Ekonomika

Čištění trouby je obtížné? Naučí vás 6 tipů na čištění trouby

souhrn

Hualong.com, 12. června, 20:50. V dnešní době se životní úroveň lidí stále zvyšuje a trouby se postupně staly jedním z nejběžnějších spotřebičů ve většině domácích kuchyní. Jak však vyčistit troubu tak, aby bez zvláštního zápachu? Pokud máte také takové potíže, pokračujte v sledování tipů na čištění trouby. Druhy pecí pro domácnost

Čištění trouby je obtížné? Naučí vás 6 tipů na čištění trouby

Čištění trouby je obtížné? Naučí vás 6 tipů na čištění trouby-0

 Hualong.

Čištění trouby je obtížné? Naučí vás 6 tipů na čištění trouby-1

 com, 12.

Čištění trouby je obtížné? Naučí vás 6 tipů na čištění trouby-2

  června, 20:50. V dnešní době se životní úroveň lidí stále zvyšuje a trouby se postupně staly jedním z nejběžnějších spotřebičů ve většině domácích kuchyní.

Čištění trouby je obtížné? Naučí vás 6 tipů na čištění trouby-3

  Jak však vyčistit troubu tak, aby bez zvláštního zápachu? Pokud máte také takové potíže, pokračujte v sledování tipů na čištění trouby. Typy domácích pecí stolní malé trouby:Výhodou stolní trouby je, že je velmi flexibilní. Můžete si vybrat trouby s různou konfigurací podle svých potřeb. Vzhledem k různé kvalitě a konfiguraci se cena pohybuje od několika set do několika tisíc juanů.

Čištění trouby je obtížné? Naučí vás 6 tipů na čištění trouby-4

  Zahraniční značky jsou obvykle dražší , zatímco domácí produkty jsou nákladově efektivnější. , Mnoho zahraničních značek je také slévárnou OEM v Číně. Doporučuje se zvolit pomocí „Model s „nelepivou vnitřní nádrží“ je pro dlouhodobé používání čistší.

Čištění trouby je obtížné? Naučí vás 6 tipů na čištění trouby-5

  Vestavěná trouba: Druhou je vestavěná trouba, která je vylepšenou a dokonalou verzí malé trouby. Díky většímu výkonu, rychlému pečení rychlost a vzduchotěsnost Dobrá (obvykle utěsněná gumovým těsněním), dobrá tepelná izolace (třívrstvá tepelná izolace z tvrzeného skla), přesná regulace teploty a stále více lidí ji miluje. Ve stejné době, kvůli snaze o zdraví od roku 2007 do roku 2013, má jídlo v cukrárně venku příliš mnoho přísad a stále více rodin ze střední třídy si tento problém všimlo a začalo jíst své vlastní pečené jídlo. V roce 2013 byla cena domácích vestavěných pecí relativně vysoká.

Čištění trouby je obtížné? Naučí vás 6 tipů na čištění trouby-6

  Obecně se dovážené trouby pohybovaly v rozmezí 7–8 000 juanů a hlavní domácí značky se pohybovaly také kolem 7–8 000 juanů (Fotai).

 Vzhledem k tomu, že jsme se vydali civilní cestou, byly prodeje s vyšší kvalitou (její výrobky byly exportovány do Evropy) velmi dobré. Na co byste měli při používání trouby dávat pozor? 7 opatření pro používání trouby Při prvním použití elektrické trouby věnujte pozornost čištění. Vnitřek a vnějšek trouby otřete čistým vlhkým hadříkem, abyste odstranili prach. Potom můžete použít kamna k pečení na chvíli při vysoké teplotěNěkdy může být emitován bílý kouř, což je normální.

  Po upečení dávejte pozor na větrání a odvod tepla. Elektrickou troubu lze po čištění běžně používat. Před pečením jakéhokoli jídla je třeba jej předehřát na stanovenou teplotu, aby byla dodržena doba pečení uvedená v receptu. Předehřátí trouby trvá přibližně 10 minut.

  Pokud je trouba předehřátá příliš dlouho, může to také ovlivnit životnost trouby.

 Dávejte pozor na topnou troubu, aby nedošlo k popálení. Kromě vysoké teploty uvnitř jsou vnější plášť a skleněné dveře také velmi horké, proto při otevírání nebo zavírání dvířek trouby buďte opatrní, abyste se skleněnými dvířky nespálili. Při vkládání nádobí do pece nebo při vyjímání z trouby používejte rukojeť.

  Je přísně zakázáno dotýkat se nádobí nebo jídla přímo rukama. Nedotýkejte se ohřívače ani jiných částí dutiny pece rukama,Aby nedošlo k popálení. Když je trouba v provozu, měla by být nejprve upravena teplota. Když je trouba v provozu, měli byste nejprve nastavit teplotu na horní a dolní ohřev, upravit horní a spodní ohřev a poté otočit knoflíkem času ve směru hodinových ručiček (neotáčejte proti směru hodinových ručiček).

  V tomto okamžiku indikátor napájení kontrolka svítí, což dokazuje, že trouba funguje. Pokud během používání nastavíme na pečení jídlo 30 minut,Ale pozorováním je jídlo uvařeno za 20 minut, takže v tomto okamžiku neotáčíme knoflíkem času proti směru hodinových ručiček.

  Upravte prosím polohu ohně mezi třemi knoflíky tak, aby byla prodloužena životnost stroje.

  To se liší od použití mikrovlnné trouby, kterou lze obrátit. Po každém použití by měl být vyčištěn po vychladnutí. Je třeba poznamenat, že při čištění dvířek a vnějšího pláště dutiny pece je otřete suchým hadříkem a nemyjte vodou. Pokud je obtížné nečistoty odstranit, jemně je otřete hadříkem.

  Další příslušenství elektrické trouby, například pekáče a grilovací síť, lze umýt vodou. Trouba musí být umístěna na větraném místě. Pro odvod tepla se příliš neopírejte o zeď Nejlepší je neumísťovat troubu poblíž zdroje vody.

 Jelikož je celková teplota trouby při provozu velmi vysoká, může při dotyku s vodou dojít k teplotním rozdílům. Když je trouba v provozu, nezdržujte se před ní dlouho. Nezůstávejte dlouho před troubou. Pokud zjistíte, že jsou skleněné dveře trouby prasklé, okamžitě je přestaňte používat.

  Nástroje na čištění trouby: mycí duch, konev s malým množstvím čisté vody,1 miska horké vody, 1 čistý hadřík a kuchyňský papírový ručník. Metoda: Nalijte prací prostředek do konve s malým množstvím čisté vody. Koncentrace by měla být vyšší.

  Poměr pracího prostředku a vody je asi 1:10 k dekontaminovat.

  Schopnost bude silnější. Nastříkejte směsný čisticí roztok na mastnou oblast v troubě a nastříkejte více na mastnou oblast. Po roztažení kuchyňských papírových ručníků na čtyři stěny trouby znovu nastříkejte čisticí vodu na papírové ručníky.

  Do trouby vložte velkou misku s vroucí vodou, zavřete dvířka trouby, vypněte napájení a vařte 10 minut.

  Po 10 minutách papírovou utěrku sundejte, ale nevyhazujte ji ve spěchu. K jemnému setření oleje použijte papírový ručník namočený v čisticí vodě. Nakonec troubu otřete čistým hadříkem a je to v pořádku. Výše uvedené vás naučí, jak čistit troubu, přijďte to vyzkoušet.

.