Průmysl

Deset tisíc studentů univerzity říká Xinjiang

souhrn

Xu Zheng, škola matematiky a fyziky, zemědělská univerzita v Sin-ťiangu. V obchodě „Abdullah Naan“ na ulici 104 Northwest Road, Urumqi, je ještě dlouhá fronta. Někteří lidé si naan koupili a zabalili, aby ho přinesli zpět. mnoho lidí obnovuje nákup naan, vedoucí týmu odchází a stále jsou lidé na konci týmu ... pokaždé, když projedete kolem 907 autobusem, který projde kolem

Deset tisíc studentů univerzity říká Xinjiang

Deset tisíc studentů univerzity říká Xinjiang-0

 Xu Zheng, škola matematiky a fyziky, zemědělská univerzita v Sin-ťiangu. V obchodě „Abdula Naan“ na adrese 104, Northwest Road, Urumqi je ještě dlouhá fronta. Někteří lidé si koupili naan a zabalili ho s sebou; někteří lidé stát na špičkách, dychtivě a dodržovat pořádek; jeden za druhým Existuje mnoho lidí, kteří obnovují nákup naan, vedoucí týmu odchází a stále jsou lidé na konci týmu .

Deset tisíc studentů univerzity říká Xinjiang-1

 . .

Deset tisíc studentů univerzity říká Xinjiang-2

  Pokaždé, když si vezmete 907 kolem projíždějící autobus,Uvidíte takovou scénu, ne proto, že bych se rád přidal k zábavě, ale proto, že značky Xinjiang postupně rostou. Po další zastávce dojdete na známou Červenou horu. Červená hora je pojmenována podle červenohnědé barvy. Nachází se v parku Red Mountain.

Deset tisíc studentů univerzity říká Xinjiang-3

  Představte si 910 metrů vysoký kopec stojící uprostřed parku nebo město.

Deset tisíc studentů univerzity říká Xinjiang-4

 Myslím, že to lze vidět pouze v Urumqi v Sin-ťiangu. Mrknutím oka dorazíte do Xiaoximenu, o kterém se dá říci, že je jedním z nejživějších a nejpestřejších míst v Urumči. Davy, řady za řadami budov a oslnivá řada zboží nejsou o nic méně horší než města první úrovně na pevnině.

Deset tisíc studentů univerzity říká Xinjiang-5

  Jdu celou cestu, kouřící scény života přede mnou,Vždy mě přiměje milovat toto město. Nejsou to jen mé city k Urumqi. Žiji v této zemi Sin-ťiang více než 20 let.

Deset tisíc studentů univerzity říká Xinjiang-6

  Vždy cítím krásu této země a nadšení lidí v této zemi. Proto jsem hrdý a milující. A platím moje láska.

Deset tisíc studentů univerzity říká Xinjiang-7

  Moje vzpomínky z dětství jsou velmi hluboké. V létě se na malém náměstí scházejí na chatu staré babičky všech etnických skupin v jejich rodném městě a sekretářka pečující vesnické strany často pošle talíř řezaných melounů; když je ve vesnici kolektivní práce, jen zakřičte v rádiu a mladí muži všech etnických skupin dorazí včas; Naše skupina dětí vždy hraje triky, strýc Aiding mu úzkostlivě připomněl: „Ach, děti,Zpomalte a věnujte pozornost bezpečnosti. "Často nám dává sýr.

Deset tisíc studentů univerzity říká Xinjiang-8

  Pokaždé, když spěcháme a bojujeme za ochlazení mléka, myslíme si, že není nic lepšího než toto. Takto jsme spolu žili v harmonii. Xu Zheng.

Deset tisíc studentů univerzity říká Xinjiang-9

  I před nějakou dobou šel domů a z dálky viděl strýce Ai Dinga, stále známou postavu,Pouze roky mu vzaly mládí.

  Strýc je už na spáncích bledý a jeho kroky jsou trochu ohromující. Neviděl mě.

  Běžel jsem, abych ho držel za ruku. Zatlačil brýle na čtení, které měl na sobě, a pevně mě poznal. Držel jsem pevně ruku a znovu se dotkl mé hlavy, v očích se mi nějak objevily slzy a dlouho jsem ho držel. Hodně jsme mluvili a před odjezdem jsme ho hodně objali.

  Strýček Aydin je už členem rodiny, se kterým nemám pokrevní vztah. Byl jsem přijat na zemědělskou univerzitu v Sin-ťiangu na podzim roku 2014. Během těchto tří let tam bylo příliš mnoho krásných věcí, příliš mnoho nostalgie a příliš mnoho nezapomenutelných příběhů. Xu Zheng a Yi Sima.

  Spolužák Yisima je vynikající chlapec etnické menšiny. Je to také mužský bůh v srdcích mnoha dívek, a to nejen pro jeho hluboké oči a vysoký nos, ale také pro jeho nadšení, talent a jednotu s ostatními.

  V den registrace byl silný a čerstvý vítr. Vytáhl jsem zavazadla a nesl batoh, vstoupil jsem do Xinjiang Agricultural University Apartment č. 11, řekl „ahoj“ a představil se. Potřesení rukou, objetí, jednoduché, přímé a nadšené, položilo základ přátelství.

  Vyměnili jsme si tenisky, utáhli si tkaničky a rozběhli jsme se na to oblíbené pole, projížděli jsme, spolupracovali, prorazili, leželi, šlapali a šokovali rameny. Tiché porozumění stačilo na to, aby bylo neporazitelné. Později byla naše bojiště také tělocvična.

  Po vyčerpání jsme se navzájem povzbuzovali,Je mojí odvahou setrvávat v dalším. Společně jsme se připojili ke studentské unii, vyrostli jsme společně jako ministři a nyní jsme se stali členy prezidia. Na cestě jsme měli příliš mnoho smutku, abychom si navzájem povídali, příliš mnoho obtíží, příliš mnoho práce na sdílení a příliš mnoho radosti na sdílení. Příliš mnoho zážitků je nezapomenutelných.

  Vyrostli jsme z chvění na lehkost,Od plných mezer a zkušeností až po spolupráci a tiché porozumění, od neschopných až po jedinečnou odvážnost. Xu Zheng a Yisima pořídili společnou fotografii poté, co společně sledovali finále CBA na velkoplošné obrazovce před zemědělskou univerzitou. Bez úmyslného se naše přátelství prohlubuje v běžném životě, v intenzivním a rušném studiu a ve svědomité práci.

 Respekt a jednota se také projevují spontánně. Xinjiang je takový, jaký jsme; jsme navzájem sjednoceni a lidé všech etnických skupin v Xinjiang se navzájem objímají jako semena granátového jablka; záleží nám na sobě, Xinjiang je velká rodina plná náklonnosti; tvrdě pracujeme a podnikáme , Xinjiang vyvíjí S každým dnem se to bude měnit.

  Moc to miluji,Je to hora, louky a ještě krásnější lidé a jedinečné zvyky. ★ Úvod do aktivity: Aktivita „Deset tisíc vysokoškolských studentů říká Xinjiang“ je jedním z důležitých obsahů projektu Xinjiang „Usilovat o dobrý čínský projekt Netizen“ z roku 2017.

  Je vedena Státní internetovou informační kanceláří a spolufinancována Internetová informační kancelář v Sin-ťiangu a pracovní výbor pro vzdělávání ve Straníckém výboru pro autonomní oblast. Široká škála doporučených online prací (včetně souvisejících obrázků) a fotografií s tématem pozitivní energie s tématem „Když už mluvíme o domovském městě Xinjiang“, jsou shromažďovány z univerzit uvnitř i vně Sin-ťiangu. Můžete poslat obrázek související s tématem aktivity, nebo můžete napsat text o délce nejméně 800 slov, napsat o bohatých a pohodlných domech ve svém rodném městě a zaznamenat těžkosti a přínosy inovací a podnikání studentů.

 Sdílejte příběh etnické jednoty nebo dvojjazyčného vzdělávání, zmírňování chudoby nebo nového vzhledu, který přinesl tým „Visit Huiju“ ve vesnici, nové změny ve všech rodných městech a okolí . . . Současně jsou vysoké školy a jednotlivci vítejte při zadávání pozitivních energetických témat H5, mikro videa, mikro animace atd.

  ★ Způsob podání Tianshan Net WeChat nebo e-mail 1006716140 @ qq. com. Nezapomeňte zanechat své jméno, telefonní číslo a název školy. ★ Obtěžovací období je od této chvíle do 10.

září 2017. Telefon: 0991-2627234.