V seznamu protinádorových potravin je zelí na druhém místě za česnekem. Stopový prvek molybden obsažený v zelí může blokovat produkci karcinogenů, jako jsou nitrosaminy, v lidském těle.

Takové „zelí“ obsahuje formaldehyd-11

 Dosáhnout účelu prevence rakoviny.

  Zelí je bohaté na vitamín C, má silné antioxidační vlastnosti, může bránit produkci karcinogenů a inhibovat reprodukci rakovinných buněk.

  Vědci z Hormonálního institutu v New Yorku zjistili, že důvod, proč je výskyt rakoviny prsu u čínských a japonských žen mnohem nižší než u západních žen, je ten, že často jedí zelí. V zelí jsou některé stopové prvky, které mohou pomoci rozložit estrogen související s rakovinou prsu. Jíst zelí s mírou má mnoho terapeutických účinků.

  Moderní lékařský výzkum ukazuje, že zelí má účinky na odvádění tepla a toxinů, na odstraňování plic a hlenů, na zmírnění kašle a zmírnění astmatu. Pokusy ukázaly, že 85% studených pacientů vypije 500 ml zelné šťávy každý den a jejich příznaky se do 1 hodiny výrazně sníží.

 Detoxikace a zkrášlovací kúra Zelí je bohaté na celulózu, která podporuje peristaltiku trávicího traktu, pomáhá eliminovat odpadky a toxiny v těle a udržovat endokrinní rovnováhu.

  Zelí je bohaté na zinek, stopový prvek, který určuje hladkost a pružnost pokožky. Jíst více může pokožku nejen detoxikovat a vyživit, odstranit akné, ale také zbělatnout pokožku lidí. Dosti.

  Vitaminy A, C, E a karoten obsažené v zelí jsou antioxidanty a jsou důležitými kouzelnými zbraněmi pro zkrášlení pokožky. Léčba žaludečních vředů Vědci objevili nový vitamin během chemické analýzy čínského zelí. Pokusy na zvířatech zjistily, že tento vitamin má významný vliv na léčbu žaludečních vředů.

  Jedná se o speciální účinek žaludečních vředů, který byl populární v 60. letech --— Vitamin U. Zelí je bohaté na vitamín C a vlákninu, která hraje důležitou roli při snižování cholesterolu a zlepšování pružnosti krevních cév. Zelí je jednou ze zeleniny s velkým množstvím molybdenu.

  Lidé musí denně užívat 210 až 460 mg molybdenu, aby uspokojili potřeby lidského těla, jinak může dojít k endemické kardiomyopatii a cévním onemocněním. Poměr vápníku a fosforu v čínském zelí se silnými svaly a kostmi se blíží mateřskému mléku. Obsah vápníku v šálku zelné šťávy se rovná obsahu vápníku v šálku mléka a jeho vstřebávání je snazší.

  A zelí je šampiónem zinku v ovoci a zelenině. Zinek může podporovat vstřebávání vápníku v lidském těle a snižovat vylučování a ztrátu vápníku. K léčbě zácpy, zmírnění dny a prevenci vysokého krevního tlaku s obvyklou suchou stolicí, konzumace 500 gramů syrového zelného srdce nebo pití 300 ml čínského zelného džusu po večeři každý den má okamžitý účinek na léčbu zácpy.

 Užívání 300 ml zelné šťávy každý den po jídle může navíc zmírnit dnu a účinně zabránit vysokému krevnímu tlaku, vysokým krevním lipidům a vysokému cholesterolu. Může také zabránit otoku při hubnutí. Hubnutí a kulturistika.

  Zelí je také zelenina na hubnutí, protože samotné zelí obsahuje velmi málo kalorií, což nezpůsobí akumulaci tepla. Zelí také obsahuje velmi málo sodíku, který neumožňuje tělu ukládat přebytečnou vodu. Může snížit zátěž na srdce. Lidé středního věku a obezita mohou zhubnout tím, že jí více zelí.

.