Průzkum

Jaké tři druhy jídla byste měli jíst v zimě, abyste zlepšili imunitu

souhrn

Hualong.com, 12. června, 20:50. Zima je chladná a suchá a naše imunita také klesá. Existuje nějaký způsob, jak tyto podmínky zlepšit? Ve skutečnosti metoda doplňků stravy nedokázala tyto podmínky zlepšit, jaké potraviny bychom měli jíst? Dále doporučím jídla, která jsou pro vás vhodná ke konzumaci v zimě ... Jezte více bílých potravin, abyste snížili oheň a zahájili zimu

Jaké tři druhy jídla byste měli jíst v zimě, abyste zlepšili imunitu

Jaké tři druhy jídla byste měli jíst v zimě, abyste zlepšili imunitu-0

  Hualong. com, 12. června, 20:50. Zima je chladná a suchá a naše imunita také klesá.

Jaké tři druhy jídla byste měli jíst v zimě, abyste zlepšili imunitu-1

   Existuje nějaký způsob, jak tyto podmínky zlepšit? Ve skutečnosti metoda doplňků stravy nedokázala tyto podmínky zlepšit, jaké potraviny bychom měli jíst? Dále doporučím jídla, která jsou pro vás vhodná ke konzumaci v zimě . . .

Jaké tři druhy jídla byste měli jíst v zimě, abyste zlepšili imunitu-2

   Jezte více bílých potravin, abyste snížili požár a zahájili zimu. Suchý vzduch uvnitř na severu vytváří lidi “„Rozhněvejte se“, v tuto chvíli můžete jíst více bílého jídla. Čínská medicína věří, že ke zmírnění sucha je třeba použít zvlhčovací metody. Podle principu pěti prvků a pěti barev může bílé jídlo nejlépe zabránit suchu.

Jaké tři druhy jídla byste měli jíst v zimě, abyste zlepšili imunitu-3

   můžete si vybrat bílou ředkvičku, zelí, zimní meloun, lilii, Tremellu, kořen lotosu atd. Mezi nimi má zelí a ředkvičky nejlepší účinky a jsou nejekonomičtějšími doplňky. Lidé se studeným žaludkem by však měli v zimě jíst méně. Tři druhy potravin zlepšují vaši imunitu.

Jaké tři druhy jídla byste měli jíst v zimě, abyste zlepšili imunitu-4

   Jezte více hovězího a skopového masa, abyste zabránili chladu.

   Ti, kteří chlad nevydrží, mohou také jíst více kořenové zeleniny, jako je mrkev a taro, které jsou bohaté na anorganické soli a také jód, jako je řasa, mořské řasy a špenát. jídlo. Studie zjistily, že chladný strach souvisí s nedostatkem anorganické soli a jódu v těle. Ženy mohou jíst více potravin s vysokým obsahem železa, jako jsou zvířecí játra, libové maso, špenát atd.

   Jezte více bílkovin, abyste zlepšili imunitu. Pro starší lidi a děti je nachlazení největší hrozbou pro zdraví. Proto je nutné během tohoto období přidat více vysoce kvalitních bílkovin.

Sójové boby mají nejvyšší obsah bílkovin a na bílkoviny je bohaté také ryby a krevety, vejce, arašídy a vlašské ořechy. Stručně řečeno, konzumace bílých potravin může snížit požár, konzumace hovězího a skopového masa může zahnat chlad a konzumace potravin s vysokým obsahem bílkovin může zlepšit imunitu!.