Bankovní

"Jiaolong" dokončil poslední ponor plavby Ocean 38 a získal velké množství biologických vzorků

souhrn

Čínská ekonomická síť v Pekingu 13. června (reportér Shen Hui) Reportér z čínské ekonomické sítě se od společnosti Ocean Association dozvěděl: V červnu 17:10 místního času, kdy byla ponorka s posádkou „Jiaolong“ bezpečně obnovena na palubu, poslední ponor třetí části čínské plavby oceánem 38 byl úspěšně dokončen. Dosud byla úspěšně dokončena potápěčská mise pilotní aplikace „Jiaolong“.Rozumí se to

"Jiaolong" dokončil poslední ponor plavby Ocean 38 a získal velké množství biologických vzorků-0

  Čínská ekonomická síť v Pekingu 13. června (reportér Shen Hui) Reportér z čínské ekonomické sítě se od společnosti Ocean Association dozvěděl: V červnu 17:10 místního času, kdy byla ponorka s posádkou „Jiaolong“ bezpečně obnovena na palubu, poslední ponor třetí části čínské plavby oceánem 38 byl úspěšně dokončen.

"Jiaolong" dokončil poslední ponor plavby Ocean 38 a získal velké množství biologických vzorků-1

   Dosud byla úspěšně dokončena potápěčská mise pilotní aplikace „Jiaolong“. Rozumí se, že od zahájení pilotní aplikační cesty v roce 2013 pokryla stopa potápění „Jiaolong“ šest oceánských oblastí včetně Jihočínského moře, Tichého oceánu, jihozápadního Indického oceánu a severozápadního Indického oceánu.

"Jiaolong" dokončil poslední ponor plavby Ocean 38 a získal velké množství biologických vzorků-2

   Provozní terén zahrnuje podmořské hory, studené prameny, hydrotermální tekutiny a středooceánské hřebeny.

"Jiaolong" dokončil poslední ponor plavby Ocean 38 a získal velké množství biologických vzorků-3

  , příkopy, mořské pánve a další typické podmořské topografické oblasti. Vrchní velitel tohoto letového segmentu Wu Changbin řekl:Úspěšné dokončení pilotní potápěčské mise "Jiaolong" plně ověřilo bezpečnost, spolehlivost a pokrok v konstrukci ponorného systému.

"Jiaolong" dokončil poslední ponor plavby Ocean 38 a získal velké množství biologických vzorků-4

   Jeho potápěčské operace v příkopu Mariana a příkopu Yap hrály globální roli.

"Jiaolong" dokončil poslední ponor plavby Ocean 38 a získal velké množství biologických vzorků-5

   Hlavní technické výhody poskytují silná technická podpora pro mou zemi, aby se dostala do čela vědeckého výzkumu v mezinárodní propasti.

"Jiaolong" dokončil poslední ponor plavby Ocean 38 a získal velké množství biologických vzorků-6

  Poslední ponořená průzkumná oblast tohoto segmentu je na východní straně příkopu Yapu. Ponorkaři Fu Wentao, Chen Yunsai a spolupracovník výzkumného pracovníka Zhang Dongsheng z druhého institutu oceánografie Státní správy oceánů převzali „Jiaolong“ a zůstali pod vodou po dobu 10 hodin a 12 minut a doba provozu ponorky byla 3.

"Jiaolong" dokončil poslední ponor plavby Ocean 38 a získal velké množství biologických vzorků-7

   Hodiny a 16 minut, maximální hloubka potápění byla 6684 metrů a bylo shromážděno množství vzorků mořského dna, včetně 6 mořských okurek,2 hvězdice, 1 krinoidy, 1 křehká hvězda, 1 medúza, 9 krátkých válcových sedimentů, 16 litrů mořské vody na dně atd. Chen Xinhua, hlavní vědec letového segmentu, uvedl, že vzorky a data mají velký význam pro studium strukturálních charakteristik ultrapropustné biologické komunity a jejího mechanismu interakce s klíčovými prvky prostředí.

"Jiaolong" dokončil poslední ponor plavby Ocean 38 a získal velké množství biologických vzorků-8

Nové druhy objevené v ultra-propastním ekosystému,Nový gen ukáže potenciál pro uplatnění v oblastech, jako je biomedicína, zelený průmysl a zemědělství. .