Auto

V ústředí pro zmírnění chudoby autonomní oblasti Tibet se konalo sedmé zasedání roku 2017, projev Qimei Renzenga

souhrn

Dne 11. června 2017 se v ústředí Úřadu pro zmírnění chudoby autonomního regionu Tibet uskutečnilo sedmé zasedání roku 2017, jehož cílem bylo vyjádřit ducha nedávných pracovních pokynů ústředních a autonomních regionů, poslechnout si zprávy o souvislosti prací na zmírnění chudoby v sedmi městech a nasadit další krok. Předsedal a přednesl projev Qi Mei Renzeng, místopředseda tibetské autonomní oblasti a zástupce velitele okresního ústředí pro zmírňování chudoby.Setkání poukázalo

V ústředí pro zmírnění chudoby autonomní oblasti Tibet se konalo sedmé zasedání roku 2017, projev Qimei Renzenga

V ústředí pro zmírnění chudoby autonomní oblasti Tibet se konalo sedmé zasedání roku 2017, projev Qimei Renzenga-0

  Dne 11. června 2017 se v ústředí Úřadu pro zmírnění chudoby autonomního regionu Tibet uskutečnilo sedmé zasedání roku 2017, jehož cílem bylo vyjádřit ducha nedávných pracovních pokynů ústředních a autonomních regionů, poslechnout si zprávy o souvislosti prací na zmírnění chudoby v sedmi městech a nasadit další krok. Předsedal a přednesl projev Qi Mei Renzeng, místopředseda tibetské autonomní oblasti a zástupce velitele okresního ústředí pro zmírňování chudoby. Setkání poukázalo na to, že okresní stranický výbor a vláda přikládají práci na zmírňování chudoby velký význam a že hlavní představitelé autonomního regionu se vydali do přední linie zdola, aby se zaměřili na podporu řádného rozvoje práce.

V ústředí pro zmírnění chudoby autonomní oblasti Tibet se konalo sedmé zasedání roku 2017, projev Qimei Renzenga-1

   zmírnění chudoby v našem regionu dosáhlo pozoruhodných výsledků. Vzhledem k tomu, že se konalo sympozium o práci vedoucích týmu v oblasti zmírnění chudoby a pomoci tibetskému autonomnímu regionu, přisuzovala města a regiony a jejich protějšky v tibetských provinciích a městech pomoci velký význam a rychle jednaly. Při pečlivém uspořádání jsou různá opatření na zmírnění chudoby a průmyslová dokovací práce pro Tibet pevná a účinná.

V ústředí pro zmírnění chudoby autonomní oblasti Tibet se konalo sedmé zasedání roku 2017, projev Qimei Renzenga-2

   Setkání zdůraznilo, že všechny úrovně a útvary musí důkladně prostudovat a implementovat ducha příslušných pokynů centrálních a autonomních regionů, dále porozumět situaci, posílit pocit odpovědnosti a naléhavosti vítězství v boji proti chudobě a tvrdě pracovat na přesnosti a implementace. Chcete-li zvýraznit klíčové body,Neustále budeme rozvíjet klíčové úkoly pro zmírňování chudoby a zajistit, aby práce byly prováděny na vysoké úrovni po celý rok. Je nutné posílit provádění odpovědností a poskytnout silnou záruku komplexního vítězství v boji proti chudobě.

V ústředí pro zmírnění chudoby autonomní oblasti Tibet se konalo sedmé zasedání roku 2017, projev Qimei Renzenga-3

.