Domácí

Okres Qinghe vynakládá veškeré úsilí na podporu výstavby venkovských silnic s celkovou investicí 95 milionů juanů

souhrn

Jak se říká: „Chcete-li zbohatnout, nejprve stavte silnice.“ Letos okres Qinghe zvýšil své finanční investice, provedl nové projekty venkovských silnic, rekonstrukci a modernizaci starých silnic a účinně zlepšil podmínky pro cestování zemědělců a pastevců. 6. června dělníci a stroje řádně pracovali na stavební části projektu rekonstrukce silnice z okresu Qinghe do vesnice Tastobie ve městě Azhele Township.Odpovědný za to

Okres Qinghe vynakládá veškeré úsilí na podporu výstavby venkovských silnic s celkovou investicí 95 milionů juanů

Okres Qinghe vynakládá veškeré úsilí na podporu výstavby venkovských silnic s celkovou investicí 95 milionů juanů-0

  Jak se říká: „Chcete-li zbohatnout, nejprve stavte silnice. “ Letos okres Qinghe zvýšil své finanční investice, provedl nové projekty venkovských silnic, rekonstrukci a modernizaci starých silnic a účinně zlepšil podmínky pro cestování zemědělců a pastevců. 6.

Okres Qinghe vynakládá veškeré úsilí na podporu výstavby venkovských silnic s celkovou investicí 95 milionů juanů-1

   června dělníci a stroje řádně pracovali na stavební části projektu rekonstrukce silnice z okresu Qinghe do vesnice Tastobie ve městě Azhele Township. Han Zhenhui, projektový manažer společnosti Xinjiang Xinde Changtai Construction Engineering Co. , Ltd.

Okres Qinghe vynakládá veškeré úsilí na podporu výstavby venkovských silnic s celkovou investicí 95 milionů juanů-2

  , která je odpovědná za tento projekt, řekl: „V současné době má silnice 7 kilometrů a je dokončeno 80% propustků a potrubí. Budeme se snažit dokončit projekt vozovky na začátku srpna. “Okres Qinghe vede do městečka Arele Venkovská silnice ve vesnici Tastobie je dlouhá 9,95 kilometrů.

Okres Qinghe vynakládá veškeré úsilí na podporu výstavby venkovských silnic s celkovou investicí 95 milionů juanů-3

   V roce 2003 byla vydlážděna ropou. Kvůli rychlému hospodářskému rozvojiS nárůstem vozidel byly staré silnice dlouhodobě využívány a silnice mají mnoho výmolů, které již nemohou uspokojit současný provoz vozidla. Li Wenguo, který ve vesnici provozuje osobní dopravu, jezdí každý den dva sem a tam po této silnici. Li Wenguo řekl: „V minulosti nebylo po této silnici snadné chodit, byly to všechny jámy a auto bylo velmi drahé.

Okres Qinghe vynakládá veškeré úsilí na podporu výstavby venkovských silnic s celkovou investicí 95 milionů juanů-4

   Letos byla silnice opravena a je vhodná pro naše sportovní vozy a automobily. „V roce 2017 okres Qinghe urychlil výstavbu spojovacích silnic okresů a měst, silnic pro rozvoj zdrojů, silnic turistických atrakcí a horských silnic na zmírnění chudoby, čímž vznikl vědecký a rozumný úřad silniční sítě pro rozvoj vesnic postižených chudobou.

Okres Qinghe vynakládá veškeré úsilí na podporu výstavby venkovských silnic s celkovou investicí 95 milionů juanů-5

   Zajistěte bezpečí, trvalé, pohodlné a odblokované dopravní služby k účinnému zlepšení indexu štěstí lidí. Vedoucí dálniční jednotky Qinghe County Transportation Bureau Nuerlan uvedl: "Letos plánuje Dopravní úřad realizovat 33 projektů venkovských silnic, 20 projektů rekonstrukce venkovských silnic a 13 projektů rekonstrukce nebezpečných mostů.

Okres Qinghe vynakládá veškeré úsilí na podporu výstavby venkovských silnic s celkovou investicí 95 milionů juanů-6

   Celková investice je 95 milionů juanů. Zlepšit cestovní podmínky místních obyvatel a podporovat rozvoj místní ekonomiky.

Okres Qinghe vynakládá veškeré úsilí na podporu výstavby venkovských silnic s celkovou investicí 95 milionů juanů-7

““.