Informace

Trenér soukromě vybral 3500 juanů „poplatek za výcvik síly“. Chybějící autoškola tvrdila, že byla vybrána soukromě.

souhrn

Po zaplacení 4 100 juanů za poplatek za řidičský průkaz instruktor hang-anské autoškoly Zhang účtoval účastníkům takzvaný povinný poplatek za školení 3 500 juanů. Zhang nyní ztratil kontakt a autoškola uvedla, že 3 500 juanů nebylo vidět. „V červenci 2014 jsem se zaregistroval na řidičský průkaz v agenturním místě autoškoly v Hong'an poblíž Ganjiazhai. V té době jsem zaplatil poplatek za studium ve výši 4100.“ řekl mistr Zhang.2015

Trenér soukromě vybral 3500 juanů „poplatek za výcvik síly“. Chybějící autoškola tvrdila, že byla vybrána soukromě.

Trenér soukromě vybral 3500 juanů „poplatek za výcvik síly“. Chybějící autoškola tvrdila, že byla vybrána soukromě.-0

  Po zaplacení 4 100 juanů za poplatek za řidičský průkaz instruktor hang-anské autoškoly Zhang účtoval účastníkům takzvaný povinný poplatek za školení 3 500 juanů. Zhang nyní ztratil kontakt a autoškola uvedla, že 3 500 juanů nebylo vidět. „V červenci 2014 jsem se zaregistroval na řidičský průkaz v agenturním místě autoškoly v Hong'an poblíž Ganjiazhai. V té době jsem zaplatil poplatek za studium ve výši 4100.

Trenér soukromě vybral 3500 juanů „poplatek za výcvik síly“. Chybějící autoškola tvrdila, že byla vybrána soukromě.-1

  “ řekl mistr Zhang. Po první polovině roku 2015 agent a instruktor Zhang, když se naučil řídit u mistra Zhanga, řekl, že pokud chce úspěšně absolvovat druhý a třetí předmět, bude muset zaplatit 3500 juanů jako povinný poplatek za školení. „Protože jsem se obával, že nebudu schopen běžně absolvovat test vozu, trenér řekl, že po zaplacení 3 500 juanů bude více trénovat a posílit trénink, aby zajistil, že zvládne druhý a třetí předmět, takže jsem zaplatil peníze.

Trenér soukromě vybral 3500 juanů „poplatek za výcvik síly“. Chybějící autoškola tvrdila, že byla vybrána soukromě.-2

  „Mistr Zhang řekl. Ale poté, co 3 500 jüanů bylo předáno trenérovi Zhangovi, trenér nejprve nejprve pokrčil požadavky na intenzivní trénink mistra Zhanga. Až do začátku roku 2017 už mistr Zhang nemohl kouči Zhangovi říkat.

Trenér soukromě vybral 3500 juanů „poplatek za výcvik síly“. Chybějící autoškola tvrdila, že byla vybrána soukromě.-3

  “ Dostal jsem 3500. Po dynastii Yuan neexistoval vůbec žádný nucený výcvik. Naopak jsem ztratil kontakt s trenérem.

Trenér soukromě vybral 3500 juanů „poplatek za výcvik síly“. Chybějící autoškola tvrdila, že byla vybrána soukromě.-4

Ztratily se mé peníze? ".