Právní

[Dobrý prokurátorský příběh] Jeden čas není „vyřizování případů“

souhrn

Je to už 21 let od stíhání a to, co na mě hodně zapůsobilo, byl případ soukromého sektoru, který byl projednán v roce 2013. Přijal jsem to a vyřídil, když jsem věděl, že je nepřípustný. Tuto záležitost proto nelze klasifikovat jako „ řešení případu “, mohu jen říci, že se jedná o speciální„ pracovní zkušenost “. Byl to rozvodový případ z vazby. Když se rodiče rozvedli, protože matka se vzdala péče,Soud odsoudil jeho syna k Zhuangzhuangovi

[Dobrý prokurátorský příběh] Jeden čas není „vyřizování případů“

[Dobrý prokurátorský příběh] Jeden čas není „vyřizování případů“-0

 Je to už 21 let od stíhání a to, co na mě hodně zapůsobilo, byl případ soukromého sektoru, který byl projednán v roce 2013. Přijal jsem to a vyřídil, když jsem věděl, že je nepřípustný. Tuto záležitost proto nelze klasifikovat jako „ řešení případu “, mohu jen říci, že se jedná o speciální„ pracovní zkušenost “.

[Dobrý prokurátorský příběh] Jeden čas není „vyřizování případů“-1

  Byl to rozvodový případ z vazby. Když se rodiče rozvedli, protože matka se vzdala péče,Soud jeho syna Zhuangzhuang odsoudil k jeho otci za to, že ho vychoval. Babička a dědeček, kteří několik let vychovávali své děti, však skončili a odešli do domu muže, aby se o ně postarali a vyzvedli si je. Nové konflikty se rychle znovu objevily a stále se prohlubovaly.

[Dobrý prokurátorský příběh] Jeden čas není „vyřizování případů“-2

  Zhuang Zhuang začal dramatický život, který byl neustále okrádán a posouván.

[Dobrý prokurátorský příběh] Jeden čas není „vyřizování případů“-3

  Babička s dědečkem šli přímo k školní bráně po dítě, a pak ho dokonce ukryli v Pekingu a na dalších místech. Táta divoce následoval a vzal dítě zpět do Linfenu a schoval se v Taiyuan. Otec Zhuang Zhuang se opakovaně obrátil na soud s žádostí o vymáhání práva, čímž zbavil babičku dítěte práva na návštěvu, aby dítě mělo stabilní domov a mohlo chodit s klidem do školy. Děti však nejsou majetkem a nelze je rozdělit a nelze je vymáhat.

[Dobrý prokurátorský příběh] Jeden čas není „vyřizování případů“-4

  Po několika mediacích soud skončil neúspěchem a strany se staly pravidelnými zákazníky výkonné rady. Výkonný soudce byl bezmocný. Rozpor přetrvává a soutěž pokračuje. Rozzuřený mladý otec přišel o pomoc do sekce občanských záležitostí prokuratury.

[Dobrý prokurátorský příběh] Jeden čas není „vyřizování případů“-5

  Případy sporů o opatrovnictví nepatří do jurisdikce civilního prokurátora a nelze je přijmout. Zúčastněná osoba mě našla jako vedoucího.

[Dobrý prokurátorský příběh] Jeden čas není „vyřizování případů“-6

  Při pohledu na bezmocné oči mladého otce v domnění, že spor mezi dospělými ovlivnil normální školní docházku a duševní zdraví dítěte,Rozhodl jsem se neotevřít případ pro řešení, ale musím si s oběma stranami dobře promluvit a pokusit se jim pomoci tento rozpor vyřešit. Netrvalo dlouho a zařídil jsem, aby policie sekce občanských záležitostí pozvala na prokuraturu otce, babičku a výkonného soudce Zhuang Zhuang.

[Dobrý prokurátorský příběh] Jeden čas není „vyřizování případů“-7

  Poté, co obě strany dorazily, zírali na sebe se silným zápachem střelného prachu. Vzdejte se svého místa a nalijte čaj. Moje práce začíná úsměvem a chatováním. „Jsem také matka a velmi dobře rozumím lásce vás obou k vašim dětem.

[Dobrý prokurátorský příběh] Jeden čas není „vyřizování případů“-8

  Dnes spolu sedíme a dobře si povídáme, řekneme si, co máte, a společně vymyslíme řešení, ano?“ Možná buď mi ta slova se dotkla obou stran a napětí zmírnilo. Dále si obě strany stěžovaly a vyjádřily své vlastní důvody.

[Dobrý prokurátorský příběh] Jeden čas není „vyřizování případů“-9

 Koneckonců, chci se o děti starat sám, není to jako mediace případu, ale spíše jako rodinná rutina. „Jsem velmi rád, že slyším, co jsi řekl. Váš spor je ve skutečnosti dobrá, ne špatná věc.

  Oba chcete děti a ne jako některé rozvedené rodiny, které jsou obstrukční a děti nechtějí.

  Je jich tolik blízcí, Zhuang Zhuang je šťastné dítě. Ale, lásko a lásko, nemůžete dítě odložit, aby chodilo do školy, že? "Když jsem o tom obě strany hovořily, vzal jsem si tvrdohlavost.

  Možná to byla moje slova, která zasáhla jejich srdce, a obě strany se náhle uklidnily a jejich oči se obrátily ke mně.

  ????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????? Pochopil jsem důvěru v to, a pak jsem využil tepla, abych analyzoval, s kým je dítě, což přispívá k budoucímu růstu. Jak čas plynul, atmosféra na scéně byla stále uvolněnější.

  Jakmile jsou slova otevřená, pupínek bude vyřešen a problém bude vyřešen.

  Nakonec silný otec a babička dospěli k dohodě o dohodě o realizaci dohody: dítě žije s otcem a babička může dítě kdykoli navštívit a obě strany žijí v harmonii a už ho dítě nevytrhávají. Čas ubíhal ráno a v poledne si obě strany potřásly rukama a uzavřely mír, podepsaly své pečeti a pokojně odešly. Na tváři výkonného soudce se objevil úsměv: "Mockrát vám děkuji! Po dobu půl roku nebyl tento případ možné provést a nelze ho uzavřít.

  Nyní, když je vypořádání realizováno, kámen v mém srdci konečně spadl na „Tehdy mi bylo ještě nepříjemnější. Lehkost a radost ze života uvnitř!Úsilí nebylo zbytečné a obě strany byly šťastné a dítě konečně mohlo chodit do školy s klidem! Čas se změnil a 4 roky uběhly mrknutím oka. Kdykoli však pomyslím na důvěryhodné oči obou stran, myslím na scénu silného dědečka a otce, jak si potřásají rukama a uzavírají mír, přemýšlejí o realizaci. Ze slov soudce ze srdce se v mém srdci objeví hřejivý pocit spontánně vzniká pocit úspěchu.

(Autorská jednotka: Lidová prokuratura města Linfen, provincie Šan-si).