Umění

Proveďte současné protipovodňové práce v oblasti Aksu

souhrn

Jak teplota postupně stoupá, oblast Aksu brzy vstoupí do povodňové sezóny. 7. června Li Minxue, ředitel Úřadu pro ochranu před povodněmi v ústředí pro ochranu před povodněmi v oblasti Aksu, novinářům řekl, že v současné době oblast Aksu zahájila výstavbu 224,05 kilometrů protipovodňových projektů. Mezi nimi bylo dokončeno 39,05 kilometrů trvalých protipovodňových hrází a ve výstavbě je 3,9 kilometrů trvalých protipovodňových hrází. Dočasná oprava a výztuž dokončena

Proveďte současné protipovodňové práce v oblasti Aksu

Proveďte současné protipovodňové práce v oblasti Aksu-0

  Jak teplota postupně stoupá, oblast Aksu brzy vstoupí do povodňové sezóny. 7. června Li Minxue, ředitel Úřadu pro ochranu před povodněmi v ústředí pro ochranu před povodněmi v oblasti Aksu, novinářům řekl, že v současné době oblast Aksu zahájila výstavbu 224,05 kilometrů protipovodňových projektů. Mezi nimi bylo dokončeno 39,05 kilometrů trvalých protipovodňových hrází a ve výstavbě je 3,9 kilometrů trvalých protipovodňových hrází.

Proveďte současné protipovodňové práce v oblasti Aksu-1

   Dokončené opravy a posílení dočasných protipovodňových hrází 61. 24 kilometrů se opravuje a posiluje 119,86 kilometrů dočasných protipovodňových hrází.

Proveďte současné protipovodňové práce v oblasti Aksu-2

   Výbor prefektury Aksu a správní úřad přikládají letošní protipovodňové práci velký význam. Před tím provedl inspekční tým povodňové kontroly tvořený regionálním úřadem pro ochranu vod a úřadem povodňové kontroly na místě kontroly klíčových nebezpečných úseků protipovodňových opatření v městech Aksu, Wensu, Wushi, Awati, Shaya a Okres Xinhe.

Proveďte současné protipovodňové práce v oblasti Aksu-3

Všechny okresy (města) v prefektuře Aksu zároveň připravily materiální rezervy protipovodňové ochrany, zorganizovaly záchranné záchranné týmy, implementovaly 5813 pracovníků záchranné služby a implementovaly 422 protipovodňových záchranných strojů z podniku a společnosti. .