Zábava

Chongqingův základní limit plateb pro podpůrné fondy zveřejněný v tomto roce

souhrn

Hualong.com.cn v 21:19, 13. června (hlavní reportérka She Zhenfang) Dnes (13) vydalo středisko pro správu fondů pro správu bydlení v Chongqing oznámení, v němž oznamuje horní a dolní hranici základny plateb městského penzijního fondu v roce 2017 , přičemž horní hranice je 16847 juanů, což je nárůst o 1324 juanů oproti loňským 15 523 juanům. Reportér se z Centra pro správu městských fondů dozvěděl, že 201

Chongqingův základní limit plateb pro podpůrné fondy zveřejněný v tomto roce

Chongqingův základní limit plateb pro podpůrné fondy zveřejněný v tomto roce-0

  Hualong. com.

Chongqingův základní limit plateb pro podpůrné fondy zveřejněný v tomto roce-1

  cn v 21:19, 13.

Chongqingův základní limit plateb pro podpůrné fondy zveřejněný v tomto roce-2

   června (hlavní reportérka She Zhenfang) Dnes (13) vydalo středisko pro správu fondů pro správu bydlení v Chongqing oznámení, v němž oznamuje horní a dolní hranici základny plateb městského penzijního fondu v roce 2017 , přičemž horní hranice je 16847 juanů, což je nárůst o 1324 juanů oproti loňským 15 523 juanům. Reportérka se z Centra pro správu městských fondů dozvěděla, že základ pro výplatu příspěvků na penzijní fond pro rok 2017 se stanoví podle průměrné měsíční mzdy samotného zaměstnance v předchozím roce. V roce 2017 budou nová pracovní místa a nově převedení zaměstnanci stále implementováni v souladu s původními předpisy. Podle ročního průměrného měsíčního platu zaměstnanců v Chongqingu za rok 2016 oznámeného statistickým úřadem v Chongqing je horní hranice základny plateb pro městské fondy v roce 2017 16 847 juanů.

Chongqingův základní limit plateb pro podpůrné fondy zveřejněný v tomto roce-3

   Reportér zjistil, že se tato horní hranice zvýšila o 1324 juanů oproti loňské základně vkladů ve výši 15 523 juanů. Dolní hranicí základu vkladu je místní aktuální minimální mzdový standard vyhlášený Městským úřadem pro lidské zdroje a sociální zabezpečení. „Jedná se pouze o vysoký limit a neznamená to, že toto číslo může získat každý.

Chongqingův základní limit plateb pro podpůrné fondy zveřejněný v tomto roce-4

   Konkrétní částka bude vypočítána na základě průměrné měsíční mzdy každého zaměstnance v předchozím roce. “ Příslušná osoba odpovědná za obec Provident Fund Center řekl novinářům. , Horní limit platí od 1. ledna do 31.

Chongqingův základní limit plateb pro podpůrné fondy zveřejněný v tomto roce-5

prosince 2017. .