Obchodní

Ideální a morální testové otázky pro přijímací zkoušky na střední školu v roce 2017 jsou trochu trendy

souhrn

Hualong.com, 13. června ve 20:05 (hlavní reportér Zhou Mengying) Dnes (13), v ideologických a morálních testech absolventů střední školy v Chongqingu pro rok 2017 na akademické úrovni a v maturitě, se objevilo mnoho současných politických a sociálních hotspotů otázky ke zkoušce. Odborníci tvrdí, že testovací práce netestuje schopnost pamatovat si znalostní body, ale zkoumá analýzu situace studenty,Pochopení a správně

Ideální a morální testové otázky pro přijímací zkoušky na střední školu v roce 2017 jsou trochu trendy

Ideální a morální testové otázky pro přijímací zkoušky na střední školu v roce 2017 jsou trochu trendy-0

  Hualong. com, 13.

Ideální a morální testové otázky pro přijímací zkoušky na střední školu v roce 2017 jsou trochu trendy-1

   června ve 20:05 (hlavní reportér Zhou Mengying) Dnes (13), v ideologických a morálních testech absolventů střední školy v Chongqingu pro rok 2017 na akademické úrovni a v maturitě, se objevilo mnoho současných politických a sociálních hotspotů otázky ke zkoušce. Odborníci tvrdí, že testovací práce netestuje schopnost pamatovat si znalostní body, ale zkoumá analýzu situace studenty,Porozumění a porozumění znalostem a schopnost pružně je využívat. Long Ling, ideologický a morální učitel na střední škole v Chaoyangu, uvedl, že výběr testovacích otázek zdůraznil „nové“ slovo a vybral nejnovější aktuální politické hotspoty, jako je 80.

Ideální a morální testové otázky pro přijímací zkoušky na střední školu v roce 2017 jsou trochu trendy-2

   výročí vítězství Rudé armády v Dlouhém pochodu, vítězství čínského ženského volejbalového týmu na olympijských hrách v Riu, druhé dítě, a práce vlády v roce 2017. Zpráva o „umělé inteligenci“Zpráva z průzkumu programu na zmírnění chudoby v okrese a kraji Chongqing, online nakupování atd. , Plná dechu doby. Testovací otázky také vytvářejí karikatury jako „Porozumění řidičům Didi Express, jsou opožděni“, „Celebrity na internetu“ a „Živé poruchy“, které mají studenty naučit racionálně se podílet na moderním sdělovacím prostředku k racionální účasti na společenském a veřejném životě a být čestnými a odpovědnými občany.

Ideální a morální testové otázky pro přijímací zkoušky na střední školu v roce 2017 jsou trochu trendy-3

   . Podle zpráv, i když je to „„Otevřete knihu", ale otočením knihy nebudete moci najít odpověď.

Ideální a morální testové otázky pro přijímací zkoušky na střední školu v roce 2017 jsou trochu trendy-4

Chytrým nastavením situace a otázky netestuje paměťovou schopnost znalostních bodů, ale zkoumá analýzu a porozumění situace a porozumění a flexibilní aplikace znalostí. .