Hra

První „China Micro Film Town“ v západní Číně se usadilo ve Wusu City

souhrn

12. června před obecní budovou Wusu Gong Hongxing, člen stálého výboru výboru městské strany Wusu, výkonný náměstek starosty a zástupce tajemníka politicko-právního výboru, a Yang Caiwang, redaktor šéf CCTV Micro Film Channel podepsal dohodu o spolupráci na založení China Micro Film Town ve Wusu v Sin-ťiangu. Toto je také první projekt města mikrofilmů v západní Číně. Dokončení tohoto projektu dále rozšíří kulturní cestovní ruch průmyslový řetězec města Wusu.Expanzní brigáda

První „China Micro Film Town“ v západní Číně se usadilo ve Wusu City

První „China Micro Film Town“ v západní Číně se usadilo ve Wusu City-0

  12.

První „China Micro Film Town“ v západní Číně se usadilo ve Wusu City-1

   června před obecní budovou Wusu Gong Hongxing, člen stálého výboru výboru městské strany Wusu, výkonný náměstek starosty a zástupce tajemníka politicko-právního výboru, a Yang Caiwang, redaktor šéf CCTV Micro Film Channel podepsal dohodu o spolupráci na založení China Micro Film Town ve Wusu v Sin-ťiangu. Toto je také první projekt města mikrofilmů v západní Číně. Dokončení tohoto projektu dále rozšíří kulturní cestovní ruch průmyslový řetězec města Wusu. Rozšiřte turistické butikové projekty na podporu rozvoje ekonomiky cestovního ruchu.

   Jin Delong, bývalý zástupce šéfredaktora Státní správy pro tisk a publikace, Zhou Chen, tajemník výboru městské strany Wusu, Yang Caiwang, šéfredaktor mikrofilmového kanálu CCTV, Gao Jianguo, tajemník Stálý výbor městského lidového kongresu ve Wusu, ředitel Mihereguli Sideke, zástupce tajemníka výboru městské strany, Xu Yamin, tajemník politicko-právního výboru,Člen Stálého městského výboru, výkonný náměstek primátora, náměstek tajemníka Politicko-právního výboru Gong Hongxing, náměstek primátora, ředitel Městského finančního úřadu Chen Bin a další vedoucí města, jakož i vedoucí Městského úřadu pro cestovní ruch a CCTV Micro Film Channel „China Micro Film Town“ se usadit. Slavnostní podpis Wusu. Yang Caiwang, šéfredaktor kanálu mikrofilmů CCTV, potvrdil práci výboru městské strany Wusu a městské lidové vlády při úsilí o založení čínského města pro mikrofilmy. Zároveň uvedl: „Dokončením města pro mikrofilmy to značně podpoří a vyzařuje ekonomický rozvoj města Wusu.

   Uvádí se, že China Micro Film Town je nová průmyslová ekonomika, ve které China Micro Film Culture Media Center integruje různé výhodné zdroje a rozšiřuje řetězec průmyslu mikrofilmů, přičemž hlavní náplní je tvorba, natáčení a produkce mikrofilmů.

  Charakteristické město mikrofilmů integrující festivaly, konvence a výstavy, rozsáhlé akce, cestovní ruch a volný čas, zábavu a sport. Podle záměrů spolupráce obou stran plánuje projekt Huaxia Micro Film Town investovat 100 milionů juanů se stavební plochou 2 000 akrů a podporovat výstavbu módních hotelových klastrů, barů, pěveckých barů, kin (sálů) , kavárny, studia mikrofilmů,Supermarkety celebrit, foodcourty, zážitkové sály VR, výstavní centra pro obchodování s mikrofilmy atd. Po dokončení projektu bude pravidelně každoročně pořádat národní akce mikrofilmů, mikrofilmy „Pole Shooting Contest“, víkendové koncerty, hudební karnevaly a další aktivity. Bude fungovat jako národní charakteristické město, národní kulturní inovační základna a mikrofilm.

   Stálá základna konference a okolní centrum pro vypořádání transakcí s autorskými právy na mikrofilmy a mikro-videa. Dokončení China Micro Film Town jistě přinese nové příležitosti pro rozvoj sociální ekonomiky a cestovního ruchu ve městě Wusu City a okolních oblastech.

.